Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-12-11, 15:22   #71
Stros
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 184
Domyślnie

@Agri
30-11-11, 21:33
Cytat:
Napisał Goleczek Zobacz post
"Ja Zyg nie biore udziału w wojnie, do nikogo nic niemam.
Rozmawiałem z graczem agri powiedział ze klan Securum nie bedzie mnie bił,
mam nadzieje ze dotrzymaja tych slów
Zyg nie brał udziału w akcjach. Nie liczy się.

Qlimer - 100 % NEUTRAL nie wiem dlaczego akurat jego liczysz. Wiadomo,
że to nie jedyny neutral zabity w ostatnich dniach przez securum.
Stros jest nieaktywny  
Stare 05-12-11, 15:39   #72
Goleczek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 16
Domyślnie

Rozumiem, że jestem członkiem jednej ze stron, ale skoro pisałem z liderem Securum ze mogę zostać neutralny, to nie bylem gotowy na to ze pewnego dnia wpadna po mnie na respa i doliczą to jako zdobycz wojenną.
Goleczek jest nieaktywny  
Stare 05-12-11, 15:44   #73
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Zyg - jest w collegium i frag sie liczy, co do qlimera zgodze sie, jest neutralem wiec fraga Agri usun.
KarolOs jest nieaktywny  
Stare 05-12-11, 16:22   #74
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

@Bilsom

Zedytowane - Makmej dodany (przeoczyłem to), Qlimer usunięty.

@Lai

Zyg jest graczem Collegium i jego lvl jest powyżej 50, więc jest zaliczany do fragów.
Jeśli ktoś z Waszej gildii nie chce brać udziału w wojnie, to niech po prostu z niej wyjdzie, a zazna świętego spokoju.

Zgodzę się z tym, że obiecywałem mu nietykalność, jednak nie jestem w tej gildii sam, każdy ma takie same prawa i o wszystkim decydujemy demokratycznie. Został zabity dla tego że się trapujecie, bądź nie chcecie wychodzić z PZ, a jak wojna to wojna, na kogoś trzeba się rzucić ;). Tak jak mówiłem, w każdej chwili ludzie mogą opuścić Waszą gildię, tak jak u nas zrobił to Lectre, Arhuzz czy Foczy - są neutralami i jest im dobrze.

Co do Qlimera, jest tak samo jak Ogarenko RL'em Krepla... Wiemy że zarówno Krepel jak i Ogarenko uczestniczyli w conajmniej jednej akcji, więc Qlimer został zakwalifikowany jako Wasz ziomek... Ale usunąłem go wedle Waszej woli.

Także panowie bez spiny :)
Agri jest nieaktywny  
Stare 05-12-11, 16:54   #75
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Cytat:
Zgodzę się z tym, że obiecywałem mu nietykalność, jednak nie jestem w tej gildii sam, każdy ma takie same prawa i o wszystkim decydujemy demokratycznie. Został zabity dla tego że się trapujecie, bądź nie chcecie wychodzić z PZ, a jak wojna to wojna, na kogoś trzeba się rzucić . Tak jak mówiłem, w każdej chwili ludzie mogą opuścić Waszą gildię, tak jak u nas zrobił to Lectre, Arhuzz czy Foczy - są neutralami i jest im dobrze.
Trzeba było napisać mu to zanim go zabiliśćie :D
__________________
Dubhenn haern am glandeal, morc'h am fhean aiesin.
Mój błysk przebije ciemności, moja jasność mroki rozproszy.
A.Sapkowski "Sezon Burz"
siwyus jest nieaktywny  
Stare 05-12-11, 17:01   #76
Goleczek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 16
Domyślnie

Dokładnie nie grałem na altaronie jakies 2-3 miechy wrocilem tydzien temu, nie wiem z jakiego powodu jest wojna. Bylem wczesniej w Collegium i nadal będę jego członkiem. Sivy ma rację, skoro miałem sie nie martwic atakami, a potem zostałem zabity to jest cośnie tak prawda?

@
Down

Ja nie płacze o deda tylko o to ze frag na mnie nie powinien być liczony.Jak lider gildii mówi że nie mam sie co martwić czyli oficjalnie nie byłem zamieszany w wojne i koniec. Agri sam potwierdził to.
Skoro był taki nakaz (A raczej to sobie wymyśliłeś) To czemu nikt o tym nie wiedział? Nikt nie czyta w myślach.

Ostatnio edytowane przez Goleczek ; 05-12-11 o 17:41
Goleczek jest nieaktywny  
Stare 05-12-11, 17:08   #77
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 101
Domyślnie

@Up.

Będziesz nadal w Collegium bd padał to nie płacz na forum... I FRAGI BĘDĄ się zaliczać.

Był nakaz kto nie chce walczyć ma wyjść z gildi. Nie zrobiłeś tego, bd padał proste jak dup*****.

macie problemy: JESTEM WIERNY GILDI! (chyba tylko nazwie) strzała.
Siwor jest nieaktywny  
Stare 05-12-11, 18:00   #78
Stros
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agri Zobacz post
Zgodzę się z tym, że obiecywałem mu nietykalność, jednak nie jestem w tej gildii sam, każdy ma takie same prawa i o wszystkim decydujemy demokratycznie.
Zginął bo nie masz wpływu na członków swojego klanu.

Cytat:
Napisał Agri Zobacz post
Został zabity dla tego że się trapujecie, bądź nie chcecie wychodzić z PZ, a jak wojna to wojna, na kogoś trzeba się rzucić ;)
Czyli zginął bo Securum jest sfrustrowane taktyką Collegium ;)
Stros jest nieaktywny  
Stare 05-12-11, 19:31   #79
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
czerwona twarz

Jesteśmy zdruzgotani waszą "taktyką" Która mówi:
1. Bijemy się bijemy jak jest na 8 na 3
2. Nie logamy, lub idziemy na trapa (bo tak najłatwiej zabić kogoś, przykładem jestem ja) bo jest po równo u nas i u nich.

Spójrzcie prawdzie w oczy. Bez Oziego (mojego wzoru do naśladowania w tej grze) jesteście na przegranej pozycji. Gdy 1 akcja była, wybiegłem wam z Elżbiety gdzie powinienem 2x paść, potem porobiłem was na minosach a na koniec na trapie, gdzie padł Ozi, a dlaczego???!!! Bo Trianos zostawiłeś go wtedy i spie... uciekłeś.

Jeśli to nazywacie "taktyką" to może my też będziemy stać na trapie i czekać 3h aż wpadniecie.
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 06-12-11, 06:05   #80
dedereq
 
Avatar dedereq
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Wroclove / Kołobrzeg
Postów: 107
Domyślnie

Zgodzę się z Teverixem, bo bicie się w 8 na 3 jest fajne, o ile jest się w tych 8 ^^
dedereq jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin