Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-07-15, 00:36   #1
exidil
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
pytanie Błąd - Punkty Nauki - Server PVP

Witam, dzisiaj w nocy padłem na abitańczykach, i coś przykuło mi odrazu oko po dedzie. Nagle miałem tylko 5 punktów nauki, gdzie przed dedem mialem 230~~

Jestem nowy wiec myślałem że po dedzie traci się PN ale zapytałem się na czacie i mówili że nie. Także nie wiem czy to tylko może bug wizualny? Chciałem dodac pkty dopiero jakos po 65 mlvl. A teraz nie wiem co robić.


Pozdrawiam,
Exidil
exidil jest nieaktywny  
Stare 16-07-15, 00:41   #2
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytując FAQ.

Cytat:
22. Czym są punkty nauki, kiedy je otrzymujemy i ile można ich zgromadzić?

Punkty nauki są to punkty za pomocą których możemy zwiększać nasze umiejętności, im wyższy poziom danej umiejętności tym więcej PN musimy na nią przeznaczyć. Za zdobycie każdego kolejnego poziomu otrzymamy 7 punktów nauki. Punkty nauki otrzymujemy również za wykonywanie zadań oraz co jakiś czas za wykonywanie misji dziennych w gildiach. Liczbę posiadanych przez nas PNów możemy zobaczyć w oknie ekwipunku pod miejscem na pierścienie. Punkty nauki rozdzielamy za pomocą znaku + w naszych skrzyniach depozytowych. Maksymalna wyświetlana liczba PN wynosi 255, następnie są one naliczane od nowa, ale zdobytych wcześniej nie tracimy, są one zapamiętywane w systemie. Aktualną posiadaną liczbę punktów nauki możemy sprawdzić zawsze u NPC Tornam w miejskim rejestrze ludności pytając go o 'punkty nauki'.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 16-07-15, 00:44   #3
exidil
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

I wszystko jasne, powinienem najpierw przeczytać FAQ ale myślę, napisze o razu bo jak jakieś 2 tyg później napisze że nie mogę dodać mlvla bo mi 2 tyg punkty spadły to nikt nie uwierzy :P

Dziękuje za odpowiedź temat można oczywiście zamknąć.
exidil jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin