Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-03-19, 00:21   #31
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

Ja jak nosiłem tarcze wojem 2h to mało się to opłacało a co do zamykania praocjów 1kk expa to chyba mówisz o tych przy obozie drwali kolego, tam to bez sio w 3 zwiadków biegaliśmy. Polecam podchodzić do dyskusji merytorczynie, a jak nie lubicię rudego czy coś to pvp przecież jest. Woj 1h jest op tylko i wyłącznie w przypadku kiedy mamy siohera, solo oczywiste że wykręci mniej i mówiąc, że kręce mniej od woja 1h miałem tu na myśli tylko i wyłącznie TH. Sprawa tarczy (moim zdaniem) jest op do czasu, w momencie kiedy woj 2h przekracza pewien poziom przykładowo 150 ma już taką ilość hp że tankuje i tak git. Przykładem jest TH z beliarem gdzie za czasu naszych ~100 zamykaliśmy spota bo przestałem padać na packe od 3 Hrimturów. Ale sprawa wyglądała o wiele inaczej na 75 poziomie gdzie profan bił mnie na 2h po ~600 a 1h bił po 250max co było dziwne bo obrona tarczą nie redukowała wtedy tak dużo. Podsumowując 2h jest lepszy w endgame gdy ma dużą ilość hp i tak czy siak stoi to samo co 1h ale zadaje przy tym 2x tyle obrażen. 1h woj jest w porządku i bym go nie zmieniał, jedynie może popracował nad tym żeby skillowanie obrony tarczą było rzeczywiście opłacalniejsze aczkolwiek mi przy 70 skillu nic nie dawała, nie jest tak, że każdy kto zakłada tarczę jest "tanky" mi praktycznie nic nie dawała przy 2h(+ nic nie biłem będąc 1h). Sama tarcza nie jest do reworka tylko skill i bym chętnie zobaczył jakiś nowy spell do woja bo ta gra już jest w chuj nuda bez uptadów. A teraz takie informacje od siebie :) 1,3kk best exp w 3 na praojcach z bonusem i nie były zamykane z tego co pamietam. 900k/h solo na górskich full waste(lvl w ponad godzine).
Benek i Konrad z tego co kojarze 2,5kk/h krecili na bonusie na Piaskowych w share, a Benek był "expiony" że tak powiem, choć ich nie lubię nie ma co jechać im po rajtach bo Konrad musiał robić ręcznie poty żeby tak expić + i tak lvl ponad godzine ale i tak nerf mag . Zamiast zajmować się pierdołami przy 30 aktywnych graczach rozbudujcie gre o przedmioty, tereny i czary bo od 2013 nie było praktycznie nic wprowadzane co by było jakieś kluczowe.

I znów jestem podirytowany, że poświęciłem swój czas żeby coś tu wnieść a maluszki i tak nie wyciągną lekcji.

Ostatnio edytowane przez wojtek12345 ; 08-03-19 o 00:28
wojtek12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-03-19, 02:19   #32
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Powolujac sie na narcyza.... pieknie zakonczyles
dowcip
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-04-19, 14:01   #33
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Bump

co do 1 punktu - tak z discorda wkleje




Dzięki temu też wojownicy 2h nie będą robić dwuręki dopiero od smoczego/bitewnego seta tylko od razu będą mogli zacząć expić.

No i dorzucić to skalowanie tarczy lepsze [mało obrony tarczą = nerf, ale dużo (czyli tak jak powinno być, że wojownik skilluje obrone i daje w nią pny] = stan obecny)

Ostatnio edytowane przez Rahilux ; 21-04-19 o 14:14
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-04-19, 19:53   #34
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Bump

co do 1 punktu - tak z discorda wkleje




Dzięki temu też wojownicy 2h nie będą robić dwuręki dopiero od smoczego/bitewnego seta tylko od razu będą mogli zacząć expić.

No i dorzucić to skalowanie tarczy lepsze [mało obrony tarczą = nerf, ale dużo (czyli tak jak powinno być, że wojownik skilluje obrone i daje w nią pny] = stan obecny)
Zapomniałeś jeszcze aby znerfic pancerze maga ! są zbyt op !
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-04-19, 20:09   #35
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał 19Fafarafa06 Zobacz post
Zapomniałeś jeszcze aby znerfic pancerze maga ! są zbyt op !
Wystarczy znerfić tarcze chaosu i demoniczną hehe.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-04-19, 22:47   #36
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

jaki znowu jaszczur? co to za podszywka?
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-04-19, 11:06   #37
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Wystarczy znerfić tarcze chaosu i demoniczną hehe.
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
znerfić maga !
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-04-19, 10:41   #38
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Wydaje mi się że czas najwyższy usunac weryfikacje 2+2*2 by altaronczykow bylo 4 razy tyle xD bo mimo znajomość algebry(w tym moja) niejednokrotnie udowodniła że i tak mamy odchyły i nic to nie daje że umiemy liczyć xD pozdro xd

Może test na napisz "ą i ę" xD bo wymagacie bardziej polskiej klawiatury niż umiejętności liczenia :P
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-04-19, 11:50   #39
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Weryfikacja przy rejestrowaniu się skutecznie odsiewa analfabetów i innych dysmózgów
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-04-19, 01:56   #40
Astero
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 115
Domyślnie

Dobry temat o balansie 2 wypowiedzi administratora i kłótnia. Polecam temat "brudy gerwalta i brudy rudego" i tam cisnijcie sobie .

Co do 2h early gamę gdzie 1h bierze 8 oficerów, a 2h wojownik padnie od 3-4 jest dość dziwne . Tarcza zdecydowanie powinna zostać znerfiona i poprawiona do skalowania.

Tak jak gerwalt zauważył bez smoczego setu , gra 2 h wojownika to trzymacie hotkeya z potkiem/uhem, a wojownik 1h daje radę brać na 60 lvl w królewski set po kilka mysmenie i leczyć się z tego samym tawisem , gdzie 2h wojownik może o tym pomarzyć.

Zrobiłem nową postać, która na 144 lvl zostanie zmieniona z 1h na 2h bo przyjemniej bezpieczniej i na ogromnym proficie gra się 1h .
Astero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin