Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-07-13, 19:59   #1
trert321123
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Skąd: Kraków
Postów: 16
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do trert321123
Domyślnie Czary oraz questy grupowe

1. Czary
a) Światło
Uważam, że można by dodać lub i zmienić czary dla profesji. Czar " hoxe eamo" mógłby być również drugi czar oświetlający dla każdej profesji x2 mocniejszy, ludzie by nie narzekali że jest za ciemno.
b) niewidzialność
Myślę, że czar na niewidzialność powinien być nie tylko dla subprofesji nekromanta lecz tylko dla profesji mag i zwiadowca, ponieważ ciężko zdobyć na małym poziome pierścienie, a żeby kupić trzeba mieć również dużo pieniędzy, a czar również dużo many zabiera.

2. Questy grupowe
Na serverze PVP jak i na NON - PVP powinny być dodane jakiekolwiek questy grupowe np. jeden na 80 lvl a drugi np. na 130 lvl, pytanie "dlaczego?" Fajnie byłoby iść ekipą na quest, nawet jakby szła połowa serwera, byłoby ciekawie, tak żeby wszyscy razem sie zgrali a nie tylko quest gdzie idzie każdy klan osobno a inni bez klanu grają samotnie.
trert321123 jest nieaktywny  
Stare 29-07-13, 20:05   #2
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

1. Czary
A) Światło hmm poczekajmy zobaczymy.
B) Niewidzialność myślę, że tak powinno zostać. Nie musisz expic na mobach, które widza niewidzialnych.

2. Questy grupowe.
Masz taki nazywa się Wieża Alchemika.
Attax jest nieaktywny  
Stare 29-07-13, 21:33   #3
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Attax nie oszukujmy sie,ze wieza alchemika to jest cos tak banalnego,ze zrobilby to nawet pijany gimbus.
Ludzie tutaj mowia o czyms trudniejszym cos jak na rl tibii poi/inq. Tak zeby robilo sie go dosc dlugo zeby byl trudny i zeby mozna bylo ponownie wejsc na bossy. A nie tak jak na alchemikow wejdziesz raz na rokite albo na bekarta wojny i to wszystko.
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny  
Stare 29-07-13, 21:46   #4
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Zurvy no ale ile można pisać o tym, że ludzie chcą takiego poi'a,inq czy wote? Przecież już w kilku tematach było to pisane, więc administracja na pewno to zauważyła. Czy kiedyś się to pojawi? Tak naprawdę nie wiem, ale jak już, to pewnie nieprędko. Też mi brakuje takich właśnie zadań ;_;
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o

Ostatnio edytowane przez tomakeo ; 29-07-13 o 22:01
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 29-07-13, 21:51   #5
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Zurvy no ale ile można pisać o tym, że ludzie chcą takiego poi'a,inq czy wote? Przecież już w kilku tematach było to pisane, więc administracja na pewno to zauważyła. Czy kiedyś się to pojawi? Tak naprawdę nie wiem, ale jak już, to pewnie nie prędko. Też mi brakuje takich właśnie zadań ;_;

Tak jak napisałeś, wiadomo że brakuje tu odpowiednika POI czy INQ. Klimatem bardziej POI mi się podobało.
Attax jest nieaktywny  
Stare 29-07-13, 23:11   #6
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Mi podoba się quest z grabarzem. Fajnie się go robiło, pierwszy raz, bez spoili. Przydałoby się tysiące dodatkowych grobów z zagadkami! ;p
siwyus jest nieaktywny  
Stare 22-06-14, 23:17   #7
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

1. a) Czaru mocniejszego wprowadzać nie będziemy, z tego co widzę to zasięg hoxe eamo był już kiedyś zmieniany, istnieje również wiele przedmiotów emitujących światło.
1. b) Niewidzialność celowo została dodana tylko nekromantom, pozostałe profesje mogą korzystać z pierścieni niewidzialności.
2. Zostało dodane zadanie na terenie Przedajsoru, które wymaga zgranej drużyny. W przyszłości pojawi się więcej zadań grupowych.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin