Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-07-15, 00:23   #11
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Panie Altrel, proszę mi dać dostęp na serwer testowy, a udowodnię panu, że testerzy których posiadacie, są g warci. Balans nie istnieje. Mag przy takiej szansie na omdlenie na expie, robi gówno a nie expy. Wystarczy, odrobina nieuwagi i mag śpi. U Rycka to kwestia napierdalania w hotkeyki, albo się uda albo nie.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 00:28   #12
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Trudno żeby mag miał taką przeżywalność jak wojownik. Gdyby Pan runą obszarową ziemi bił dużo rekinołaków jednocześnie to osiągnąłby lepsze rezultaty niż wojownik. Na serwerze testowym są zupełnie inne mechanizmy wyliczania obrażeń niż aktualnie w grze.

Ostatnio edytowane przez Altrel ; 06-07-15 o 00:46
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 01:19   #13
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Tak? To zluruj pan 4 rekinołaki magiem, i 4 rekinołaki rycerzem. I niech się pan odezwie, którym było łatwiej, bezpieczniej, szybciej.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 01:45   #14
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Tak? To zluruj pan 4 rekinołaki magiem, i 4 rekinołaki rycerzem. I niech się pan odezwie, którym było łatwiej, bezpieczniej, szybciej.
Łatwość - ta sama
Szybkość - ta sama
Bezpieczeństwo - rycerz

Chciał Pan 'zlurować', oczywistym jest, że mag nie weźmie tego 'na klatę'.

Dodatkowo należy zaznaczyć, że uciekają magiem ciężko, by goniły Nas więcej jak 2 rekinołaki, gdyż pozostałe klinują się w tunelach. Magiem bez statusu bicie rekinołaków nie stanowi najmniejszego problemu.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 07:52   #15
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Kiedyś waszym celem było dążenie do grupowych teamhuntów, teraz zwiadowcy i magowie czekają na rycerza, by ten łaskawie poszedł na piaskowe/bagienne, bo tam zwiadowcy i magowie robią najlepsze expy. W tym problem, że Ci sami rycerze idą sobie na innego expa i robią 200k/h mniej i zarabiają tyle samo kasy, więc nie są tak entuzjastycznie nastawienie na teamhunty, gdzie trzeba czekać na kolegów. Wolą sami sobie poexpić. Mag pójdzie expić sam, to albo zrobi 500k/h mniej expa, żeby nie paść za łatwo, albo zrobi 300k/h ale będzie się cały czas martwić, że może paść. Zwiadowca ma ten problem, że gdzie nie pójdzie tam waste (takie moje zdanie), jedynym miejscem gdzie się zarabia przy "normalnej" prędkości expa to górskie trolle, gdzie i tak robię około 400-500k/h mniej niż na piaskowych. Dlatego też rycerze mają łatwiej na serwerze, bo nie potrzebują teamu do szybkiego expa bez bania się o finanse. Jak kiedyś rycerz był najgorszy teraz najlepszy.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 08:07   #16
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Trudność rycerza: zrobić map click(w odpowiednie miejsce), wciskanie hotkeykow max. Potworów 8.

Trdunosc maga:zrobić runy, podbiec do rekinolaka, z jednym na klacie pobiec w głąb respa, dolurowac kolejne 3, pilnować aby w zasięgu gfb były wszystkie rekinolaki, zgubić połowę lura na skałach, dobić reszte gowien z pocisków, poszukać i pozbierać loota (pojedynczo)
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 08:15   #17
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie


Polecam serial.
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 08:37   #18
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Artezon nie można grać to chociaż na forum się poudzielasz?? Toż słyszałem, że was już Altaron nie interesuje. Poszliście gdzieś tam na jakieś tam otsy czy coś. Ale tylko tak słyszałem ile prawdy w tym to nie wiem.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 08:42   #19
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Wysoki sądzie proszę usunąć posty offtopowe.

@Atrezon.
No teraz to macie BARDZO DUŻO czasu, na oglądanie seriali.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 09:23   #20
Mefisto63
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 73
Domyślnie

Balans jest
Rewelacyjna Mechanika Zadawania Obrażeń jest( Atak Broni / Skill 130 +1h / Poziom u Ducha / Ele ) daje znikomy dmg , Dla początkującego Kowalskiego jest to szok bije skille do 130 wszystko spoko Leci dmg Potem koszt Pn wzrasta a DMG prawie nie Rośnie
Czemu ? Altaron JESTEŚ 1H NIE BĘDZIESZ NIŻ BIL do 130 LECI REWELACJA POTEM NIC. Szkoda ze wcześniej o tym nie wiedziałem


Tylko puszczać Altaron w Świat
Mefisto63 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin