Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-08-18, 21:09   #1
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie Punkty

Krotko i na temat jako ze wprowadzany jest 2x exp i drop proponuje zmniejszyc czas miedzy fragami zamiast np dzien to 12h zamiast tydzien to 3 dni i 12 godzin etc odrabianie lvla bedzie bardzo proste nie tylko ze wzgledu na duza ilosc gotowki to jeszcze exp i podobno skille x3


Proponuje tez zwiekszyc dmg z odes rago rycerzowi nekro na poprzedniej edycji nikt tym nie gral wszyscy mi go odradzaja a chcialbym pograc czyms innym niz mag nekro-alch lub zwiadowca duch-alch pozdro
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-08-18, 22:06   #2
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Popieram, x2 all
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-08-18, 08:52   #3
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

2x więcej lvl straty przy desce :>
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-08-18, 11:02   #4
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

to nie jest dobre rozwiazanie ludzie beda mieli od groma kasy a wyexpienie noobka nie bedzie takie trudne rozgrywka jest przyspieszona wiec i przyspieszone powinno byc znikanie punktow ma byc krwawa jatka a nie liczenie kazdego punktu jak bijemy 150 zwiadka w trapie
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-08-18, 12:35   #5
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie

Ta, punkty powinny być inaczej zrobione na tym szybkim serwie, skoro pvp będzie jego kwintesencją.
909794 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-08-18, 12:43   #6
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Czy nie po to jest warmode?
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-08-18, 12:54   #7
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

Ta ten mityczny warmode z ktorym wiemy jak to jest prosze niech na ten temat wypowiadaja sie jedynie osoby ktore notorycznie uczestnicza w wojnach na altaronie zeby nie bylo powtorki z community-pvp (chyba najgorszej edycji altaronu?)
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-08-18, 13:12   #8
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bryndzaarron Zobacz post
Ta ten mityczny warmode z ktorym wiemy jak to jest prosze niech na ten temat wypowiadaja sie jedynie osoby ktore notorycznie uczestnicza w wojnach na altaronie zeby nie bylo powtorki z community-pvp (chyba najgorszej edycji altaronu?)
Prośba definitywnie odrzucona. To serwer dla wszystkich, a nie tylko tych, którzy "notorycznie uczestniczą w wojnach". Nie pytam złośliwie, chcę poznać argumenty. Kiedyś już o nie pytałem, ale nie padły.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-08-18, 13:58   #9
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bryndzaarron Zobacz post
rozgrywka jest przyspieszona wiec i przyspieszone powinno byc znikanie punktow
prosze bardzo masz glowny argument bo widze ze community-pvp dalej nie nauczylo Cie ze tworzenie servera pod neutrali nie dziala dobrze na jego zywotnosc
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-08-18, 14:00   #10
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bryndzaarron Zobacz post
Ta ten mityczny warmode z ktorym wiemy jak to jest prosze niech na ten temat wypowiadaja sie jedynie osoby ktore notorycznie uczestnicza w wojnach na altaronie zeby nie bylo powtorki z community-pvp (chyba najgorszej edycji altaronu?)
Za próbę narzucania kto ma się odzywać a kto nie mogę co najwyżej dać bana - radzę zapamiętać.
Radzę również od razu sobie przypomnieć co już kiedyś tłumaczyłem Tobie i Twoim ziomkom - nie jesteście tutaj siłą dominującą ani w liczebności ani w jakiejś chorej, urojonej ważności - bo po tym co piszesz dostrzegam znów takie zapędy. Serwer nie jest robiony tylko dla Was i pod Was.

Pamiętajmy, że ja nie chcę zrobić war-orsh-ots. Ma być szybciej, lepiej, mocniej, ale nie bez ograniczeń.

Oczywiście doceniam zaangażowanie i próbuję, by ten serwer był jak najbardziej przystępny dla największej ilości graczy - słowo klucz. Jeśli po 1 edycji stwierdzimy, że coś jest nie tak - to to zmienimy.

Ten "mityczny" war-mode sprawdzał się dobrze, gdy tylko był wykorzystany odpowiednio. Fakt, że trwało to krótko, niemniej tak było. I w tej kwestii nic się nie zmieniło.

Ponadto może w końcu nie będziecie się bać wbijać czerwonych czaszek? Wtedy limit zabójstw zwiększa się dwukrotnie i liczby są spore.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin