Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-11-18, 17:27   #1
Szaman
 
Zarejestrowany: Lip 2014
Postów: 12
Domyślnie Skrócenie czasu respawnu

Cześć,
Wnioskuję o skrócenie czasu respawnu (na próbę o połowę):

1) Gargantuany
Nie podlega dyskusji. Pięć osób (cztery, jeśli w drużynie jest mag nekromanta używający pocisków śmierci) po jednym okrążeniu nie ma połowy respa. To są najmocniejsze potwory w grze do cholery...

2) Praojcowie na Południowych Rubieżach
Miejscówka dla maksymalnie trzech osób 150+, w czwórkę nie ma 3/4 respa po kółku.

3) Wodniki i szkwały
Rycerz 1h duchowny 170 lvl i mag duchowny 200 lvl - na drugim okrążeniu brakuje już kilku potworów (głównie szkwałów), rycerz nekromanta 250 lvl i mag duchowny 200 lvl - na drugim okrążeniu nie ma połowy respa.

Na dobrą sprawę jedyną miejscówką dla osób z ~200 poziomem, gdzie da się expić w 5-6-osobowej drużynie żeby zmaksymalizować bonus do expa i loota są bagienne hydry, a ile można męczyć jedną, stosunkowo monotonną miejscówkę. Skoro obrażenia i tak są zablokowane na pewnym poziomie to trzeba dostosować szybkość respawnu potworów do tego maksymalnego dmg - w przeciwnym razie serwer za miesiąc-dwa opustoszeje.

Proszę o opinie.
Szaman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-11-18, 17:29   #2
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Lepiej niech powstanie nowa lokalizacja dla was, bo myślicie o sobie, a słabsze ekipy nie będą miały gdzie latać, albo chciały by przetestować kiedyś te wasze miejscowy xD. Może weekend na respie 25% ^^ wszędzie ^^

ofc +25% xd
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-11-18, 17:37   #3
Szaman
 
Zarejestrowany: Lip 2014
Postów: 12
Domyślnie

Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
Lepiej niech powstanie nowa lokalizacja dla was, bo myślicie o sobie, a słabsze ekipy nie będą miały gdzie latać, albo chciały by przetestować kiedyś te wasze miejscowy xD. Może weekend na respie 25% ^^ wszędzie ^^

ofc +25% xd
Opowiadasz bzdury. Na niskim lvlu nie zamykasz żadnego respa, więc o kim innym niż lvlach około 200 mam myśleć? I co niby ma znaczyć, że słabsze ekipy nie będą mogły przetestować tych miejscówek? To teraz mogą, a po poprawie respawnu nie będą mogły? Wyjaśnij mi to.
Weekend 25% czego? Expa czy szybkości respawnu?
Szaman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-11-18, 17:39   #4
Alchem
 
Zarejestrowany: Cze 2018
Postów: 27
smutny

Już Iaczyna, chciał aby to wprowadzić ale został opluty więc chyba na nic taka propozycja :D
Alchem jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-11-18, 17:41   #5
3373722
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: katakumby
Postów: 74
Domyślnie

Przy 200lvlach w 3osoby można zamknąć także Piaskowe Hydry.
Więc myślę, że można dopisać co do reszty wiele spotów się zamyka co jest całkowicie bez sensu ponieważ moby dają dany pułap expa więc nawet przy nie zamykaniu respa kiedyś nasz licznik expa stanie i nie będzie rósł.
Np. Takie rekinołaki chciałem tam sobie poexpić ale co mi po tym jak przy 150lvlu zakmnąłem exp w 2 kółka?
Monstra <- bardzo przyjemny expa, który zamykasz magiem po kółku i czekamy 10min na resp.
Jak dla mnie możnaby uciąć exp z mobów nawet do 20%, przyspieszyć im respa co dla ludzi i tak by wyszło na + z tego względu, że byłoby więcej spotów, które im wyrabiają.
Szczerze wracając do tych rekinołaków to gdyby spot wyrobił to nawet swoim 200 zwiadem bym tam expił.
3373722 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-11-18, 17:48   #6
Camol
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 73
Domyślnie

No to hp mobkow w górę! Więcej hp = dłuższe bicie = resp zacznie wyrabiać.
Camol jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-11-18, 17:49   #7
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał Camol Zobacz post
No to hp mobkow w górę! Więcej hp = dłuższe bicie = resp zacznie wyrabiać.
+1

Jeszcze abitańce przyśpieszcie, bo na 150+ magu zamyka się spota na 600k ;/
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-11-18, 17:50   #8
3373722
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: katakumby
Postów: 74
Domyślnie

Cytat:
Napisał Camol Zobacz post
No to hp mobkow w górę! Więcej hp = dłuższe bicie = resp zacznie wyrabiać.
Ta i podniesienie expa o tyle o ile % hp i też jakiś pomysł.
3373722 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-11-18, 18:37   #9
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Chodzilo mi o respawn 25% szybszy przy weekendzie;) Jesli szybciej sie beda respic to slabszym ekipa beda sie na plecach pojawiac stworki ^^, choc to kwestia prsyzwyczajenia:)
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-11-18, 12:13   #10
Szaman
 
Zarejestrowany: Lip 2014
Postów: 12
Domyślnie

Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
Chodzilo mi o respawn 25% szybszy przy weekendzie;) Jesli szybciej sie beda respic to slabszym ekipa beda sie na plecach pojawiac stworki ^^, choc to kwestia prsyzwyczajenia:)
Skąd pomysł żeby ograniczyć to do weekendu? Ja bym proponował poniedziałek i czwartek, bo wtedy mam więcej czasu na grę.
Respy są o tyle dobrze zrobione, że chyba na wszystkich da się robić okrążenia, więc nie ma ryzyka śmierci od potwora na plecach. Przecież nie skrócimy respawnu z 10 minut na minutę, tylko przykładowo na 5 minut. Jeśli ekipa radzi sobie z miejscówką w stanie obecnym to wierz mi, że przy przyspieszonym respawnie też sobie poradzi.
Szaman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin