Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-01-13, 10:47   #31
eloelo320
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 65
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do eloelo320
Domyślnie


Ostatnio edytowane przez eloelo320 ; 30-01-13 o 10:54
eloelo320 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-13, 10:51   #32
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

dlaczego zamazałeś niektóre swoje wypowiedzi?
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-13, 11:15   #33
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał eloelo320 Zobacz post
Płaczesz na exorit, a zachowujesz sie jak idiota.
Gdybym był na ich miejscu zrobiłbym dokładnie to samo :D
(Dostaleś paymenta i jeszcze narzekasz, tak jkabyś nie wiedział o co dokładnie mi chodzi.)
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-13, 11:32   #34
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Usain - to co robisz staje sie tak żałosne że aż straszne. Ciężko mi to przez gardło przechodzi, ale ... ale ... ale popieram Exority. Mam nadzieję, że to nie pierwszy i nie ostatni "POD" jaki dostałeś.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-13, 11:47   #35
malinowy
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Skąd: O-ka
Postów: 6
Domyślnie

Tak, posty przejęło Exorit jak widze.
Ostatnio dostałem hunta od Exorita - bo stałem.
Połowa nowych graczy nie może grać. Dlaczego? Bo NIE JESTEŚ za EXORITAMI albo WAMPIRKAMI.
Dla mnie to to powinno być ogarnięte a nie gracze. Chcesz być neutralem albo popierać jakąś gildię BEZ wstępowania do niej - zapomnij, masz hunta od Exoritów...
malinowy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-13, 13:03   #36
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

@Usain
I zamiast spróbować jakoś ugadać, że na to potrzebujesz więcej czasu to zaraz oburzenie. Nie dziw się więc w jakiej jesteś sytuacji. Ty expiłeś w okresie kiedy Exo już miało wygraną wojnę i przyłączenie się nawet 5 takich jak Ty do Coll nic by nie zmieniło. Kiedy ja wbijałem lvl'e była jako taka równowaga a 4/5 szybciej bijących lvl graczy było kimś z wojny. Baaa... wynajmowałem łóżko komuś z Coll przez co Exorit miało podstawy sądzić iż jestem kimś z Collegium. I co? Ugadałem się, bez problemów. Pamiętam jak Sadysta się mnie spytał jaką mogę dać mu gwarancję, że nie dojdę w przyszłości do Collegium. Odpowiedziałem, że 100% gwarancji nie mogę mu dać bo tutaj mogę dać tylko me słowo. I mimo to nie miałem żadnych problemów z Exorit. Różnica między mną a Tobą(i innymi płaczkami) jest taka, iż ja doskonale pojmuje świat PvP, rozumiem zasady jakimi się rządzi, dla Ciebie jest to za trudne.
Tyrond jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-13, 13:12   #37
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Cytat:
Napisał eloelo320 Zobacz post
dziękuję za pozdrowienia :D
Za sam sposób w jaki poprowadziłeś rozmowę nie odpuszczę ;)
Cytat:
Tak, posty przejęło Exorit jak widze.
Ostatnio dostałem hunta od Exorita - bo stałem.
Połowa nowych graczy nie może grać. Dlaczego? Bo NIE JESTEŚ za EXORITAMI albo WAMPIRKAMI.
Dla mnie to to powinno być ogarnięte a nie gracze. Chcesz być neutralem albo popierać jakąś gildię BEZ wstępowania do niej - zapomnij, masz hunta od Exoritów...
Kim był ten Exorit?
W takiej sytuacji spróbuj to wyjaśnić z leaderam/vice leaderami klanu zamiast płakać na forum robiąc z siebie idiotę czyt. Usaina i siać propagande:B
__________________
Sucess is my only motherfucking option, failure's not.
sadysta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-13, 14:33   #38
eloelo320
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 65
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do eloelo320
Domyślnie

Mam to gdzieś czy mi odpuścisz czy nie ani nie obchodzi mnie zdanie pionów co nie mają żadnego pojęcia. Ale na pewno nie będziecie mnie naciągać na rl kasę abym wam dzieciakom ładował konta w gierce.

Co do tego to z Exorit nie da się nic ugadać bo albo lecą obraźliwe teksty, albo masz hunta jesteś żydem i tyle. A na pewno odemnie kasy nie wyciągniecie bo ja nie Hynio czy inny pionek.
eloelo320 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-13, 15:44   #39
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

@Usain

Gosciu zastanow sie nad soba. Przez pol dnia pUaczesz na forum, jednak wkoncu decydujesz sie zapytac o payment, gdy dostajesz cene zamiast negocjowac zaczynasz wyzawac i ujadac. Życie to nie bajka, altaron to nie konkurs zyczen, a my nie jestesmy twoja matka i nie bedziemy cie rozpieszczac. Nie umiesz zacisnac zębow i spokojnie dogadac sie o paymenta to bierz rózge w łape i walcz. :B
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-13, 18:33   #40
Hoosen2311
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 1
Domyślnie

Przez takich typów właśnie tibia upadła. Kilkadziesiąt takich płaczków potrafiło tak zaspamować forum ze zmienili zasady pvp. Mam nadzieje że nie stanie się to samo z Altaronem :)
Hoosen2311 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin