Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-07-11, 10:21   #11
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał Delooz Zobacz post
Dlaczego Noon jest taki be ?
Ze stara sie utrzymac na pozycji ? Chce sprawowac wladze na serwie ?
Nie rozumiem was haha.

Koles wylapal hunta bo zaczal na niego bluzgac i na cwaniaka powycinal rozmowy zamiast wkleic calego screena z rozmowa :)
A teraz jak kazdy co nie umie nic zalatwic placze na forum jaki Plan B jest nie dobry :(

A co do samego Noona , da sie z nim dogadac :) spoko chlopak jest.
Beatbox - jackson rox :D Pzdr Noonuś
Tyrko.
uwierz mi że nawet gdyby nie wyzywał Noona i expił w takim samym tempie to by po prostu padł gdzieś na expie, już było parę takich przypadków więc to nie jest wyciągnięte z palca. Z tego co wiem połowa ludzi z Planu B nie jest za tym żeby kontrolować tak ludzi niech sobie expią jak chcą ale są takie wyjątki jak "Noon" który musi pokazać że jest pępkiem świata. Zrozumiałe są takie posunięcia ale na serwerach gdzie gra po 400 + osób, ale tutaj gdzie zamiast grać wiecej osób to gra coraz mniej. A może to jest świadome posuniecie ze strony Noona żeby w końcu wybuchła jakaś wojna bo prócz forum gdzie co chwila są takiego typu tematy to w grze powiewa nudą....
bilsom jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 10:28   #12
Yobak
 
Avatar Yobak
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 32
Domyślnie

Ja osobiście nie zgadzam się z w tym przypadku z postępowaniem Noon'a

Pozdrawiam.
Yobak jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 10:30   #13
Delooz
 
Avatar Delooz
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 1
Domyślnie

Ogarynka masz racje , nikt mu nie zabroni zabijac graczy na respie bo to swiat pvp - i jezeli bedzie chcial zeby sie nikt nie wybil to moze tak robic :)

A Ci co pisza na fourm "O nie padlem Plan B mnie zabil za nic <płacz> " zamiast pisac durnego posta mogli by zorganizowac jakas ekipe , starac sie wyexpic (jest taki czar akus bala) i postawic sie Planowi :)

Ale poki co , co ktos padnie czy wylapie Hunta - pisze swoje magiczne opowiadanie jaki on to nie jest i jaki swiat jest zły.

@Yobak - Jestscie razem w klanie , ustalcie sobie zasady jakies :) A nie ze jeden naklada Hunta , a drugi jest temu przeciwny.
Delooz jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 10:43   #14
slawek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 20
Domyślnie

Delooz Przestań już Im TAk Dupe lizać!!! bo co posłodzisz im i co cb zostawią w spokoju hahahah
slawek jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 10:51   #15
Delooz
 
Avatar Delooz
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 1
Domyślnie

Ja lizac ? haha

Co do spokoju to jeszcze troche bede mial tego spokoju :)

elo.
Delooz jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 11:09   #16
laskowcowy
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 12
Domyślnie

chyba wszyscy wiedzą że Noon jest największą zakałą tego serwera, nie rozumiem liderów Planu B dlaczego go jeszcze w gildi trzymają, chodzi wyzywa ludzi od kurew itp. albo ma 12 lat, albo przegrzał mu się mózg od internetu i nie odróżnia świata rzeczywistego od gry ;d
laskowcowy jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 11:38   #17
Felt Down
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 11
Domyślnie

Powiem tyle. Jeśli ta sytuacja nadal tak będzie się miała to nikt tu nie będzie grał. Noon, sam osobiscie Ci powiem, że pa to bezsens. Za miech max 2 znudzi sie wam gra tutaj bo nie bedzie co robic. I mowie Ci to ja, Sacred :).. sam osobiscie zrobilem przerwe bo wieje nuda. Kogos sie ubije to zaraz ktos hejtowac zacznie. Serwer pvp jak pvp ale czepianie sie o expa to bezsens. Mogles go ubic ot tak i podac argument serweru pvp: od tego jest pvp zeby sie bic. Wtedy na pewno by na forum nic nie powiedzial. TU nie chodzi o to zeby komus napisac ze padnie za to i za to. Jak masz cos do tej osoby ubij i tyle. Jak bedzie chciala wyjasnien to powiedz za co, jak bedzie dalej spinac zaproponuj duel i tyle bez huntow bezsensownych. Ludzie czytajac to forum beda sie zniechecac do dalszej gry.

Proponuje zamknac temat bo nic nie wnosi tylko kolejna paplanina na forum.
Felt Down jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 11:41   #18
deamonq
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 1
Domyślnie

dOBRA sprawa z Noonem wyjasniona. Wiadomo chlopak stawia na swoim i nie da za wygrana, taki swiat ALTARONA >>> pozdro for all. Dziękuje i prosze o zamknięcie tematu, ale Meffri ma racje jesli dalej tak sprawa bedzie sie toczyc wiele osob odejdzie z servera i zobaczą wtedy po co to wszystko bylo. O to wlasnie chodzi w PVP zeby sie wyexpic, dac na zmiane sobie siebie wyexpic i robic wary czy cos.. Temat do zamkniecia
deamonq jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 12:41   #19
Deni
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 1
Domyślnie

Noon to j**ana KU**a. Hunty za nic od planu B. Nikt im się nie chce postwić. Angelisso zamiast prosic o t ozeby nie bylo hunta trza było zrobic team i noona z dp nie wypuszczac.
Widzicie co sie dzieje , duzo osob ktore znam mniej wiecej odeszlo przez plan b.
Niedlugo Plan b będą mieli 400 lvle. Dlaczego? Bo zostanie 40 graczy w tym 25 graczy z planu B, i 5 rookstayerow, reszta boty. Przecież gdybyśmy sie zebrali to plan b by jaja mógł jedynie lizać.
Dlaczego się ciebie czepiał? Bo szybko wbijales lvl, tak samo mnie się czepiał.
Poprostu noon to nie ogar , a że jest w planie B to wykorzystuej to prowokując graczy.
jest kilka osób z planu b które są wporzo , Ale noon ośmiesza ich klan napuszczając ich na dobrych grczy.
Mam nadzieję że się to zmieni bo to już Parodia.
Jak będzie jakaś ekipa piszcie na Ghall2 na forum dołącze z miłą chęcią !!!
JB (j***ać Plan B)
BTW. Ów post nie zawiera wulgaryzmów , bo np w wyrazie j***ać są gwiazdki i mogłem mieć na myśli wiele wyrazów np jutrać :)
JB!!! na 100% buehehe
Deni jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 13:30   #20
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie

Właśnie każdy wie że Noon to debil jakich mało na tym świecie ale wejście się zbierzcie i ponapierdalajcie dzieciaka trochę i się uspokoi.
Lord Darkei jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin