Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-10-18, 11:44   #1
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie Nowy klient Network Error

Na starym kliencie zdarzało mi się czasem a w sumie codziennie raz czy 2 że wywalało mnie do ekranu logowania ale że klient bardzo szybko się logował nie zginołem przez to nigdy. Bywało gorąco ale udawało się przeżyć.

Na nowym kliencie jak wywala to jest napisane Network Error i zanim się ponownie zaloguje to zchodzi minimum 5 sekund. Tym razem to wystarczyło żeby zginać. Mimo Network Error "LEGENDARNY" AntyKick nie zadziałał. Piszę Legendarny bo jak gram jeszcze nigdy nie nie miałem okazji zaobserwować jego działania mimo tego że padłem kilka razy przez problemy z internetem.
Zetix jest nieaktywny  
Stare 28-10-18, 12:01   #2
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Gdy masz net kicka, nie ryzykuj - odłącz kable i cierpliwie czekaj aż się wylogujesz.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 28-10-18, 13:39   #3
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Gdy masz net kicka, nie ryzykuj - odłącz kable i cierpliwie czekaj aż się wylogujesz.
No to faktycznie świetny system. Tym bardziej że to jedyna gra z której mnie wywala.

Ja zdążyłem się zalogować i nawet raz uleczyć niestety miałem już zbyt mało życia bo ten klient strasznie długo ładuje grę.
Gdyby nie ta zmiana w stackowaniu to bym sobie tym nowyk klientem póki co głowy nie zawracał bo ma zbyt dużo błędów póki co, a rekompensaty za jego TESTOWANIE żadnej.
Do tego wszystkiego sie dowiedziałem że kosztujące 10T Błogosławieństwo życia i tak zabiera 75% poziomu.
Zetix jest nieaktywny  
Stare 28-10-18, 13:47   #4
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

To nie jest sposób działania systemu, to jest rada od gracza który już kilka razy miał net kicka.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 28-10-18, 14:26   #5
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Rozumiem że masz na myśli to iż w ten sposób jeżeli sie nie zalogujemy to anty kick zadziała, ale skoro klient potrafi wyrzucić komunikat błędu to czy w tym przypadku przy ponownym logowaniu nie może nas automatycznie wyrzucać do świątyni ? Na tym kliencie w tej chwili to zupełna strata czasu bo za każdym razem jak wpadam na EXP wcześniej czy później mam Network Error. Co najciekawsze w mieście jeszcze mi się to nie zdarzyło.
Zetix jest nieaktywny  
Stare 28-10-18, 17:55   #6
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Ja mam to samo jesli chodzi o logowanie do nowego klienta - loguje sie do gry kolo 5 sekund
Wicher jest nieaktywny  
Stare 28-10-18, 18:27   #7
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicher Zobacz post
Ja mam to samo jesli chodzi o logowanie do nowego klienta - loguje sie do gry kolo 5 sekund
5s to tak strzeliłem na oko. Zrobiłem test parę logowań policzyłem i za każdym razem 8s. Na starym poniżej sekundy.
Zetix jest nieaktywny  
Stare 28-10-18, 18:29   #8
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zetix Zobacz post
5s to tak strzeliłem na oko. Zrobiłem test parę logowań policzyłem i za każdym razem 8s. Na starym poniżej sekundy.
Coś w tym jest, też mam około 8s.
__________________
Niech Licor spłonie!
Uiop jest nieaktywny  
Stare 28-10-18, 18:42   #9
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

A 8 sekund jak nas wywali z gry gdy otaczają nas przeciwnicy to zdecydowanie zbyt długo.

Ogólnie stary klient podoba mi się zdecydowanie bardziej oczywiście gdyby dac mu funkcjonalność nowego. Lepsze Czcionki i zdecydowanie płynniejsza rozgrywka.
Zetix jest nieaktywny  
Stare 30-10-18, 11:57   #10
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Czcionki można jeszcze zmienić, nikt nie zgłaszał zastrzeżeń. Nad płynnością pracujemy. Co do network error - ciężko mi cokolwiek powiedzieć, skoro to network error, to wygląda to na błąd Twojego internetu. Owszem, jest tak, że antykick łapie dopiero po kilku sekundach (w zależności od profesji), a gdy się zalogujesz to przerywasz jego odliczanie. Ale jest to wprowadzone na podstawie doświadczeń z nadużywaniem tego systemu w każdy możliwy sposób przez samych graczy.
Catthon jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin