Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jaką decyzję uważasz za najlepszą?
Zostawiamy serwery w obecnej formie 29 29.59%
Zamykamy npvp. Serwer pvp zmieniamy na optional pvp 46 46.94%
Zamykamy npvp. Serwer pvp pozostaje bez zmian 23 23.47%
Głosujących: 98. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-01-18, 20:25   #1
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał pisior123 Zobacz post
No to jaki to ma sens jak goście maja 150-170 lvle ?? oni są ustawieni a ja muszę wszystko od 0. Dajmy na to podpadnę któremuś z nich zaczną mi lurować zabijać mnie i co wtedy??


Bo Tobie będzie łatwiej lurować 300 lvlem na mnie jak tam przyjdę :/


Osobiście uważam ze coś takiego jak optional całkowicie to rozjebie w drobny mak, jeden przegra na arenie/warmode czy cokolwiek innego, to będzie biegał i przeszkadzał w expie/team huncie. Ale żeby nie być chujem zagłosuje na drugie.
Makon jest nieaktywny  
Stare 31-01-18, 20:30   #2
pisior123
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
Bo Tobie będzie łatwiej lurować 300 lvlem na mnie jak tam przyjdę :/


Osobiście uważam ze coś takiego jak optional całkowicie to rozjebie w drobny mak, jeden przegra na arenie/warmode czy cokolwiek innego, to będzie biegał i przeszkadzał w expie/team huncie. Ale żeby nie być chujem zagłosuje na drugie.

Jedyna opcja żeby było sprawiedliwie dla każdego to jest wszyscy od zera.
pisior123 jest nieaktywny  
Stare 31-01-18, 20:21   #3
pisior123
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 13
Domyślnie

No wlasnie nam tylko chary przenieście Ci z pvp szybko nadrobia lvl. Kwestia miesiąca moze dwóch
pisior123 jest nieaktywny  
Stare 31-01-18, 20:24   #4
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

Cytat:
Napisał pisior123 Zobacz post
No wlasnie nam tylko chary przenieście Ci z pvp szybko nadrobia lvl. Kwestia miesiąca moze dwóch
Nie za bardzo, na serwerze pvp potwory mają +50% hp .
5310053 jest nieaktywny  
Stare 31-01-18, 20:28   #5
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał pisior123 Zobacz post
No wlasnie nam tylko chary przenieście Ci z pvp szybko nadrobia lvl. Kwestia miesiąca moze dwóch
Tu troszkę popłynołeś z fantazja drogi kolego.
Ja nie robię expa jak na non pvp po 2 banki na godzinę.
Makon jest nieaktywny  
Stare 31-01-18, 20:31   #6
pisior123
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
Tu troszkę popłynołeś z fantazja drogi kolego.
Ja nie robię expa jak na non pvp po 2 banki na godzinę.
No więc tym bardziej co ten administrator pierd.... że wy nie macie dużej przewagi lvla
pisior123 jest nieaktywny  
Stare 31-01-18, 20:34   #7
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał pisior123 Zobacz post
No więc tym bardziej co ten administrator pierd.... ze ja w miecha dogonie ludzi z pvp?
miesiac to poplynol wyobraznia :p mysle ze okolo 2 miesiace aktywnej gry:P tu jeszcze zalezy jak bardzo wplynie nowy rodzaj team huntow na ilosc exp/h
Makon jest nieaktywny  
Stare 31-01-18, 20:31   #8
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Po części tez tak uważam.
Makon jest nieaktywny  
Stare 31-01-18, 20:40   #9
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

No cóż, pytanie o co chodzi administracji i jakie jest podejście do tego serwera (zapewne czysto hobbistyczne). Ja od początku mówiłem, że dzielenie 30 graczy na 2 serwery to bezsens (nie licząc startów serwera, gdzie wbija większa ilość graczy). W tym momencie serwer pvp a npvp, jedyne co mają wspólne to mapa i nic więcej, rozgrywka różni się w praktycznie każdym aspekcie (nie do końca zbalansowanym, ale utrudniając, w dobrym znaczeniu, grę).

Przeniesienie n-pvp = nie możliwe (chyba, że całkowite usunięcie itemów + jakiś przelicznik lvlowy (żeby nie musieli zaczynać od nowa) == nie możliwe, za dużo różnych zmiennych pny, skille, prędkość skillowania itd itd itd.

Start wszystkich od zera... teoretycznie jest to jedne z najlepszych wyjść, ale jednak poprzednie edycje pokazują, że i tak to nic nie zmienia.

A co do trybu pvp... może jakaś możliwość włączenia takiego trybu dla konkretnej postaci, na dłuższy okres, np. tydzień. (wtedy ta osoba może być atakowana przez tych którzy mają włączony ten tryb i atakować tylko ich).
Mastach jest nieaktywny  
Stare 31-01-18, 21:06   #10
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

Warmode musiałby być, a walki musiałyby się odbywać w jakimś miejscu dostępnym tylko i wyłącznie dla osób biorących w niej udział. Jak wiadomo nie od dziś widowisko krwi i poległych na polu bitwy przyciąga dużą ilość gapiów i noobcharow, co za tym idzie brak zabicia jakiegoś noobka za blokowanie podczas walki. Wykorzystywanie noobcharow do blokowania swoich postaci do zgubienia pz. Musiałaby to być jakaś specjalna arena do walk, ewentualnie rozmawiało by się z npc o przeniesienie do równoległego świata (bez potworów ofc) i wtedy można by było się bić bez problemów z noobami.

Jeszcze można zrobić możliwość przechodzenia przez graczy, wtedy nie będzie problemów.

Ostatnio edytowane przez Ser ; 31-01-18 o 21:34
Ser jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin