Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-02-13, 21:48   #1
amindos
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 37
Domyślnie Inkwizycja

Witam,
mianowicie chciałbym przedstawić pewną sprawę. Wygląda ona następująco, zaraz po ostatnim update poszedłem na inkwizytorów na przeszłości. Exp nie był zbyt zadowalający(około 200k/h), lecz przedmioty które wyniosłem w pełni mnie zadowoliły(zysk około 60k przez 1h bicia tam inkwizytorów). Uznałem że opłaca sie chodzić ze względu na zarobek, który można tam uzyskać. Byłem tam z 4-5 razy. Następnie bawiłem sie troszke na smokach(na których wychodziłem teoretycznie na + ale nie aż taki jak na inkwizycji),lecz exp wacha sie około 350k. Wracając do zarobku odwiedziłem też zwykłe trolle(około 250k/h expa + dosyć niezły zarobek około 50k, nie liczyłem tego ale był bardzo zadowalający)
Chciałem wrócić do mojej kochanej inkwizycji, lecz spędzając tam 1,5 dziennie-byłem tam 2 dni z rządu. wychodze na + lecz na trolach mam troszke większy exp i loot. I tutaj następuje moje pytanie. Jaki jest sens respu inkwizycji, jeżeli nie ma tam ani expa ani loota , ak jak na innych lokazjach(patrz trole zwykłe). Nie wiem czy aż tak został zmniejszony drop z tych potworów, lecz uważam iż trzeba sie temu uważniej przyjżeć. Jeżeli nie ma expa to niech chociaż loot będzie. Nie wiem czy z elfami zrobiono to samo. Podobno powinny być miejsca gdzie sie zarabia i gdzie sie expi. Tutaj nie ma nic. Lepiej posiedzieć na smokach na przeszłości gdzie jest o niebo lepszy exp i możliwość wyniesienia podobnego loota.
amindos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-02-13, 08:21   #2
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

No właśnie, a ja nie rozumiem jednego. Czemu exp z czerwia został pomniejszony?. To teraz lepiej na krasnale niż na czerwie, bo nie dojść że więcej tam mobów to i loot jest....
Psimgoth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-02-13, 10:13   #3
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Z Alchemików dropią żółte materiały, które możesz sprzedać za niemałą sumkę u graczy. Przykładowo u nas na serwie 1 szmatka kosztuje ok. 10k.
Dodatkowo dropi tam Złota Zbroja i inne pierdoły.

Drop z elfów został na tyle zmieniony, że teraz tam nikt nie siedzi (przynajmniej na serwie n-pvp). Być może jest to efektem zbierania przez graczy itemów przed łatką, a następnie sprzedania ich po łatce za wiekszą sumę.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-02-13, 10:15   #4
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Drop z elfów został na tyle zmieniony, że teraz tam nikt nie siedzi (przynajmniej na serwie n-pvp). Być może jest to efektem zbierania przez graczy itemów przed łatką, a następnie sprzedania ich po łatce za wiekszą sumę.
Drop z elfów był praktycznie nieruszony.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-02-13, 10:29   #5
amindos
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 37
Domyślnie

mi tam nic nie spada. Więc prosze o odpowiedź czy to zostanie zmienione w jakikolwiek sposób. Bo to że mi na expa zleci złota zbroja to równie dobrze moge na smokach czekać na smoczy tasak przy dużo większym expie(bo drop tego jest chyba równy) a jak na razie częściej mi smoczy tasak spada(złotej zbroii jeszcze nie widziałem tam).
amindos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-02-13, 10:50   #6
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Musisz mieć*pecha. Dropu bardziej nie polepszę, jest odpowiedni jeśli tylko wie się o paru faktach.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-02-13, 12:38   #7
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Musisz mieć pecha tak samo jak ja idąc na martwice mózgu gdzie byłem siedem razy po półtora godziny. Robiłem po 100k'h i tylko raz mi się zwróciło na sumę 4k, sprzedając wszystko razem z lootniętymi ringami. Pisałem o tym do slythi, mówiła, że zmieniła loot królewskich powinno być już dobrze, niestety wczoraj po półtora godziny był ten dzień w którym mi się zwróciło tylko ze względu na lootnięcie kościenego hełmu po sprzedaniu wszystkiego miałem 54k, wydając 50.

To jest dopiero resp bez sensu


Dodam, że nie wiedzialem tam nigdy nic królewskiego ani tego 'tasaka' z martwicy, rozumiem topór umarłych rare to może nie dropnął ale żeby wgl nic po tylu godzinach?
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-02-13, 15:03   #8
zal12345
 
Avatar zal12345
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 43
Domyślnie

tak nic po tylu godzniach jestescie smiesznie i przestancie płakac na forum o lota bo to porazka nie wypadło to nie wypadło a nie zaraz do slythi czy lota zmieniała i czy moze zmieni bo miałem tak zjebanego pecha ze nic mi nie leci .Porażka z wami 8)
zal12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-02-13, 15:34   #9
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Popracuj nad składnią zdania kolego
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-02-13, 15:57   #10
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Zgodzę się z Wonsem. Sam polowałem na martwicach/obserwatorach przy słabym expie (koło 66k/h) i niewielkim loocie. Nie wiem, czy to się chociaż zwróciło ;). W tym czasie na smokach wyciągnąłbym większą kasę i większy exp.

To czyni resp martwic bezużytecznym.
Są respy, na których wyciąga się spory exp i sporo kasy (smoki na początku, górkie strolle, kościeje, kościane smoki), a są respy, gdzie nie ma ani kasy ani expa na tym samym poziomie.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin