Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-09-12, 09:32   #11
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

Up
Co do składników które wymieniłaś:
-rogi dicerosa, łatwo jest je pozyskać, dodatkowy powód żeby expić na dicerosach
-błękitne róże, zdecydowanie potrzeba ich więcej na mapie
-oczy owada, przez to że wypadają z tych nowych pająków to jest ich dość na rynku ale i tak mało graczy je zbiera.
-czerwone smocze łuski, zmniejszył bym ilość potrzebnych ekstraktów z 2 na 1 i ilość wytwarzanych mikstur wyzdrowienia z 3 na 4 albo 5 + jeszcze jakiś składnik którego jest dużo na rynku.
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 11-09-12, 11:16   #12
sebcio12
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 57
Domyślnie

Dziękuję Slythia i innym, że przebrnęliście przez mój temat. Myślałem, że już poleciał na dół i nikt więcej go nie poczyta. Postaram się dzisiaj zrobić kontynuacje z tymi składnikami i pomyślę nad rozwiązanie problemu niebieskich kwiatków. Nawet mam już ciekawą propozycję :) Ale to na wieczór :P
sebcio12 jest nieaktywny  
Stare 11-09-12, 13:37   #13
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Byłaby wdzięczna. Sama alchemię obserwuję, dodatkowa para oczu może jedynie pomóc :).
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 11-09-12, 14:00   #14
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
3) Łączenie czasu mikstur jest obecnie awykonalne. Jednak w zamian możemy albo przedłużyć działanie tychże napojów, albo zwiększyć ich siłę (np czas x2 albo siła x2). Która opcja jest ciekawsza?
Długość. Bonusy są zdecydowanie OK. Do tego zauważyłem kilka niesnasków. Na przykład w miksturach odnowienia nie pojawia się żaden znak po użyciu, że jest się wzmocnionym albo przyspieszona jest regeneracja życia i many, przydałaby się taka, bo nie wiadomo teraz kiedy mikstura kończy działanie.

Dodatkowo, jeżeli chcemy upopularnić alchemię, to mam proste rozwiązanie: zabrać sprzedawcom sklepowym najmocniejsze mikstury, zaraz alchemicy będą mieli pracy na pęczki. ;) Przy okazji w takim wypadku będzie należało także jeszcze uprościć receptury.

Cytat:
Napisał MrMavado Zobacz post
Skoro tak to może dobrym pomysłem będzie tak ulepszyć alchemika, że umożliwienie "niealchemikom" tworzenie niektórych mikstur nie będzie dla niego wielką stratą?
Jestem przeciwny, jako alchemik. Rzeczywiście mamy mało, do tego pozyskiwanie składników alchemicznych jest trudne i czasochłonne, a na stworzone mikstury nie ma popytu, więc tworzymy je zazwyczaj wyłącznie na użytek własny. Nie mówiąc o tym, że warzenie może się nie powieść, i tracimy to, co zebraliśmy i zamiast miksturki, mamy kompot.
Kosiek jest nieaktywny  
Stare 11-09-12, 17:47   #15
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Informacja o końcu mikstury regeneracji, odnowienia i rekonwalescencji będzie się już jutro pojawiała.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin