Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-07-14, 09:47   #11
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Wiem, że narzekąc można na brak leczenia u Twojego wojownika, ale przedstawie Ci zalety tej postaci. Ja bez rozdanych skili robię większy pogrom niż lord Hordan z tymi swoimi skilami :) Po drugie, możesz iść na każdy resp. Nie ogranicza Cię nic tak naprawdę, podczas gdy np duchowny alchemik ma do wyboru tak naprawdę tylko Raindar. Poza tym masz czar como lefa, który przy umijeętnym stosowaniu znacznie obniża koszty leczenia. I oczywiście manasujesz się za milion(xD) a jeśli masz dużą alchemię to i robiąc mikstury wyzdrowienia wychodzisz kolejny raz na +. Tyle, że to wszystko wymaga czasu. Ale tak jest wszędzie. Z każdą postacią. Gdy wchodząca łatka wydawała mi się bez sensu, bo przy braku skili nie było tak dobrze jak wcześniej, tak teraz twierdzę, że poświecając czas na rozwój postaci, zawsze na tym skorzystasz. Tu jest chyba jedyny plus tej całej łatki. Masz to, na co zapracowałeś. Poświeciłeś czas na rozwój, super - teraz jesteś rozpierdalatorem :)

Teraz mam dobrą postać mimo,że nie rozdałam pnów, a jak rozdam to będe nie do pokonania :) Taki przykład - przy niekompletnym skilu obrony tarczą rekinołaki biły mnie po 300. Teraz mam o WIELE lepszy skil i biją mnie po 100. Ta sama tarcza - święta. Więc to jest przykład, że warto poświęcić czas na rozwój postaci.


Co nie zmienia faktu, że Altaron jest nadal nie zbalansowany, żebyście nie myśleli że go bronie czy cuś. hue hue hue.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-14, 09:51   #12
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Nie rozumiem po co wydziwiasz, masz chara wyskilowanego, dla ryca jedne z najlepszych podprofesji jeżeli chodzi o expienie solo ew. z supportem.

Pisałeś w pierwszym poście, że błędem było wybranie podprofesji bez duchownego, a w tym momencie w głowie masz necro który leczy się identycznie jak Twoj ryc, a do tego ma gorszy mnożnik obszarowych czarów 122% żywioł, 128% mrok (głownie używanych przez ryca).
Wampirze uderzenie to syf jeżeli chodzi o te słabsze, trwa za krótko za mało dodaje, kosztuje dużo.
Niby te lepsze daje radę, na pvp nie mamy osoby która grała by tą podprofą więc nie pomogę.

Jednym słowem: Skup się na zaletach swojej postaci i wykorzystaj je maksymalnie, wydziwiając i kombinując nic nie osiągniesz (znam to z autopsji)

edit.

Posłuchaj dziewczyny up, dobrze prawi xd

Ostatnio edytowane przez Kr92 ; 31-07-14 o 10:01
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-14, 10:39   #13
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Wszystko było by ok, gdyby można było kupować skladniki do wyrobu hp potów przynajmniej tych średnich,, no i przydało by się stackować hp poty bo zabierać 100 bp na expa to z capem nie wyrobie.
W ogole to mixy powinny dawać więcej many czy hp zależnie od alchemi, tylko nie tak jak teraz, że te wytworzone przez alchemika, ale np alchemik ze 120 poziomem alchy uleczy się wiecej potem niż alchemik ze 100 poziomem alchy, mowa o potach ze sklepu.
Adrondil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-14, 10:56   #14
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Ale po co tak ma być, skoro poziom alchemi wpływa na miktury które robisz. Gdyby wpływał na te kupione ze sklepu, to nie te robione nie miałyby racji bytu. Przecież po to to jest zrobione. Poza tym składniki są łatwo dostępne.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-14, 14:28   #15
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Zacznijmy od tego, że robienie mikstur to chwila moment, a pozatym po co ci miksy na hp? Lepszym rozwiązaniem są uhy...
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-14, 15:33   #16
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Właśnie przez uhy odechciewa mi się tych sub.
Adrondil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-14, 15:35   #17
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Up
Tzn? Jaki problem ;d
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-14, 16:07   #18
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Problem jest taki, ze gosc non stop narzeka. Najpierw na duala, pozniej zrecznosc u rycerzy za duzu pn kosztuje, teraz wymysla cos z potami. Jak mu napisalem zeby sobie wylocic plastry miodu na poty to dostalem odpowiedz : Coo 85 lvl na pszczoly i niedzwiedzie mam chodzic ?

Ewidentnie brak ci czegos w glowce kolego. Widze co ty bys chcial. Wszystko pod ciebie zrobione. Najlepiej wszystkie skladniki na twoje poty dostepne u npc, u alchemikow najlepiej za darmo pojemniki na mikstury, chodziaz z czasem pewnie jeszcze wymyslisz, zeby byly z plecakami.
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-14, 16:28   #19
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

Adrinadil próbuje nam uprościć Trudny Altaron, nie dopuśćmy do tego, Merv nas zje ;c
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-14, 17:35   #20
Yooshi
 
Avatar Yooshi
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: St-ce
Postów: 321
Domyślnie

MERVAKIS OBIJASZ SIĘ TRUFLU

Altarony chcą uprościć, a potem jeszcze co? Balans moze? I nowe potwory?
__________________
Superbia Avaritia Luxuria Invidia Gula Ira Acedia
18:59 Razel z Athoyra [NCL]: arogancki klaunie
23:07 Broom [HEX]: być dunem...
Yooshi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin