Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-09-18, 15:41   #21
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Zwiadowca 180 maga na 2 kpiro ? Zwiadek puginalami po 900? What? Jak zwiadek bije z pugi po 900 w ludzi to ile Ty bijesz z sd, 1200 ? Bo z tego co wiem to yase ma dużo dużo mniejszy przyrost dmg względem sd maga i tak na 100 lvl dmg zwiada nekro jest większy Ale od 150 lvla wszystko zaczyna się drastycznie zmieniac bo dyst nie daje tyle co m lvl. Moim zdaniem to cały ten serwer comunity jest absurdem gdzie ludzie mają tam 250 poziomy wyexpione na bugu a zwiadowcy do 120 poziomu muszę expic z łukiem bo nigdzie nie zrobia 350k/h z profitem Hahaha. Mało tego .... dwa 200+ magi zabijają solo zwiadków nekro bijąc w nich na turę po 2k (zwiadka 2 hape tawisy leczą go zaledwie po 900). Mam 150 zwiadka kruka+2 , 160 dyst i nie jestem w stanie zbić 160 magowi hp do yellow gdy się nie leczy. Robię solo max 1,1 k.h bez bonusu gdzie mag od 75 poziomu tyle robił. Gra magami nie polega na wrzuceniu utamy i potowaniu się. Można teraz używać miksy wyzdrowienia + miksturę maga +hape tawis co w polaczeniu z balansem na e ringu daje mu super duzo ,w tym wypadku leczy się na turę po 1500 co w przypadku 200+maga daje mu bardzo Ale to bardzo duże możliwości survive . Jedyne co dał bym magowi to jakieś 2x albo 3x więcej many . Skończcie ten płacz tymi 200 lvlami wbitymi na bledzie administracji plis . Gdybym miał na Ciebie czas Konradek na tym cpvp to dostał byś vac depo do końca Twojego życia Ale nie sądzę by na tym cpvp jeszcze cokolwiek mogło się wydarzyć. Życzę temu serwerkowi jak najszybszego restartu by dupa bolała was jeszcze bardziej :*
Exoreniuss jest nieaktywny  
Stare 30-09-18, 15:44   #22
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Zwiadowca 180 maga na 2 kpiro ? Zwiadek puginalami po 900? What? Jak zwiadek bije z pugi po 900 w ludzi to ile Ty bijesz z sd, 1200 ? Bo z tego co wiem to yase ma dużo dużo mniejszy przyrost dmg względem sd maga i tak na 100 lvl dmg zwiada nekro jest większy Ale od 150 lvla wszystko zaczyna się drastycznie zmieniac bo dyst nie daje tyle co m lvl. Moim zdaniem to cały ten serwer comunity jest absurdem gdzie ludzie mają tam 250 poziomy wyexpione na bugu a zwiadowcy do 120 poziomu muszę expic z łukiem bo nigdzie nie zrobia 350k/h z profitem Hahaha. Mało tego .... dwa 200+ magi zabijają solo zwiadków nekro bijąc w nich na turę po 2k (zwiadka 2 hape tawisy leczą go zaledwie po 900). Mam 150 zwiadka kruka+2 , 160 dyst i nie jestem w stanie zbić 160 magowi hp do yellow gdy się nie leczy. Robię solo max 1,1 k.h bez bonusu gdzie mag od 75 poziomu tyle robił. Gra magami nie polega na wrzuceniu utamy i potowaniu się. Można teraz używać miksy wyzdrowienia + miksturę maga +hape tawis co w polaczeniu z balansem na e ringu daje mu super duzo ,w tym wypadku leczy się na turę po 1500 co w przypadku 200+maga daje mu bardzo Ale to bardzo duże możliwości survive . Jedyne co dał bym magowi to jakieś 2x albo 3x więcej many . Skończcie ten płacz tymi 200 lvlami wbitymi na bledzie administracji plis . Gdybym miał na Ciebie czas Konradek na tym cpvp to dostał byś vac depo do końca Twojego życia Ale nie sądzę by na tym cpvp jeszcze cokolwiek mogło się wydarzyć. Życzę temu serwerkowi jak najszybszego restartu by dupa bolała was jeszcze bardziej :*
Cale szczescie ze nie masz. czytaj ze zrozumieniem nie kazdy tyle czasu tu rozjebal co ty tygrysie, mnie to nie ruszylo nic w zasadzie poza speedem. 200 palek wsiadajacy na 150 maga go wylogowywuje i to jest fakt, a ty jak zwykle dajesz wywody swoich super umiejetnosci. Tygrys na rece +10 do rozumienia swiata.
A tak na powaznie to moje sd nie przekracza 600 na aurze i 205mlvlu.

Ostatnio edytowane przez hejhop ; 30-09-18 o 15:59
hejhop jest nieaktywny  
Stare 30-09-18, 15:55   #23
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

jesli 200 zwiad wyjasnia 150 maga to tylko dlatego ze ten spanikowany puscil klawiature :D Mag wyleczy sie od zwiadka nawet samym hape tawisem a do tego ma potke na hp, taiw fomesa i balansowanie ringiem

wiec twoj argument jest inwalidą

Edited: W praktyce 3 osoby (2x 130 zwiadki necro alch walace z yase unar i 110 mag necro alch) nie mogly zlozyc 150 maga duchownego - masz na filmiku perfecta z akcji jak bilismy Depozytowego Parszywca
Wicher jest nieaktywny  
Stare 30-09-18, 16:05   #24
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
Cale szczescie ze nie masz. czytaj ze zrozumieniem nie kazdy tyle czasu tu rozjebal co ty tygrysie, mnie to nie ruszylo nic w zasadzie poza speedem. 200 palek wsiadajacy na 150 maga go wylogowywuje i to jest fakt, a ty jak zwykle dajesz wywody swoich super umiejetnosci. Tygrys na rece +10 do wiedzy.
Jeżeli chcesz się jakoś pośmiać idk z czego to sorki ziomek Ale ci nie wychodzi i pisanie jakiś dziecinnych tekstów o tygrysie pokazuje jedynie to ,że jestes bezradnym hipokrytą który już nie wie co pisze a wyexpienie 230 maga na altaronie jest jego największym sukcesem życiowym. Mówisz,że Cię te zmiany nie ruszają a kilka postów wcześniej płaczesz jak bobasek 2-3 latka max ,że mag jest teraz niegrywalna postacią. Nie pomagasz w ten sposób w rozwijaniu serwera bo nie patrzysz na nic innego tylko kurwa siebie . Nikt ze zwiadków nie płacze,że do 120 poziomu musi expic z łukiem na cpvp . Stales się więźniem swojej postaci chłopie i jak by ci ja usunęli to bys się chyba zabił lub do konca zycia chodził po sądach. Po raz kolejny marnuje na Ciebie czas ale w tym wypadku musiałeś być wyjaśniony. Życzę Ci z całych sił by ci tego 239 poziomika jak najszybciej usunęli albo przenieśli na niegrywalny serwer bo prędzej czy później i tak stać się to musi.
Exoreniuss jest nieaktywny  
Stare 30-09-18, 16:22   #25
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Jeżeli chcesz się jakoś pośmiać idk z czego to sorki ziomek Ale ci nie wychodzi i pisanie jakiś dziecinnych tekstów o tygrysie pokazuje jedynie to ,że jestes bezradnym hipokrytą który już nie wie co pisze a wyexpienie 230 maga na altaronie jest jego największym sukcesem życiowym. Mówisz,że Cię te zmiany nie ruszają a kilka postów wcześniej płaczesz jak bobasek 2-3 latka max ,że mag jest teraz niegrywalna postacią. Nie pomagasz w ten sposób w rozwijaniu serwera bo nie patrzysz na nic innego tylko kurwa siebie . Nikt ze zwiadków nie płacze,że do 120 poziomu musi expic z łukiem na cpvp . Stales się więźniem swojej postaci chłopie i jak by ci ja usunęli to bys się chyba zabił lub do konca zycia chodził po sądach. Po raz kolejny marnuje na Ciebie czas ale w tym wypadku musiałeś być wyjaśniony. Życzę Ci z całych sił by ci tego 239 poziomika jak najszybciej usunęli albo przenieśli na niegrywalny serwer bo prędzej czy później i tak stać się to musi.
uzasadniajac to. Kazdy tu wypowiadajacy sie gra w to od lat i ma cos do powiedzenia. Ty straciles jakąkolwiek wiarygodnośc tygrysie w chwili kiedy napisales ze wale sdki po 1200 bo yase unar ma jakis tam przelicznik duzo mniejszy, o ktorym nie mam pojecia- OKEJ. Tylko moj sd bije po 500(wiem, bo jestem slaby i bys mnie wygonil z serwera gdyby chcialo ci sie grac na cpvp). Jesli postawisz w waszych kryteriach "PVP" maga i zwiadka, mag wypada jak inwalida. I nawet jakbys chcial sie wyexpic zeby mnie zabijac to i tak zrobisz zwiada bo sie nim szybciej i przyjemniej expi niz kalekim obecnie magiem. Osoby o ktorych pisze nawet nie pomysla zeby o tym napisac na forum bo nie wiedza ze takie cos istnieje, nie maja pojecia o grze, jesli przeczytali newsa o zmianie to jest to szczyt ich mozliwosci zdobywania informacji, a juz napewno nie chce sie nowym przewijac 10tek stron dyskusji o zmianach. To co mowicie moze jaknajbardziej byc prawdziwe i fajnie ze ogarniacie jak cooldowny na runy poty czary i jakas mega przezywalnosc magiem na tancu na klawiaturze- ZAJEBISCIE, ale 80 mag ktory nie wyexpil sie przed ta latka moze zarobic spokojnie zwiadka bo bez teamu( moze cie tygrysie zaskocze, nie kazdy wchodzi do gry z 20 osobowa ekipa) moze sobie isc na pszczoly albo nietoperze(ale chyba jednak nie, bo za zarobione talary, nie pojdzie expic bo wszystko go łamie). I teraz idzmy dalej zalozmy ze taki mag 120 lvl wbije i faktycznie w zlotym secie bije te hydry, bo juz 2 go nie zabijaja na kombo, ale wpada taki exorenius i laduje w niego yase unar i jest koniec imprezy. Zapomnijcie o tym ze wiecie duzo wiecej od kazdego nowego i ze mielismy, mamy lub bedziemy miec top lvle i w sumie co by administracja nie zrobila to sami albo z nasza ekipa to ogramy i bedziemy dalej mogli maniaczyc tylko inaczej, tylko postawcie sie w roli laika ktory pada od wszystkiego na hita, a jedyna rada dla niego, jesli sie po deskach maga nie zniecheci calkowicie, jest zrobienie zwiada i przyjemna wieczna (jesli zaraz tego nie zmiania) gra.
hejhop jest nieaktywny  
Stare 30-09-18, 16:45   #26
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Serio uważasz,że na sezonowym ludzie widzieli jakieś team hunty do 120~ poziomów? Gościu przez pierwsze 2 tygodnie w top 10 było chyba 7 lub 8 magow z czego każdy z nich od 10 poziomu dostawał duże hity i nie miał kto im naprawić eq. Gdyby nie zatrzymali się i nie przestali expic to topka dalej składała by się z tych 7-8 magow. Zwiadowca też nie.ma tarczy tak samo jak i mag i dostaje hity od smoków po 250+ z łapy, wiwerny podobnie. Gdyby był jaka problem z expieniem na tym serwerze to wyszło by wszystko na sezonowym . Ofc jest tutaj exp x2 i lot x2 co daje dużo większe możliwości Ale żaden jebany mag mający 100+ nie ma problemu z kasą . Z tego co wiem expiac na abi zbierając wszystko dało przynieść się 2x tyle kasy z jaką przyszło się na respa .. Nie masz pojęcia jak się teraz expi od nowa bo nie grałeś na sezonowym . Masz teraz jedynie porównanie od jakis początkujących graczy których coś zabiło i odrazu cry bo na tibi smoka da się ustać 20 magiem a tutaj 40 się nie da ojej przykro mi. Żaden Ale to żaden twój argument nie ma sensownego wytłumaczenia I opiera się on nie wiadomo na czym .
Exoreniuss jest nieaktywny  
Stare 30-09-18, 16:48   #27
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

No dobra rumburaki, zapędziliście się.
Temat na razie zamykam, bo zaraz bym musiał Was karać - dajcie sobie czas na potestowanie wszystkiego i kiedy już porównujecie obrażenia, to miejcie na uwadze poziomy, bo równanie 250 do 150 poziomu jest trochę mało wiarygodne :).
Będę miał na uwadze to co napisaliście - być może są potrzebne pewne korekty, niemniej apeluje o zachowanie spokoju i szerszej perspektywy.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin