Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-05-11, 22:50   #11
seya
 
Avatar seya
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Skąd: Po co wolność
Postów: 61
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do seya
Domyślnie

Nie ma rewelacji na stronie ,ale jakoś tragicznie to też nie jest.
Też uważam ,że Ranking powinien być.
Oraz na forum powinni stworzyć Targowisko :D
seya jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-11, 22:56   #12
Okocim
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Postów: 3
Domyślnie

@Gibon
Na temat rankingu było już tyle razy, że daruj sobie -,-

Ludzi mimo wszystko przybywa...
Jeżeli ktoś na poziomie 10 rezygnuje to nie wina Altaronu.
Jeżeli ktoś twierdzi, że to nie miejsce dla niego pewnie ma rację.
Szkoda, że ty tak nie uważasz.
O działaniu czaru zostajesz poinformowany przed jego kupnem - wystarcz, że potrafisz czytać.

Wiesz co niszczy klimat Altaronu? Ty.
Założę się, że wyzwiska i przekleństwa na czacie gry to w pewnym stopniu też Twoja zasługa.

Skoro znasz takie miejsce to na co jeszcze czekasz?

Pozostaje się przyzwyczaić albo dowidzenia.

Również pozdrawiam ;]
Okocim jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-11, 22:59   #13
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Xedro Zobacz post
No rzeczywiście masz pojęcie o Tibii 7.8 jak administracja serwera o słowie hacking i modyfikacji klienta xD
No tak, przecież znasz każdego, kto nawet przez chwilę był w ekipie i znasz jego umiejętności, racja.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-11, 23:25   #14
Apausfo
 
Avatar Apausfo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Częstochowa
Postów: 25
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Apausfo Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Apausfo
Domyślnie

Cytat:
Napisał Seku88 Zobacz post
Ja tam nie mam potrzeby chwalić się skilem czy przeglądać spis itemów, wole żeby serwer utrzymał sie w klimacie RPG, mi w niczym wygląd strony nie przeszkadza
popieram. ;)
__________________
Napisz na pw lub w grze, jeśli szukasz pomocy na Licor. ;)
Licor Topic - Click
Apausfo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-05-11, 01:37   #15
Gibon
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał Okocim Zobacz post
@Gibon
Na temat rankingu było już tyle razy, że daruj sobie -,-

Ludzi mimo wszystko przybywa...
Jeżeli ktoś na poziomie 10 rezygnuje to nie wina Altaronu.
Jeżeli ktoś twierdzi, że to nie miejsce dla niego pewnie ma rację.
Szkoda, że ty tak nie uważasz.
O działaniu czaru zostajesz poinformowany przed jego kupnem - wystarcz, że potrafisz czytać.

Wiesz co niszczy klimat Altaronu? Ty.
Założę się, że wyzwiska i przekleństwa na czacie gry to w pewnym stopniu też Twoja zasługa.

Skoro znasz takie miejsce to na co jeszcze czekasz?

Pozostaje się przyzwyczaić albo dowidzenia.

Również pozdrawiam ;]
Graczy przybywa? to czemu od zeszlego tygodnia gdy padl rekord w jeden wieczor to nie zostal on jeszcze pobity? przeciesz tydzien prawie mija...

Ja niszcze klimat? chyba tym ze jak wiem co zrobic to nie pisze na czacie "zakaz spoilowania" tylko mowie wszystko co i jak i jezeli to niszczy "wasz" klimat to tak, ja go niszcze i jestem z tego dumny ;)

Co do wyzwisk to chyba od poczatku mojego pobytu w tej grze na czacie nikogo nie wyzwalem albo nie pocisnolem grubiej ;) Na prv sie zdazalo ;)

Na co czekam? na kase zarobie w kilka godzinek z 200k i pojde expic jakos nie spieszy mi sie ;) mowie co widzialem i jak to wyglada.

Hmm do wszystkiego sie odniosles ale czary ktore chujowo dzialaja to juz nie potrafisz skomentowac? nie znalazles argumentu ktory mowilby za tym " nie pasuje to nie graj"?
Gibon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-05-11, 06:52   #16
Okocim
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Postów: 3
Domyślnie

Graczy przybywa, przynajmniej tak myślę jednak nie jestem w stanie tego sprawdzić.
To normalne, że jest ich troche mniej - Altaron przestaje być nowinką która tak wszystkich przyciągła i ilość nowych graczy jest mniejsza jednak są tacy.
Po za tym ludzie którzy grali tylko dlatego, że to nowinka, albo na Tibia.pl była reklama znudzeni grą już odchodzą.

Nie mam pojęcia jak zachowujesz się w grze, nawet nie wiem jaki masz nick, ale czytając Twoją wypowiedź na forum odniosłem wrażenie, że klimat RPG który chcemy osiągnąć bardzo Ci przeszkadza.
To samo tyczy wyzwisk.

Życze powodzenia i miłego treningu.

Natomiast co do czarów. Nie chciało mi się pisać. Byłem śpiący.
Nie wiem w sumie co na ten temat napisać, ale ja nie widzę problemu. Możliwe, że na wyższym poziomie go zauważe. Proponuję byś założył temacik w dziale błędów i niedociągnięć.

Przyjemniej mi się dzisiaj czytało Twojego posta ;]
Okocim jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-05-11, 07:05   #17
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

ortografia 2 osób tutaj powoduje że mam chęć się pociąć jak emo :confused: wracając do tematu PRECZ :\ rankingi etc. sux... co do ilości graczy server npvp przywoła sporo nowych :p skąd wiem?? użyłem swoich kontaktów :B

EDIT: MG nie śpią :D popieram dolną wypowiedź xD
__________________
Dętka na kickach mhm.

Ostatnio edytowane przez Sosna ; 13-05-11 o 07:36 Powód: zgubiłem literkę xD
Sosna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-05-11, 07:22   #18
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Gibon, nie ma jak przyznawać się do łamania regulaminu i jeszcze być z tego dumnym, szczerze gratuluje. Zasady są jasne, sam się zobowiązałeś do ich przestrzegania nawet jeśli ci nie odpowiadają, więc nie płacz później, jak będziesz pierwszą osobą ukaraną za qs.

Mówisz 'miejscówka kwalifikująca do ots', lecz czym jest ots? Jaka jest definicja ots według ciebie? Określenie otsa jako gry, gdzie są miejsca, w których można szybko i łatwo expić jest śmieszne.

Jeśli zaś chodzi o liczbę graczy - wiadomo, jest ich mniej niż rekordowe 450. Nic dziwnego. Zauważ, że Altaron to gra, gdzie na liczbę graczy ma wpływ wiele czynników jak chociażby okres w szkole, ilość dni wolnego czy nawet pogoda za oknem. Dodaj do tego parę banów, które otrzymali co niektórzy,

Czary stale dopracowujemy. Jednak twoja wypowiedz o nich w tym temacie tyle samo zrobi w tym kierunku co stanięcie na ulicy z kartką 'Altaron ma złe czary!'. Znaczy - nic. Jeśli jednak nie chcesz nic zmienić i gadasz po to, by gadać, to łaskawie się zamknij.

Czary leczące. Owszem, jest tak. Lecz czy wszystko, co jest inaczej niż w tibii musi być uznawane przez ciebie jako błąd? Może taka forma nam się spodobała i nawet nie zamierzamy niczego zmieniać?

Dodam jeszcze, że nie chodzi mi o to, byś chwalił grę, lecz byś wypowiadał swe uwagi sensownie a nie 'błąd, jakie śmieszne, twórcy to kretyni'. Na bierząco obserwujemy graczy, ich opinie, lecz jedynie te sensowne wypowiedzi...
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-05-11, 07:39   #19
Okocim
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Postów: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sosna Zobacz post
ortografia 2 osób tutaj powoduje że mam chęć się pociąć jak emo :confused: wracając do tematu PRECZ :\ rankingi etc. sux... co do ilości graczy server npvp przywoła sporo nowych :p skąd wiem?? użyłem swoich kontaktów :B
Jeżeli chodzi o moje błędy to wybacz. Jestem dysortografem, a na komurce niestety na czerwono podkreślonego nie mam. Prosz mi tu nie wyjeżdżać, że jestem leniwy, a coś takiego jak dysortografia nie istnieje, staram się pisać poprawnie.
Okocim jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-05-11, 07:42   #20
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

@up akurat nie do Twojego pisania się przyczepiłem :) ale dobrze że mnie uświadomiłeś iż masz takie problemy ;)
__________________
Dętka na kickach mhm.
Sosna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin