Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-01-12, 16:06   #1
Barbarian
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 9
Domyślnie Broń dwu-ręczna skandal !!!!!!!

Kto jest za tym by chociaż odrobinę wzrosła szybkość przyrostu umiejętności broni dwu-ręcznej niech się wypowiada i podpisze.
To nie do pomyślenia, że broń 1h bija tak samo jak 2h i na dodatek skille 1h lecą chyba 5x tyle co 2h. W imieniu wojów 2h proszę administrację o naprawienie tego.
Barbarian jest nieaktywny  
Stare 25-01-12, 17:39   #2
darkduda3
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 8
Domyślnie

Też to zauważyłem.

Do 30 można skillować ale potem to już tylko PN.

Nie ma wcale wojów 2 ręcznych już.

Albo maja 100 lvle i nie chce im się zmienić klasy.
darkduda3 jest nieaktywny  
Stare 26-01-12, 17:25   #3
Deneb
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kraków
Postów: 9
Domyślnie

jestem na ogromne TAK
Deneb jest nieaktywny  
Stare 27-01-12, 20:40   #4
Dynd
 
Avatar Dynd
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Chorzów
Postów: 8
Domyślnie

Po co zwiekszac szybkość skilowania wojow 2 recznych jak bija podobnie do wojow 1 recznych. Jest to bez sensu ponieważ:

Mogę wybrać:
Wojownika jednoręcznego(łatwy) lub dwureczny (trudny)

Plusy wojownika 1h:
1. Szybsze skilowanie
2.Podobna ilość zadawanych obrażen jak 2h\
3.Zmniejszone obrażenia zadawane przez potwory poprzez trzymając tarcze w drugiej łapie.
4. Bronie jedno ręczne maja podobną ilość ataku co bronie dwuręczne

Minusy:
1. Żeby był set do naszych wymagań trzeba wybulić dodatkowe pieniadze na tarcze.
2. Mamy mniej udźwigu ponieważ nosimy tarcze.
3.Ciut mniejsze obrażenia od woja 2h
4. Punkty nauki musi rozdawać na dwie umiejętności.


Plusy wojownika2h:
1.Mają więcej udźwigu ponieważ nie musimy kupować tarczy.
2.Nie musimy wydawać dodatkowych pieniędzy na tarcze aby skompletować set przystosowany do woj 2h.
3.Ciut większe zadawane obrażenia
4. Punkty nauki musi rozdawać tylko na jedną umiejętnośc(która i tak rośnie duzo razy słabiej)


Minusy:
1. Skilują o WIELE wolniej od jedno ręcznych
2. Zadawaja prawie takie same obrażenia co jedno ręczni!
3.Otrzymuja obrażenia większe od potworów ponieważ nie posiadają tarczy!
4.Bronie dwuręczne maja podobną ilość ataku co bronie jedno.

Rezultat:
Jeżeli chcesz mieć utrudnioną grę wojownikiem wybierz woja 2h a jak łatwiejszą to 1h. LECZ CHYBA NIE O TO CHODZI NIE???

W jakiej grze wojownicy trzymający oręż dwu ręczny zadawaja prawie tyle samo co jedno ręczny oręż? Ale nie porownowujmy może Altaronu do innych gier może.

Uważam:
Nie zmniejszając okresu skilowania wojownikom lecz zwiekszych ich obrażenia o 15% oraz zmodyfikować bronie o pare pkt ataku więcej w zależności od rożbieżnośći poziomu oręża.


Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Dynd ; 28-01-12 o 08:11
Dynd jest nieaktywny  
Stare 28-01-12, 09:29   #5
speedfire1993
 
Avatar speedfire1993
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: kolo Warszawy
Postów: 88
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do speedfire1993 Wyślij wiadomość poprzez Skype? do speedfire1993
Domyślnie

Z tego co widze nie ma administracji...
Psycho! Najlepszy twoj post jaki widzialem, jestem na TAK, ja sam czesto widze 10lvle ktore chca byc 2h, jednak 2h sa slabe moim zdaniem z jednego ale glownego powodu: Wojownik musi miec duzo obrony bo atak nigdy nie bedzie taki jak lucznika/maga, jednak nigdy nie mowie ze woj nie robi duzego damage i exp/h poniewaz ja robie 40,50k/h 54lvl wojem a moj brat 70k/h na tym samym expie 42lvl mag co oznacza ze poprostu gra odemnie lepiej.
Jednak wojownik ma dosyc malo kosztowna gre poniewaz:
Kupuje prawie ciagle to samo ubranie co lucznik.
Co z tego ze musi kupic bron kiedy kupuje ja raz na ok. 20lvli a lucznik wzmocnione strzaly kupuje ok. 500 na h. czyli 1500miedz.
Latwiej jeat mu zarabiac pieniadze bo ma duzo zycia i obrony.
Pozdrawiam, SpeedFire.
speedfire1993 jest nieaktywny  
Stare 29-01-12, 20:12   #6
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

o i tu się mylisz że wojownik ma łatwiej z kasą...
wojowników może i biją trochę słabiej ale ale ciągle ich biją a mag i łucznik uciekają więc nie wydają dużo na mikstury uzdrawiające. a co się tyczy mikstur many to mam mieszane uczucia... jeżeli się walczy wojownikiem to mana też idzie dużo jak nie bardzo dużo
w walce z pojedynczym przeciwnikiem ale silnym i zadającym duże obrażenia:
wojownik musi się wspomagać magicznym cięciem (odes rago) którym zada 100-300 obrażeń a kosztuje go 115 many. zwiadowca używa odes kpiro które kosztuje 100 many a zada podobne obrażenia tylko że 3x... odes rago można tłumaczyć tym że bije na 8 kratek, ale nie opłaca mi się ściągać czegoś silniejszego żeby mnie biło kilka na raz i najwydajniej używać czaru bo i tak stracę na potach albo zginę jeszcze, a na słabszych potworach jest po prostu nie opłacalne... zamiast odes rago wolał bym czar który bije jednego przeciwnika w zwarciu ale za przykładowo średnio400 i kosztuje tyle samo many...
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 29-01-12, 20:31   #7
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Cytat:
Napisał darkduda3 Zobacz post
Też to zauważyłem.

Do 30 można skillować ale potem to już tylko PN.

Nie ma wcale wojów 2 ręcznych już.

Albo maja 100 lvle i nie chce im się zmienić klasy.
Tutaj lekka przesada, właśnie to sprawdzam. Do 30 skilla podrosło mi samo TYLKO expiąc do 20 lvl. I to od białej klingi (15 lvl) i z bonusem do exp.
Owszem, skill rośnie dużo wolniej, ale nie aż tak.
Koszt PN potrzebny do zwiększenia skilla 2h też jest niższy, niż 1h. Na początku w związku z tym woj 2h wypada bardzo słabo przy 1h, ale przy osiągnięciu równowagi (tj. około 100 lvl - na moje oko) sytuacja zaczyna się powoli odwracać. Wiem, wszyscy chcemy, żeby wyglądało to inaczej. Żeby gra wojem 2h była opłacalna nie tylko dla "high lvl", czyli żeby dmg zadawane z broni dwuręcznej były większe i będzie to poprawione. Nie wiem, kiedy, ale będzie, bez obawy. Póki co, z przeprowadzonych sparingów wynika, że jest źle, jest różnica, ale jeszcze nie aż tak astronomiczna.
cinkiwonsz jest nieaktywny  
Stare 10-02-12, 00:32   #8
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

O, widzę że temat dalej wałkowany.


Woje 2h dalej udupieni że tak się wyrażę :D
Kosiara jest nieaktywny  
Stare 10-02-12, 08:38   #9
anat123
 
Avatar anat123
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 48
Domyślnie

a ja widzialem 2h ktorzy mieli wieksze skile odemnie a jestem 1h i nie narzekali
anat123 jest nieaktywny  
Stare 13-02-12, 19:16   #10
Haurix666
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 30
Domyślnie

I wonsz ma rację ( na początku) i inni też (przy wyższych skilach), myślę że to jeszcze trzeba przemyśleć, faktycznie na wyższych skilach 1% w 2H to 1 level w innym skilu (sprawdzone w autopsii). ;p (Chyba że takie jest założenie że później uzupełnianie skila to tylko z PN)
Haurix666 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin