Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-07-13, 14:08   #11
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lonewolf Zobacz post
Sorry że nie zbieram miedziaków jeśli o to chodzi, albo o to że biję w zwarciu jak rycerz, niestety odes kpiro tak działa a uciekanie i strzelanie z odes co kawałek nie ma sensu, wolę sobie lurnąć i stanąć z mobkami tak by stały we framudze i brać jeden po jednym. Nie widzę również sensu testowania ryckiem 140! kiedy ten resp jest pod rycków 90-120. Z mojej gildii 4 osoby które tam expiły również wastują, ale pewnie też nie potrafią grać, może nauczysz nas?
Z Gwardzistów leci masa miedzi, pewnie talar albo ze dwa to wynosisz samymi miedziakami ale racja po co zbierać, lepiej napisać na forum że nie zarabiasz.
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-07-13, 14:34   #12
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walles Zobacz post
Z Gwardzistów leci masa miedzi, pewnie talar albo ze dwa to wynosisz samymi miedziakami ale racja po co zbierać, lepiej napisać na forum że nie zarabiasz.
Więc zbieraj sobie miedziaki, ja wolę przez ten czas zabić hordę mobków więcej, przy okazji exp, czasem item który wynagrodzi ten nawyk "lenistwa", niekiedy to się nawet bardziej opłaci. Jak chcę zarobić to idę na respy do tego przeznaczone elfy/inki. Nie mam już 20 lvl'a żeby zbierać miedziak do miedziaka, nie znam nikogo osobiście kto by to robił, o srebrnika to się jeszcze pokuszę, ale niestety wypadają tylko drobne. Reasumując, ten kto zbiera kase, powinien sobie dodatkowo dorobić ale nie powinno to wpływać na to czy zarobimy, czy stracimy pod koniec expa:) pozdrawiam.
Lonewolf jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-07-13, 18:11   #13
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Ten resp był oczywiście zbyt dobry pod względem zarobkowym, było oczywiste że zostanie to "naprawione" tak samo jak dużo innych respow. Sam zaraz po wprowadzeniu tego respa zrobiłem tam małą fortunę. Rozumiem chęć i próby zmniejszenia inflacji na serwerze ale nie zawsze wychodzą one na dobre i wkrótce doprowadza do tego ze respy dodane w tym update będą stały puste i Nieużywane
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-07-13, 18:40   #14
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał 19960314 Zobacz post
Ten resp był oczywiście zbyt dobry pod względem zarobkowym, było oczywiste że zostanie to "naprawione" tak samo jak dużo innych respow. Sam zaraz po wprowadzeniu tego respa zrobiłem tam małą fortunę. Rozumiem chęć i próby zmniejszenia inflacji na serwerze ale nie zawsze wychodzą one na dobre i wkrótce doprowadza do tego ze respy dodane w tym update będą stały puste i Nieużywane
Będą puste bo nie będzie się na nich zarabiało po 50 k na wejście?

Zauważ jak teraz gracze grają. Czy Ty chodzisz i bijesz moby pojedynczo czy latasz i bijesz z obszarowych, żeby był exp ? Wiadomo, że to drugie. Tak samo ja biegam i kpiruję nie uciekam od potworów, to mam na większości respów waste - godzę się na to a i tak czasem jak coś spadnie to na 0 lub na + wychodzę.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 27-07-13 o 19:03
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-07-13, 22:05   #15
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Problem w tym, że wojownik lata obszarowymi, mag też i wychodzą wszędzie na plus, robiąc duży k'h. Zwiadowcy trudno połączyć exp i kase.
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-07-13, 23:45   #16
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zenon von Wons Zobacz post
Zwiadowcy trudno połączyć exp i kase.
I dobrze mu tak. Ma inne zalety
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-07-13, 00:08   #17
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Jakaś jedna z nich?
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-07-13, 00:12   #18
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Dobrze strzela w ludzi i zabija potwora szybciej niż mag. Marudny jesteś i tyle.
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-07-13, 00:20   #19
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

zabija moba szybciej o 2 sekundy większym kosztem i faktem że musi stać. Do tego nie zarabia tak jak inne klasy + obkupuje się na chwile albo tacha z sobą trylion bełtów... Dobrze strzela w ludzi - tu sie nie wypowiem gram na npvp. Ale skoro to jego jedyna zaleta to po co on na npvp...
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-07-13, 11:55   #20
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Jak nie umiesz zarabiać zwiadowcą to graj kimś innym. Ja zwiadowcą sobie radzę, poza tym duża liczba zwiadowców świadczy o tym, że nie są tacy źli jak Ci się wydaje. Każdy chciałby dużo zarabiać i wbijać dużo expa na raz. Spróbuj zmienić taktykę chociaż i nie przesadzaj.
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin