Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-07-11, 19:30   #11
Sollozo
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał leavemealone! Zobacz post
To może ja się wypowiem.
Wszedłeś na czyjś resp. Zobaczyłeś list. W liście była informacja o tym, że ktoś tam expi. Postanowiłeś sprawdzić gdzie ten gracz się w danej chwili znajduje. To ja się pytam: napisać nie łaska?
Śmierć całkowicie zasłużona. Proszę o zamknięcie tematu.

pozdrawiam, Ormo

Uważasz ze wbicie sie na respa komus kto stoi w depo a wpisał sie na list nie jest normalne? po prostu wpisał sie ktos inny na list a ktos inny expil, ten kto byl wpisany w list był w depo i jak napisałem do niego to napisał ze nie expi tam od 15 minut, więc sobie wbiłem, chyba normalne ? a tu nagle wyskakuje typ z sunblade i mnie zabija, normalne ? hmm jak dla Ciebie to jest normalne to ok.

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
moim zdaniem uzasadniony ded. też bym się zdenerwował jakby ktoś mi wszedł na respa.

Uzasadniony? skąd mialem wiedziec ze tam expi akurat on? on nie był wpisany w list tylko byl ktos inny a jak do niego napisałem to napisał ze nie expi tam od 15 minut to czemu mialem nie wbic sie na expa ?
Sollozo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-07-11, 20:48   #12
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 101
Domyślnie

Nie było typa... to wszedł proste... mądrzy byliście jak sami płakaliście że securum robi PA. i całe forum na początku altaronu było przeciwko nam... teraz wy czujecie władze to potraficie napisać wszedłeś na respa i padłeś. Był bardzo daleko? raczył exivować chwała mu za to. zrobił to co trzeba było zrobić... jakby ktoś robił reffila a on by zobaczył że wrócił to napewno by wyszedł... teraz wielcy panowie a początek? nocki zarywali żeby expic. zastanówcie się nad tym... WŁADZA Zmienia :>

Peace and Love.
Siwor jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-07-11, 22:49   #13
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sollozo Zobacz post
Uważasz ze wbicie sie na respa komus kto stoi w depo a wpisał sie na list nie jest normalne? po prostu wpisał sie ktos inny na list a ktos inny expil, ten kto byl wpisany w list był w depo i jak napisałem do niego to napisał ze nie expi tam od 15 minut, więc sobie wbiłem, chyba normalne ? a tu nagle wyskakuje typ z sunblade i mnie zabija, normalne ? hmm jak dla Ciebie to jest normalne to ok.




Uzasadniony? skąd mialem wiedziec ze tam expi akurat on? on nie był wpisany w list tylko byl ktos inny a jak do niego napisałem to napisał ze nie expi tam od 15 minut to czemu mialem nie wbic sie na expa ?

Cześć Mala Sela :D
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-07-11, 07:08   #14
Sollozo
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 2
Domyślnie

Noon, jednak jestes taki jak mówią inni. Żadna Mala Sela..
Sollozo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin