Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-11-15, 13:41   #41
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

Spokojnie różni ludzi walnięci w głowę grali w altarony, ale nie będę wymieniał, zeby nikogo nie obrazić, skońzczmy na tym, ze to lufi sie do nich rowniez zalicza a nawet wykracza poza skale :D

@@ Korki z matmy mogę Ci ja dac ewentualnie, ale nie przyjme zaplaty w talarach.

@@ Nie ma to jak byc pionem w prawdziwym zyciu, bez kitu w prawdziwym zyciu jeszcze mam za maly lvl :(
Mastach jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-11-15, 13:42   #42
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

Ty Levi naprawdę masz ze sobą problem chłopie że spinacz swe cyce i na postach przewijasz 20 x to samo jak byś się zawiesił w tym świecie bo nic innego nie widzisz poza grą i nic się tu nie zmienia o Tobie. Co byś zrobił co byś chciał to życie w grze ryje Ci banie i to pozostanie ziomek
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-11-15, 13:59   #43
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Jeśli to ja się napinam to dlaczego mastach Was uspokaja? Wasz poziom dedukcji jest zadziwiająco niski.


Cytat:
Napisał Mastach Zobacz post

@@ Nie ma to jak byc pionem w prawdziwym zyciu, bez kitu w prawdziwym zyciu jeszcze mam za maly lvl :(
XD. Śmieszy mnie twoje nazewnictwo życia, żeby nazwać je prawdziwym by ująć to co miałeś na myśli trzeba na prawdę być chorym.

Nie martw się, załapałem sarkazm dlatego nie skomentuje reszty.
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-11-15, 14:04   #44
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

dobra dobra pitolisz ze az ci wlos na grzywie znowu stoi
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-11-15, 15:16   #45
makozul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

co jak co, ale luffi ty to jednak jestes niezle przyjebany xd expiac od 2 w nocy do rana gdy twoi kumple walneli retired wtedy myslalem, ze jestes po prostu no lifem czy cos, ale teraz po tych postach udowadniasz jaki to niski poziom osiagnoles xd. taki sie czujesz dobry? nie dorastam Ci do pięt? daj mi serwer obojetnie jaki ktory wystartuje niedlugo, czy to 7,4 czy 7,6. nie zdziwie sie jak mi napiszesz, ze nie walczysz na takich serwach, no bo przeciez po co jak mozna grac na 8.6 i wszystko za Cb zrobi elfik hehe :D albo na 10.8 gdzie sa jeszcze lepsze bajery :O na altaronie nigdy nie bylo fajterow, ale ty bedziesz sie szczycil, ze tam zabijasz kogos na rago tote XD no japierdole trzymajcie mnie HAHAHAHA piona luffy xd
makozul jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-11-15, 15:37   #46
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Piona hektor
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-11-15, 16:12   #47
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Też jesteście pionami, które odpadły. Jak wrócicie na szachownice spowrotem, to tym kto Was z niej zepchnie ponownie, będziemy my.

Co do twojego żałosnego posta Hektor, nie zamierzam na niego nawet odpisywać bo jest to jeden wielki burdel. Zalecam Ci powrót do szkoły i nauczyć się poprawnie składać zdania. Co więcej, zadajesz mi w tym burdelu pytania, na które sam sobie odpowiadasz. Więc weź idź lepiej pogadać sam ze sobą gdzie indziej.
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-11-15, 16:20   #48
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Szachista, polonista, lekarz i psycholog.... taki skarb wypuściliśmy z rąk
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-11-15, 17:58   #49
Maciek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 45
Domyślnie

Cytat:
Napisał Graata Zobacz post
Jak wrócicie na szachownice spowrotem, to tym kto Was z niej zepchnie ponownie, będziemy my.
Cytat:
Napisał Graata Zobacz post
Zalecam Ci powrót do szkoły i nauczyć się poprawnie składać zdania.
Doradzasz innym powrót do szkoły, mimo, że Twój język ojczysty sam kuleje. Okej.
Maciek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-11-15, 18:33   #50
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Dlatego nie czepiam się ortografii i interpunkcji bo gdybym to zrobił to zacytował bym conajmniej 100 błędów w tym temacie. Nie bez powodu nasz język jest jednym z najtrudniejszych na świecie. Ale gościu, co jest gorsze, napisać spowrotem, czy składać zdania jak te mongoły wyżej?

Sory, że wymagam odrobiny kultury i użycia mózgu do dyskusji ze mną.
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin