Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za przedstawioną propozycją?
Tak 64 66.67%
Nie 32 33.33%
Głosujących: 96. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-10-17, 23:04   #41
Zjadek
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 82
Domyślnie

Cytat:
Napisał bart303 Zobacz post
No w sumie jeżeli mam brać po uwagę robienie po raz któryś tych samych questów które większość starych graczy ZNA NA PAMIĘĆ i robi je z zamkniętymi oczami a napierdzielanie się w pvp (jest to coś czego nie da się znać na pamięć i wiedzieć jak się skończy bitka) , to wybór jest prosty
I tutaj właśnie zaprzeczasz sobie, zresztą tak jak wszyscy gracze na pvp. Jeżeli 3 czy tam juz nie pamietam ile razy resetowali serwer pvp a Wy znowu zaczynacie od nowa robiąc te same questy, które znasz na pamięć. Więc jeśli mówisz, że wybór jest prosty to znaczy, że wolisz robić te questy.

Jeżeli ktoś mówi o tym, że lepiej jakby był jeden serwer ze 100 graczami, a nie dwa z graczami po 50 to pojawia sie pare prostych pytań:
1. Który miałby serwer pozostać, bo jak dla mnie to npvp powinien pozostać w takim przypadku. Dla graczy z pvp, to ich serwer powinien zostac...
2. Gdzie te respy na expa na 100 osób?

Zakończmy tą denna dyskusję na temat resetów, a przede wszystkim na temat serwera PVP, gdyż temat nawiązuje tylko i wyłącznie do serwera Non-PVP.
Zjadek jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 23:09   #42
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Pamiętajcie że na non-pvp można uprzykrzyc grę jeszcze bardziej niż na pvp :)
Katamaran jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 23:33   #43
jaskolaa
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 47
Domyślnie

Dlatego 2 servery to świetna opcja. Każdy robi to co lubi.A i co do wyzywania od nieudaczników. My z wami prowadzimy kulturalna dyskusje na poziomie , wy pokazujecie poziom rynsztokowy. Nie kazdy Żyje tylko altaronie. Niektórzy (jak ja) mają też realne życie , obowiązki , rodziny , dzieci i pracę. Ostatnia rzecz jakiej nam trzeba to tracenie czasu na deady. A proste że nikt nie wygrał z 12 latkiem bez obowiązków który spędza na grze kilkanaście godzin dziennie.
Jak mówię nic mi do tego jak wy lubicie grać , ale nie widzę powodu do obrażania nas bo nie myślimy tak samo.
__________________
12:52 Dreazillo [19]: EEE gdzie som krasnoludy bo poszłem w dul od bramy pulnocnej i nie ma
jaskolaa jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 23:55   #44
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

O czym ty mówisz? :) jeżeli ktoś będzie chciał Ci uprzykrzyc grę to na non pvp jeszcze lepiej mu to wyjdzie niż tutaj. Na pvp macie luz nikt nie bije neutrali o co płacz?
Katamaran jest nieaktywny  
Stare 15-10-17, 00:06   #45
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał jaskolaa Zobacz post
Dlatego 2 servery to świetna opcja. Każdy robi to co lubi.A i co do wyzywania od nieudaczników. My z wami prowadzimy kulturalna dyskusje na poziomie , wy pokazujecie poziom rynsztokowy. Nie kazdy Żyje tylko altaronie. Niektórzy (jak ja) mają też realne życie , obowiązki , rodziny , dzieci i pracę. Ostatnia rzecz jakiej nam trzeba to tracenie czasu na deady. A proste że nikt nie wygrał z 12 latkiem bez obowiązków który spędza na grze kilkanaście godzin dziennie.
Jak mówię nic mi do tego jak wy lubicie grać , ale nie widzę powodu do obrażania nas bo nie myślimy tak samo.
Pisząc ''my'' i ''wy'' sprawiasz, że cała dalsza część Twojego posta w zasadzie nie ma sensu. Generalizując sprowadzasz konwersację do (jak to ładnie nazwałeś) poziomu rynsztoka. Zapewniam Cię, że wśród graczy z servera pvp jest wielu takich, którzy mają pracę, rodzinę, dzieci. Jednakże nie spotkałem się do tej pory z użyciem tak bezsensownego argumentu. Jeżeli gra koliduje z Twoimi obowiazkami czy to zawodowymi czy też wzgledem rodziny, to przestań grać. Swoim postem obrazileś wielu graczy. Wielu z nich ma wysokolvlowe postacie na świecie npvp + bardzo duuuuużo talarów. Może zdarzyć się tak, że ktoś poczuł się bardzo dotknięty i bedzie teraz tak dla spokoju własnego sumienia biegał za Tobą i leczył potwory. Możesz też spotkać się z nadzwyczajnie dużą ilością potworów na respie, w miejsu w którym zazwyczaj ich nie ma. Takie tam moje gdybania...
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny  
Stare 15-10-17, 00:09   #46
jaskolaa
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 47
Domyślnie

Gdzie ty widzisz płacz tego niewiem. Chyba że to brak argumentów maskujesz. Nadal , tematem są updaty dla non pvp , nie twoja opinia o ludziach którzy tam grają.

Jeżeli ktoś poczuje taką potrzebę , ok. Nie zmienia to faktu że tylko dlatego że nie mam ochoty na pvp jestem nazywany płaczkiem i nieudacznikiem. To zapewne przeoczyles.
__________________
12:52 Dreazillo [19]: EEE gdzie som krasnoludy bo poszłem w dul od bramy pulnocnej i nie ma
jaskolaa jest nieaktywny  
Stare 15-10-17, 00:23   #47
Zjadek
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 82
Domyślnie

Bardzo proszę o studzenie emocji. Nie należy do tego podchodzić nazbyt emocjonalnie.

Ten wątek nie jest w żaden sposób wiążący i został stworzony aby zebrać opinie graczy.
Tak więc proszę o głosowanie i krótkie wyrażenie własnego zdania, i tu muszę zaznaczyć, aby było one w temacie wątku.
Zjadek jest nieaktywny  
Stare 16-10-17, 09:29   #48
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Bum bum bum.
Pozwole sobie zebrac informacje ktore juz padly w innych tematach.
1. Server nonpvp nie jest wspierany.
2. Server nonpvp posiada postacie z poprzednich eycji pvp.
3. Server nonpvp posiada zbugowane przedmioty i postacie, wliczajac te z innych balansow.
4. cPvP jest supportowane glownie przez graczy, ktorzy podjeli decyzje o niewykorzystywaniu ich pracy dla servera nonpvp.

Chcecie wspolnej zabawy to zapraszamy do nas, na naszych warunkach.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 16-10-17, 11:19   #49
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Ma naszych zasadach:

Pvp 100lvl vs 20

Co prawda mnie to nie dotyczy ale nie mam z kim grac przez takie cos =/
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 16-10-17, 11:27   #50
dziki19931
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 6
Domyślnie

@Legkan
Dobrze wiesz, że argument o nietykalności neutralnych graczy na serwerze PvP jest wyssany z palca, a dodatkowo urządzane polowania na low levelach na pewno nie przyciągnie graczy, tym bardziej spośród ludzi którzy są nastawieni stricte pod PvE.

Co do punktu 4. dlaczego zapadła taka decyzja?
___ Edit:
Kim jest/są cPvP?
dziki19931 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin