Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-01-13, 14:11   #11
eloelo320
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 65
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do eloelo320
Domyślnie

Tisaya nie ośmieszaj się. Bo gadasz głupoty. Nie tylko mnie za free gania exorit i naciągają na SS czy talary...

Ostatnio edytowane przez eloelo320 ; 28-01-13 o 14:19
eloelo320 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-13, 14:23   #12
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila Zobacz post
Niestety prawda jest taka, że brakuje nowych respów dla wysokopoziomowych graczy. Te co już są znudziły się ludziom którzy grają tu 2 lata. Gra staje się strasznie nudna. Poza tym, po niektórych ostatnich zmianach wydaję mi się, że serwer miał być nastawiony na hunty grupowe, a tak szczerze to na tym 100+ można iść tylko na profany. Rozbudujcie demony, żeby nie trzeba było czekać na resp, bo jak narazie się nie nadają na porządnego hunta. Dodajcie jakieś potwory, które będą stanowiły wyzwanie dla 150 lvli, ale normalne potwory nie bossy, które można zabić tylko raz. Ja wiem, że te wszystkie pierdoły, które wprowadzacie też są ważne, ale pomyślcie o wszystkich graczach nie tylko o tych nisko i średnio wyexpionych, bo mam wrażenie że starzy wyjadacze są tutaj kompletnie olani.
Signed. Lila jak zwykle ma rację. I nawet nie ma sie co oszukiwać. Bossy obecne nie są wyzwaniem dla 100+. Do 100 to nawet, nawet. Potem? Średnio. Jedynie rokita to, powiedzmy, że wyzwanie.
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-13, 15:04   #13
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
Signed. Lila jak zwykle ma rację. I nawet nie ma sie co oszukiwać. Bossy obecne nie są wyzwaniem dla 100+. Do 100 to nawet, nawet. Potem? Średnio. Jedynie rokita to, powiedzmy, że wyzwanie.
Rokita to wyzwanie ? Trzymałem rokitę przez ok. 10 sec 55 ryckiem 2h. Oczywiście amu pełnej ochrony + pierścień ochrony.

Brakuje bossów ze stałym respem, na które można wejść nie tylko raz.
O expowiskach dla 100+ to już nawet nie wspomnę.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-13, 15:28   #14
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Cytat:
Napisał eloelo320 Zobacz post
Tisaya nie ośmieszaj się. Bo gadasz głupoty. Nie tylko mnie za free gania exorit i naciągają na SS czy talary...

Ty jesteś ostro niedorozwinięty. Od dłuższego czasu zaobserwowałem, że w każdym możliwym temacie psioczysz, bluzgasz a co gorsza propagujesz złe rzeczy na temat naszej gildii.
Skoro ktoś wali 100 postów na dzień na temat Exorit to chyba powinien liczyć się z tym że będzie padał. Jak się nie podoba to idź na non-pvp.
I tak dziwie się, że nasi pozwolili wbić Ci taki lvl o.O
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-13, 15:52   #15
zal12345
 
Avatar zal12345
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 43
Domyślnie

usain nie wiesz ze nie wazne co zrobisz jestes sam vs gildia wystarczy ze jednej osobie sie nie będziesz podobał powiesz jej cos i masz przejebane u wszystkich poźniej to tylko dodawanie a że jestes taki i owaki bo na forum sie zalisz :p
zal12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-13, 18:50   #16
Yossarian
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 46
Domyślnie

Niestety ale gra umiera :/ Niestety głównym powodem jest Gimbaza z Exorit. Dzieciaczki, jeśli któremuś się zbliża ta 18 to i tak świetuję w domu przed monitorem i bije lvl :]
Administracja bajki opowiada juz od 2 lat o tym jaka ta gra jest piękna, no ale poki co kaska z SS leci i jakoś się kręci.
Yossarian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-13, 19:37   #17
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Mylisz się, 15-18 letni chłopcy nie byli by dość odpowiedzialni, żeby stworzyć tak zgraną ekipę i być w stanie rządzić serwerem.
Na palcach jednej ręki można policzyć ludzi poniżej 18 roku życia, a gimbaza to chyba jedynie MC Grzechu from Kołobrzeg.
Przeważnie wszyscy mamy 19-22 lata ;).
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-13, 21:14   #18
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agri Zobacz post
Mylisz się, 15-18 letni chłopcy nie byli by dość odpowiedzialni, żeby stworzyć tak zgraną ekipę i być w stanie rządzić serwerem.
Na palcach jednej ręki można policzyć ludzi poniżej 18 roku życia, a gimbaza to chyba jedynie MC Grzechu from Kołobrzeg.
Przeważnie wszyscy mamy 19-22 lata ;).
Nie no, umarłem ze śmiechu.
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-13, 21:39   #19
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Serwer się rozwija, tempo pozostawia wiele do życzenia ale zrozumcie, że osoby, które tworzą Altaron to wolontariusze, nie mają ani zobowiązań względem projektu ani też wytyczonych ram czasowych, w których mają być wprowadzane zmiany.

@Klimczak - wejdź na LoLa i łap Maćka, mamy do Ciebie sprawę. :>
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-13, 21:48   #20
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agri Zobacz post
Mylisz się, 15-18 letni chłopcy nie byli by dość odpowiedzialni, żeby stworzyć tak zgraną ekipę i być w stanie rządzić serwerem.
Na palcach jednej ręki można policzyć ludzi poniżej 18 roku życia, a gimbaza to chyba jedynie MC Grzechu from Kołobrzeg.
Przeważnie wszyscy mamy 19-22 lata ;).
Jak kiedyś przeczytałem "wiek to tylko liczba", komentarz też był niczego sobie "powiedz to sprzedawczyni w sklepie", ale do tematu.
Wiekiem nie oceniaj ludzi bo i wśród 25+wiekowo osób potrafią być osobniki gorsze od przedszkolaków.
Zgodziłbym się z tobą, że serw jest taki, jakby były tu w większości osoby z przedziału wiekowego 19-22 lata.
Arkadiasz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin