Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-11-13, 12:00  
Regulamin i plany Altaronu
Slythia Slythia jest nieaktywny 26-11-13, 12:00

Dzisiejszego dnia zmieniony został główny regulamin Altaron.pl. Dalsza gra oznacza automatyczną jego akceptację, dlatego prosimy o dokładne zapoznaniem się z nim.

To jednak nie koniec zmian. Już niedługo czekają Was pierwsze, tak długo wyczekiwane, informacje dotyczące najbliższej aktualizacji, której przygotowanie będzie wymagało Waszej pomocy. Także grajcie uczciwie tak, byśmy w odpowiednim momencie mogli skorzystać z Waszej wiedzy i doświadczenia.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.

Ostatnio edytowane przez Prakt ; 25-11-13 o 23:02.

 
Avatar Slythia
Slythia
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Odwiedzin: 8694
Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-11-13, 22:46   #11
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał TaraN Zobacz post
Co rozumiesz pod "coś się zaczyna dziać"? Oświeć mnie PLSSSSSSSS
Pewnie chodziło mu o to, że mamy zapowiedź zapowiedzi update.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-11-13, 08:04   #12
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Popieram Zurvego, wszedzie tylko Kael snujący swoje pierdoly i wielkie zale. Porzygac się od tego można juz. Miał MG, miał swoją szansę - gówno zmienił, no ale nadal myśli, że nadal ktoś go bierze pod uwagę.

A regulamin dobry, wylecialo dużo niejasnosci i podwojen. No i cos się zaczyna dziac.
A to jest obowiązek czytania postów Kaela? Nie pasuje, to nie czytaj, nie rozumiem tego. Widzę, że niektórym się skończyła maść na ból dupy i teraz się czepiajo. xD
Fajnie by było, gdybym z racji posiadania MG mógł cokolwiek zmienić, ale widać, że takie pionki jak Ty nie wiedzą i nawet nie potrafią sobie wyobrazić jak to działa naprawdę.
Poza tym, tak naskakujecie na mnie, że niby się spinam (podczas gdy daleko mi do tego, a wszystkie takie posty piszę z rozbawieniem), a sami zachowujecie się tak, jakby nikomu nie było wolno nic napisać. Taki kraj, taki ustrój, że każdy może pisać co mu się żywnie podoba, misiaki. ;*

edit down:

Cytat:
POPIERAM Zurviego i może zlokalizujmy mu odpowiedniego specjalistę? bo jeszcze biedak zamiast do psychologa pójdzie na czyszczenie odbytu.
Ktoś tu chyba ma traumatyczne wspomnienia z poszukiwania lekarza. xDDD
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....

Ostatnio edytowane przez Wicked ; 27-11-13 o 13:59
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-11-13, 13:34   #13
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
Nie mam problemu ale chcialbym tylko zwrocic Ci uwage,ze chyba az za bardzo oddajesz sie emocjom w tej grze. Piszesz jakies dziwne "newsy" tu komentujesz regulamin. Za kazdym razem w Twoim poscie jest placz jaki Altaron zly. Skoro jest zly to po chu* tu jestes? Jesli masz problem z przestaniem grania w gre ktora tak Ci sie spodobala ale wolalbys ja inna,musisz odwiedzic lekarza :)
Długo zbierałem się na taki komentarz jednak nie mogłem dobrać słów bo na myśl nasuwały się same nieprzyjemne słowa :D POPIERAM Zurviego i może zlokalizujmy mu odpowiedniego specjalistę? bo jeszcze biedak zamiast do psychologa pójdzie na czyszczenie odbytu.

TOPIC:
Zmiany w regulaminie dobre, trzeba pilnować swego konta a nie żeby pół teamu miało passy a potem płacz o ten mnie opierdolił proszę o zwrot itemów. Czekamy na aktualizacje!
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-11-13, 15:23   #14
poiuyt321
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Łódź
Postów: 274
Domyślnie pierd...

A ja powiem tak, gram bo mi sie nudzi ale Kael ma racje, chujnia się dzieje, jesteśmy wykorzystywani, a ci co uważają że jest wszystko wspaniale i bronią administracje to po prostu liżą im dupe -.- bo sie boicie źle wypowiedzieć proste ja tylko mama nadzieje ze cos sie zmieni na dobre, a tym co jeszcze nic się złego tu nie zdarzyło to powiem tak, nadejdzie ta chwila jak się sprzeciwicie administracji KAŻDY MOŻE SIĘ WYPOWIEDZIEĆ? TO MOJE ZDANIE.
poiuyt321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-11-13, 10:46   #15
leon
 
Avatar leon
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 161
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do leon
Domyślnie

@poiuyt321 masz prawo się wypowiedzieć to było twoje zdanie ale nie wypowiadaj się za innych bo ja nie mam nic do Administracji i nie liże im dupy.

czekam na te informacje o up :)
leon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-12-13, 16:06   #16
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

No Administracjo minęły 2 tyg! Gdzie te zapowiadane zapowiedzi zapowiedzi?
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-12-13, 15:04   #17
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

niedługo = około 3 miesięcy, nie zapominaj, że to Altaron
Rian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-12-13, 09:26   #18
Azaell
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Skąd: Racibórz
Postów: 6
Domyślnie

so true.. ciepnijcie znów jakieś ochłapy na temat nadchodzącej zapowiedzi gdyż ludzie na nią czekają..:)
Azaell jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin