Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-01-13, 18:53   #41
eloelo320
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 65
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do eloelo320
Domyślnie

Cytat:
Przez takich typów właśnie tibia upadła. Kilkadziesiąt takich płaczków potrafiło tak zaspamować forum ze zmienili zasady pvp. Mam nadzieje że nie stanie się to samo z Altaronem

Ogarnij dzieciaczku bo miesiąc temu spamowałeś trade i płakałeś że cię zabijali noob charami.

Kolejna sprawa nie jest to temat aby ludzie którzy nie mają pojecia o sytuacji obrabiali mi dupę lub sobie ze mnie drwili, lecz chwila zapłaty nastąpi. Interesuje mnie pozycja exorit co ma do powiedzenia. Bo przez tych spamerów nic nie idzie do przodu.
eloelo320 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-13, 19:03   #42
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

@Usain
To nie jest temat o twoich problemach, a raczej głupocie w czystej postaci. Tak więc wypowiadać się mają prawo wszyscy. Osobiście ucieszyłbym się gdyby Exo już by Cię skreśliło, ale jestem pewien, że Sadysta czy też Yobak dadzą Ci jeszcze szanse.
Tyrond jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-13, 20:27   #43
Hoosen2311
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał eloelo320 Zobacz post
Ogarnij dzieciaczku bo miesiąc temu spamowałeś trade i płakałeś że cię zabijali noob charami.

Kolejna sprawa nie jest to temat aby ludzie którzy nie mają pojecia o sytuacji obrabiali mi dupę lub sobie ze mnie drwili, lecz chwila zapłaty nastąpi. Interesuje mnie pozycja exorit co ma do powiedzenia. Bo przez tych spamerów nic nie idzie do przodu.
hahah dobre, szkoda ze gram tu od 2 tygodni ;)
Hoosen2311 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-13, 20:50   #44
grek
 
Avatar grek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: mazury
Postów: 124
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do grek
Domyślnie

usain co ty chcesz zeby mg ci dal na peymeta bo chcesz grac xd
do szefa tez bedziesz pyskowal i wyzywal ? To powodzenia w zyciu bo ci sie przyda
__________________
ONE LOVE
grek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-13, 20:51   #45
sub
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 4
Domyślnie

Hoosen 12 stycznia miał 11 level więc wątpie aby miesiąc temu płakał na trade.
sprawdz liste dedow jak nie wierzysz
sub jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-13, 21:42   #46
Magnaturon
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 36
Domyślnie

Ogółem jak już tak narzekamy na serwer to też się przyłącze.
Tak ogółem nie wiem czy kochana administracjo zdajecie sobie sprawę z tego, że jeżeli dalej nic sensownego nie zaczniecie robić z tą grą to długiej przyszłości Wam nie wróżę.

Pvp tutaj to porażka, powinno być war mode. Bez obrazy ale do dupy z takimi wojnami. Wojna gdzie stoją koło siebie dwie gildie godzinę. W końcu, z której gildii ludzie uderzą combo bomb, albo ewentualnie zabiją ze trzy osoby (więcej niestety nie, bo rsa ktoś wbije), potem mag na skullu składa się w 10sekund. No bez jaj, że 100 magiem się pada od 2 łuczników, tak wiem mag ma mieć małego defa, ale ogółem to on go niema. Z subprofami łuczników tak się bawicie, że niektórzy mają duchownego i nekro, bo nie wiedzą, który po update zostanie zjeban*. Wojownik to już w ogóle n/c. Świetny har, naprawdę! Milion godzin by wbić hlvl wojem tylko po to by być nikim! Tak, poszerzanie starych respów. To tak jakbym siedział pół życia w parku i pił piwo, potem bym stwierdził, że muszę coś zmienić z swoim życiem i siadł na ławkę obok....

@usain

Człowieku bez obrazy, ale Ty w ogóle czytasz swoje posty? Aktualnie na serverze rządzi exorit, są ogółem jedyną gildia większa na serverze, która gra. Dlatego zauważ, że naturalną postacią rzeczy muszą rządzić. Jestem osoba, która tymczasowo nie gra, walczyłem po stronie Collegium, więc też zbytnio exorit nie lubię, ale pogódź się z faktem, że z takim nastawieniem jakie aktualnie masz to nie pograsz za długo. Tutaj większość osób grało wcześniej w Tibie. Więc trzymają się zasad wojennych jakie panowały kiedyś w Tibii (bo teraz to już różnie z tym). Gildia, która rządziła miała prawo nałożyć na kogoś paymenta, ta osoba miała gówno do gadania, chciała grać płaciła. Oczywiście jeżeli gildia robiła PA itp to w końcu zebrali się nękani gracze + osoby, które chciały walczyć i inni i robili swoją gildie. Ogółem powiem Ci, że jak wygrywali potem wojnę to zawsze, ale to zawsze byli w pewnym sensie tacy sami jak ich poprzednicy. Nie pasuję Ci exorit? Załóż gildię, znajdź ludzi, rozpocznij wojnę. My przez brak motywacji, ludzie za mało grali, brak tylu osób aktywnych co w exorit przegraliśmy, może Tobie się uda ;)
Magnaturon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-01-13, 14:41   #47
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

Magnaturon. Teraz juz mag tak nie pada od 2 łuczników. Wystarczy odbiec, a wtedy łucznik to se może połaskotać , przynajmniej duchowny bo nie ma z czego bić ;p

Pro, nie zrozum mnie źle ale jesteś pionem i nic nie wywalczyłeś w tej wojnie i Ty z paymenta nic nie powinieneś dostać
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce
sebastianix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-01-13, 15:25   #48
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał sebastianix Zobacz post
Pro, nie zrozum mnie źle ale jesteś pionem i nic nie wywalczyłeś w tej wojnie i Ty z paymenta nic nie powinieneś dostać
On chyba nie miał nic takiego na myśli :)
A co do takich ludzi,zawsze mnie to denerwowało bo co po wygranej wojnie sobie szedłem porandomować,to przeważnie mi ktoś pisał "ej za co mnie zabiłeś?! ja od was jestem!" A co ma mi powiedzieć? "Ja z collegium,weź mnie nie bij" Proste,że powie że jest od nas. Usain nigdy od nas nie byłeś i nie będziesz,nie wiem co sobie ubzdurałeś,tak samo banda wampirów,nigdy nie uznam ich za swoich jeśli nie zobaczę ich na vc...
Jeśli ktoś jest od nas,to siedzi z nami na VC,jeśli nie siedzi to dlaczego miałby nie paść za darmo?
Większość ludzi w tej grze to debile,zabijesz gościa i zaczyna cię wyzywać.
Pamiętam początki swojej gry,zawsze miałem chęci do randomowania,już na 50lvlu randomowałem,zabiłem pierw master boltera,co mi uszło na sucho,za drugim razem zabiłem Lilę (za co przeprosiłem :) ) jakieś nooby zaczęły spamować na handlu,że PK,PK plan b miał wtedy przerwę więc na serwie rządziło collegium,oczywiście dorwali mnie i zabili,ale... pogadałem z nimi i nawet paymenta ode mnie nie wzięli,powiedzieli,że mogę sobie grać ale jak będę dalej mordować to hunted.
Wszystko da się załatwić,ale nie wyzywając drugą osobę,jeśli ktoś ma IQ komody sanek bądź firanki,to tego NIE ZROZUMIE.
Nie ma co otwierać masy tematów i płakania że ten zabił tego a tamten tamtego,padłem na tej wojnie PONAD 100 RAZY i to spokojnie,i ktoś mi powie,że nie mam prawa go zabić za free? Woda na młyn :)
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-01-13, 16:07   #49
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Słowo ode mnie.
Da się ugrać sporo, nawet będąc neutralem.

Ja bez pleców i znajomych po jednej czy drugiej stronie dociągnąłem do ~~115 poziomu (pewnie dalej by się nie dało, ale kto wie, na szczęście Hertagon powstał z popiołów).

Dwie groźne sytuacje rozwiązałem dialogiem. 1. Ubiłem pkera, który zabił mnie kilka poziomów wcześniej, i okazało się, że to Oxar. Padłem, ale dogadałem się bez żadnych paymentów czy gróźb.

Drugim razem dogadałem się z Eldoką (pozdrawiam wyżej), kiedy bez większego powodu zaczął na mnie polować. Chyba przekupiłem go pieczarką i ustawieniem fotela pod moim domkiem ;).

Da się, wystarczy porozmawiać zamiast rzucać się z ryjem.
Pozdrawiam.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-01-13, 18:15   #50
eloelo320
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 65
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do eloelo320
Domyślnie

Cytat:
Usain nigdy od nas nie byłeś i nie będziesz,nie wiem co sobie ubzdurałeś,tak samo banda wampirów,nigdy nie uznam ich za swoich jeśli nie zobaczę ich na vc...
Ja nic takiego nie myślę nawet i nigdy nie mówiłem że jestem od was graliśmy sobie luzem w 10 typa po czym wszystcy znależliszmy się rekreacyjnie w wampirach aby po prostu lepiej się grało. I póki ja tam byłem nigdy nie widziałem aby ktoś zastawiał się wami czy uważał że wampiry to już exorit, nie ja i paru kumpli graliśmy na własną rękę. To teraz właśnie taki paralek, i np. damian się do was przyklejili i wam lipę robią tylko.
eloelo320 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin