Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-05-14, 13:26   #1
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie Wyrzucenie z gry po 15 min nieaktywności

Witam moją propozycją jest wprowadzenie opcji wyboru, np. za pomocą odpowiedniej ikonki klikając, zaznaczmy ją w ustawieniach gry, opcja polegała by na tym czy postać ma zostać wylogowana po 15 min gry czy dalej pozostać w grze, żeby nie było że cały czas to przynajmniej do 3h. Znacznie ułatwiło by to skilowanie, bo np. nie każdy ma czas na trenowanie i co 15 min wykonania jakiegoś ruchu, ludzie robią wiele innych czynności, dlatego skilując nie mamy możliwości szybkiego zaczęcia expa, a będąc afk postać się troszkę wyskiluje a my możemy robić masę innych rzeczy. Zapewne zostanę zjechany za to co napisałem, ale dlaczego ma być tak jak w tibi skoro to nie tibia, że logout po 15 min? Proszę o wyrozumiałość i kulturalne komentarze, to jest tylko propozycja.
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 28-05-14, 13:37   #2
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Z pewnością wyeliminowałoby to graczy używających taskery.
Mimo to jestem na nie.
Mcree jest nieaktywny  
Stare 28-05-14, 13:40   #3
Barbarian
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 9
Domyślnie

dla mnie ujdzie
Barbarian jest nieaktywny  
Stare 28-05-14, 13:44   #4
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

hmm... może przesadziłem z tym 3h, ale 30 min było by jak najbardziej ok, wtedy bez obaw mógłbym skoczyć na szluga i wypić kawę i nie wyrzuciło by mnie z gry, co za tym idzie nie zalogowałbym na respie pełnym bestii.
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 28-05-14, 14:29   #5
krrystian
 
Avatar krrystian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Zielona Góra
Postów: 36
Domyślnie

30 min uważam było by w sam raz, 15 min to mało, kilkakrotnie dziennie łapie sie na tym ze ide zjeść obiad czy cokolwiek innego zrobic (np poscierać kurze pozdro bea) i mnie wylogowuje.

W praktyce jednak odnosi sie to tylko do skilowanie, w kazdej innej sytuacji 15 min wystarczy

Ostatnio edytowane przez krrystian ; 28-05-14 o 17:30
krrystian jest nieaktywny  
Stare 28-05-14, 15:10   #6
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Zupełnie prywatnie:

Chyba oszaleliście. Ta gra jest o tyle fajna, że nie ma w niej tysiąca cheaterów. Że jeśli zagadasz do gracza, to się odezwie, bo wiadomo, że jest przy komputerze (albo w ciągu 15 minut wróci). Jeśli chcesz tracić czas i trenować - trenuj. Jeśli jednak nie masz czasu trenować, bo robisz inne rzeczy, to NIE TRENUJESZ.

I tyle!
Catthon jest nieaktywny  
Stare 28-05-14, 16:42   #7
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

Catthon chyba pierwszy raz sie z tobą nie zgodze :D Moim zdaniem powinna być taka możliwość, dająca 30minut.
__________________
meanwhile in altaron http://i.imgur.com/bZwAJ2e.jpg
Estebano jest nieaktywny  
Stare 28-05-14, 16:51   #8
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Estebano Zobacz post
Catthon chyba pierwszy raz sie z tobą nie zgodze :D Moim zdaniem powinna być taka możliwość, dająca 30minut.
A wiesz, że ta możliwość trenowania pojawiła się między innymi dzięki temu, że mnóstwo osób krzyczało jak to bardzo lubi trenować?

To, o co tu się wnosi, nie ma nic wspólnego z treningiem.

Poza tym od tego już tylko krok do zastępowania cheatów cheatami wbudowanymi w grę, a wiecie co wtedy powstaje...
Catthon jest nieaktywny  
Stare 28-05-14, 16:55   #9
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

Dłuższy afk to temat też do skilowania. Aktualnie moja postać skiluje a ja nawet nie mam odpalonego klienta, wchodzisz dajesz exit i po 15 minutach wracasz. Nie mam czasu na normalne skilowanie to człowiek musi sobie jakoś radzić, właściwie dziś jestem pierwszy raz przed komputerem od tamtego czwartku. Dziennych nie mam jak robić przez brak czasu to chociaż takim partyzanckim sposobem trochę skilla podbije.
__________________
meanwhile in altaron http://i.imgur.com/bZwAJ2e.jpg
Estebano jest nieaktywny  
Stare 28-05-14, 17:25   #10
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Oczywiscie na nie! Dlaczego? Sam spedzam dlugie godziny na skillu i caly czas patrze na to co sie dzieje. Dlaczego inni mieliby miec latwiej? Chcesz byc lepszy? To wloz w to troche wysilku... taka moja opinia. Co za duzo to nie zdrowo. :-)

Pozdrawiam, RubSon.

PS. Catthon, masz w 101% racje, nic dodac nic ujac. :-) Koniec kropka.
RubSon jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin