Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-07-14, 16:21   #31
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
@Up
Nie przesadzaj
powinno być tak:
0,4+0,4=0,8
2-0,8=1,2
1,2/2.5=0,48<-- to powinna być prędkość ataku
Z tym się zgodzę.
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 30-07-14, 16:42   #32
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Przypominał o założeniach.

Obrażenia:
Broń 2-ręczna > Dual-Wield > Broń 1-ręczna

Gdyby odjąć prędkość ataku o 0,4:
Dual-Wield (0,48s) > Broń 2-ręczna (2,1s) > Broń 1-ręczna (1,6s)

Blokada jest z tego względu, że walka dwiema broniami jednocześnie byłaby ponad 4x szybsza od walki bronią 2-ręczna, a co za tym idzie obrażenia byłyby większe.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 30-07-14, 16:49   #33
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

w sumie to nikt o tym nie pomyślał, więc blokada jest słuszna, a zmniejszenie obrażeń duala, by tylko bił szybciej. nie ma sensu bo i po co. 2h i tak dobrze bije, na małm skillu i gra dwu ręcznym wojownikiem jest przyjemna jak na Altarony.
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny  
Stare 30-07-14, 16:50   #34
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Up
Wait what?! broń 2h ma 2.5 sec? :D O ile pamiętam taką koncepcje mieliście jakieś 2 lata temu ale zostało do zniesione.
Niech chociaż w pełni działa bonus z jednej ręki i speed attack wynosić będzie 0,64 i do tego dodajcie gdziekolwiek informacje jak to wszystko działa u dual wielda dla nowych graczy w przyszłości
cewix jest nieaktywny  
Stare 30-07-14, 18:34   #35
Cannabis
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Skąd: Białystok
Postów: 65
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Przypominał o założeniach.

Obrażenia:
Broń 2-ręczna > Dual-Wield > Broń 1-ręczna

Gdyby odjąć prędkość ataku o 0,4:
Dual-Wield (0,48s) > Broń 2-ręczna (2,1s) > Broń 1-ręczna (1,6s)

Blokada jest z tego względu, że walka dwiema broniami jednocześnie byłaby ponad 4x szybsza od walki bronią 2-ręczna, a co za tym idzie obrażenia byłyby większe.
W takim wypadku koncepcja ta mnie przekonała i nie mam co do niej więcej pytań. ;)
Pozdrawiam
Cannabis jest nieaktywny  
Stare 30-07-14, 19:59   #36
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Przypominał o założeniach.

Obrażenia:
Broń 2-ręczna > Dual-Wield > Broń 1-ręczna

Gdyby odjąć prędkość ataku o 0,4:
Dual-Wield (0,48s) > Broń 2-ręczna (2,1s) > Broń 1-ręczna (1,6s)

Blokada jest z tego względu, że walka dwiema broniami jednocześnie byłaby ponad 4x szybsza od walki bronią 2-ręczna, a co za tym idzie obrażenia byłyby większe.
A dawno nic nie mówiłem to może powiem :) No tak panie mistrzu, szkoda, że to nie działa w drugą stronę, bo przecież bonus w broniach trzeba ujebać w walce dwoma broniami, bo byłby dual zbyt kox, szkoda tylko, że ujebaliście też czary przy użyciu obu broni, no mistrzu pochwal się ile jest dualów na sevie, powiedz nam jakie hity zadaje dual z odes rago na przykład na 150 walce 1h i 150 zręce a ile zadaje ryc 1h z takimi samymi skilami? Co nic nie powiesz? Wstydzisz się przyznać do niedopracowanego systemu? Brak pomysłów co odpisać? Bo ja wiem ile taki ryc uderza, nawet sam admin główny mi przyznał że dual jest zjebany. Tylko czemu na priv się do tego przyznajecie a na forum już nie?

Zamykam.
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 30-07-14, 22:31   #37
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Adrinadil jakich broni uzywasz do dualu? Napisze tak, jeden zwiadowca udowodnil ze dual jest korzystny. Teraz poczekamy na jakiegos wojownika....
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 30-07-14, 23:10   #38
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrondil Zobacz post
A dawno nic nie mówiłem to może powiem :) No tak panie mistrzu, szkoda, że to nie działa w drugą stronę, bo przecież bonus w broniach trzeba ujebać w walce dwoma broniami, bo byłby dual zbyt kox, szkoda tylko, że ujebaliście też czary przy użyciu obu broni, no mistrzu pochwal się ile jest dualów na sevie, powiedz nam jakie hity zadaje dual z odes rago na przykład na 150 walce 1h i 150 zręce a ile zadaje ryc 1h z takimi samymi skilami? Co nic nie powiesz? Wstydzisz się przyznać do niedopracowanego systemu? Brak pomysłów co odpisać? Bo ja wiem ile taki ryc uderza, nawet sam admin główny mi przyznał że dual jest zjebany. Tylko czemu na priv się do tego przyznajecie a na forum już nie?

Zamykam.
Kolejny Pański post nie na temat. Temat nie dotyczy 'odes rago' tylko prędkości ataku, Pan Pregusia zresztą napisał Panu w PW, o którym Pan wspomina, żeby patrzeć na obrażenia zadawane w czasie X.
Altrel jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin