Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-10-13, 22:17   #21
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Lajtowo odzywaj się w grze to zawsze jakieś wskazówki dostaniesz + sprzęcik na start.
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-10-13, 19:32   #22
Oregane
 
Avatar Oregane
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 6
Domyślnie

Cześć! Gram teraz pod nickiem Rarka. Czemu? A przypomniało mi się, że jeszcze przed przeprowadzą podczas melangue z ziomkami, a raczej po powrocie założyłem konto i wbiłem 18 (aż!) poziom. Dzięki wielkie za pomoc od gracza Askarnoh za itemki i "trpchę ^^" hajsu.
__________________
Cytat:
To mężczyzna robi forse, a nie forsa mężczyzne, jeśli wiesz o czym mówię, możesz zdjąć już bieliznę.
Oregane jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-11-13, 10:19   #23
Mhonar
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Postów: 1
Domyślnie

Na wstepie witam wszystkich, trafilem tutaj przez to ze chcialem sobie popykac znow w stara poczciwa Tibie a tu niespodziajka, cos nowego.
W zw. z tym mam garsc pytan, nie bede zakladal nowego, zasmiecajacego forum tematu wiec jesli zalozyciel powyzszego jeszcze zyje to mam nadzieje ze sie nie obrazi ;P
Czesc moich watpliwosci zostala rozwiana przez odpowiedzi zawarte w tym temacie, czesc jeszcze pozostala dlatego pytam.

1. Pytanie moze troche kontrowersyjne i w regulaminie jedno a w rzeczywistosci drugie.. Czy booty sa faktycznie scigane i tepione? Moga byc odp na priv. Od tibii odrzucali mnie bociarze ktorych tam byla masa. Nie dostawali banow bo placili za pacc.. Ot, nie chce ladowac czasu i kasy w gre ktora bedzie wygladala tak samo :)

2. Czy sa gildie/klany w ktorych sa ludzie z ktorymi mozna sie napic wodki i normalnie pogadac poza gra? :D

3. Ile osob srednio bywa w swiecie? Domyslam sie ze tloku nie ma bo to widze sam. Chodzi mi o mozliwosci wspolnych wypraw na roznych lvlach. Nie tylko my maluczcy na 10-20lvl a pozniej juz 100+ i nie ma z kim grac ;]

Jak mi sie cos przypomni a uzyskam odpowiedzi na powyzsze pytania to napisze.

Nie ukrywam ze dzisiaj jest matki boskiej pienieznej i nie wiem na ktora gre pare zl przeznaczyc a w cos bym se popykal ;P

Pozdro!
Mhonar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-11-13, 11:02   #24
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

1. Boty są zakazane. Jest system wykrywania botów i te najpopularniejsze są banowane, że tak powiem, z urzędu. Ciężko jest z wykrywaniem botów specjalistycznych przy walkach, te są gruntownie olewane przez administrację, ale póki co nikt nic mądrego na to nie wymyślił.
Boty na robienie run, polowanie, łowienie ryb, trenowanie - pewny ban.
Boty, które umykają wykryciu z urzędu - są wykrywane czasem przez graczy i za to też jest ban (droga gracz-MG jest dużo krótsza niż w Tibii).

2. Są.

3. Na pvp jest obecnie ciężko - średnie poziomy mają problemy z wybiciem się, bo są wybijane przez znudzonych graczy na wysokich poziomach. Na non pvp jest chyba trochę lepiej. Zapowiada się, że sytuacja może ulec poprawie.
Tak czy siak - zawsze znajdziesz ludzi, którzy pójdą z tobą na polowanie czy misję.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-11-13, 17:30   #25
Gryzin
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Postów: 3
Domyślnie

Też gram od niedawna. Ogólnie dobrze się bawię,a atmosfera którą tworzą gracze jest bardzo fajna. Jedyny i najbardziej uciążliwy problem to to, że jest mało ludzi. Zawsze jednak jeśli chcesz iść z kimś na wspólne polowanie kogoś znajdziesz. Jest jeszcze jeden problem - jest tu grupa osób, które wykrzykują żeby tu nie grać bo zginiesz od hlvla... Są oni większym problemem niż sami hlvle (o ile to prawda). Odciągają nowych graczy.

Zastanawiam się... skoro nie podoba im się serwer, nie chcą tu grać to po co odciągają od gry innych? Wiadomo, pewnie sporo czasu poświęcili na grę, ale skoro już nie chcą go poświęcać to niech też nie poświęcają czasu na takie pisanie na forum.
Gryzin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-11-13, 17:49   #26
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

1- boty czyszczone regularnie przez adminów lecz mało kto używa, cavebota nie spotkasz na 100%.

2- są

3- zawsze znajdziesz kogoś do wspólnego hunta na niskim poziomie

Wbijesz 30 lvl to się odzywaj dostaniesz od wujka Casuala paczke
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin