Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-03-19, 05:21   #1
Astero
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 115
Domyślnie Drobne sugestie

1. Umarłe Mnichy

https://imgur.com/qdZq5ig

na poziomach -2 :

-Po lewo dodać kilku umarłych mnichów

-Po prawej usunąć 2 popów i również dodać umarłych mnichów

2. Opaty/popy/mnichy

https://imgur.com/nacCFtG

W miejsca zaznaczonych dolarem (wiem słabo widoczne) dodać kilku opatów oraz poprawić z nich Dropa na Żółty klejnot

3. Kościane Smoki

https://imgur.com/uesin61

W Miejsca zaznaczone Gwiazdką dodać kościstych smoków w każdej z tych dziur respi się 1 kościsty Smok.

Miejsce zaznaczone Strzałka u góry respi się 1 pokutnik Też było by warto dodać tam coś

4. Kopalnia krasnali poziom szeregowców

jest ich około 30 na kółko + kilka krasnali 20 mag z pela alukiem zamyka całe kółko z 30 m lvl

- Zagęszczenie spota Szeregowców


5. Dicerosy

Rogi Poprawienie Wagi rogów z dicerosa z 7 capa na Mniejsza wartość 700 capa za 4k .

6. Upiory

https://media.discordapp.net/attachm...446&height=469

https://media.discordapp.net/attachm...671&height=470


Zagęszczenie Spota upiorów Screen u góry 1 piętro są tam 3 widma i 2 licze mozna by dodać kilka upiorów

Parter oraz Domek na dole Na parterze oprócz masy kleszczy wilków duchów i 1 licza nie ma niczego uważam , że zagospodarowanie tej przestrzeni w kilka widm/ upiorów , a szczególnie domku na południe mogło by rozwiązać sprawę z zamykaniem spotów .


7. Klejnoty zielony , Czerwony , niebieski itp

wnoszę o poprawienie jakości tych klejnotów oraz zwiększenie ilości skila jaki można otrzymać z ich dodania z 2 do 5 bądź więcej

8. Demony

Lekki boost expa za demony , oraz poprawienie wysysania życia z summonów niby poprawione ale niby demon nadal zabija swoje summony

NERF Dropa Demonicznych butów z demonów 3 pary na 1 refil uważam , że to za dużo






Skąd i dlaczego
1.Bardzo fajny resp ale potworów biednie

2.Podobnie jak powyżej jednakże tutaj spot jest już większy ma kilka pięter ale na tego respa głównie przychodzi się po kartki tylko

3. Kościany smok , a Lodowa wyverna .
Wypowiadałem się już niejednokrotnie jakim cudem potwór , który może 60 lvl brać po kilka sztuk z sioherem bądź bez daję więcej expa niż Kościsty smok , który na 60 lvl prawpodopodbnie nawet 1 byłby wstanie zabić takiego wojownika , a nie mówiąc o kilku .

Change log "f) usunięcie uciekania Popów, zmniejszenie zakresu uciekania Lodowej Wiwerny;"

Premia expa od środowiska/upijania/ uciekania na lov hp ale różnica dmg jest 1/4 między potworami .

Wypowiadam się na temat tego respa ponownie bo to jedyny exp Dla solo Wojownika duchownego. Aktualnie posiadając źle rozdane statystyki na wojowniku nie respi mi się teren Zaznaczony strzałka bez biegania w ten teren kościste smoki również się nie zrespią .

Prosiłbym o minimalne podwyższenie expa bądź expa i hp , dodanie w kilka dziur smoków oraz zredukowanie wrażliwości Kościanego smoka na lód z 10% na 0.

5. Świetny Spot niskopoziomowy ale waga rogów jest grubą przesadą

6. Spot został poprawiony ale osłabienie potworów spowodowało , że spot nie jest wstanie się wyrespić bo mają mniej hp oraz jest ich za mało

7. Kamienie te nie są do niczego potrzebne bo wiadome 2% , a 2 1h/2h/dysta nic nie daję zwiększenie tej wartości do 5 bądź wyżej może spowodować mieszanie setów + przedmioty niskopoziomowe z wnękami zaczną być użyteczne .

Ostatnio edytowane przez Astero ; 27-03-19 o 09:52
Astero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-03-19, 09:21   #2
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

O dziwo się z większością zgadzam, może to w pkt.7 dał bym bardzo nikła na 5, nikła na 4, a 3ke już by się zdarzała, mogło by to trochę pomóc przy tworzeniu setów. Jeśli wartość przesadzona to chociaż 3ki odblokować.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-03-19, 22:20   #3
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

1. Okej, przy następnych zmianach w potworach.
2. Dlaczego żółty klejnot? Co z dropem? Dodanie kilku opatów da się zrobić.
3. Wg mnie nie można porównywać w ten sposób tych potworów z jednego powodu - występują na innych respach. Możesz co najwyżej porównywać k/h jakie jesteś w stanie na tych potworach zrobić. Powodzenia z wyciągnięciem 1kk/h na lodowych wiwernach.
Czemu redukcja wrażliwości? Skąd ten pomysł?
4. No i było tak od zawsze, nie każdy potwór jest po to by kręcić na nim kółka i regularnie expić. Nie zna altaronu kto nie wkurzał się na konieczność zabijania szeregowców.
5. Dla jakiej profesji jest przesadą? Skąd ten problem? Pierwszy raz o nim słyszę.
6. A jakie expy tam kręcicie?
7. Do rozważenia. Jakieś inne opinie?
8. Brak danych... jakie expy tam robicie? Zabija, ale czy leczy się od tego? Co do demonicznych butów - to kwestia szczęścia. Ich loot jest w porządku. Przed chwilą przetestowałem - 1 demoniczne buty na 2k demonów. Oczywiście jak zabiję kolejny tysiąc, to może być i 4 pary - tak działa losowość.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-03-19, 22:47   #4
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Ad. 8

Leczy się od tego, robimy tam 1kk-1.2kk z bonusem
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-03-19, 23:38   #5
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

3. Jestem przeciwko zmianie wrażliwości na lód Kościanych Smoków.
Chyba Ugiemu po prostu przeszkadza, że jakiś nie-duchowny wejdzie mu na respa bijąc z lodu i tak mniej od niego ze świętości...

4. Może w takim razie zamiast tego poprawić resp krasnali dostępnych dopiero po wykonaniu zadania (pod Gospodą Pod Żelazną Pięścią) - nagrodą za zadanie aktualnie jest resp, znacznie gorszy pod względem zagęszczenia potworów od konwencjonalnego - chyba powinno być na odwrót ;]

7. Jestem za zwiększeniem ilości skilla, jaki mogą dać Klejnoty Zielony, Czerwony, Niebieski, Żółty.
Dzięki temu będzie większe zainteresowanie tymi klejnotami - aktualnie praktycznie nikt ich nie używa tylko idą prosto do npc, bo bonusy z nich dają znacznie mniej niż z klejnotów na zwiększenie obrażeń od żywiołów. Po zwiększeniu tych bonusów będzie jakaś tańsza i w miarę sensowna alternatywa na ulepszanie eq. Odnośnie różowych klejnotów (na poziom magii) to one już teraz są chętnie wykorzystywane, więc jeśli zmiana miałaby ich też dotyczyć, to mniejszy bonus niż od zielonego, czerwonego, niebieskiego i żółtego.

Dodałbym do tych zmian fakt, o którym wspomniał Mexiunio w innym temacie - wojownicy nekromanci nadal nie mogą leczyć się z:
Zakonu Dorafsa (Czempion Dorafsa, Oświecony Dorafsa, Kapłanka Dorafsa, Piromanta Dorafsa) - przeciwnicy ludzcy, dodatkowo wrażliwi na mrok, dlaczego nie można z nich aktualnie wysysać?
Zakonu Nekromantów (Dugionici, Prorocy, Wybawcy) - da się wysysać z umarłych mnichów, mimo że są "umarłe", a Dugionici są tylko wskrzeszeni (na jakim stopniu rozkładu? xD), więc tym bardziej powinna być taka możliwość.
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-03-19, 00:06   #6
Astero
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 115
Domyślnie

Wild jeśli będzie 10% i spot zostanie lekko poprawione to duchowny / elementalista mag po 200 poziomie kręci tam najlepszy exp/h Solo stąd usunięcie wrażliwości .

Co do różowych klejnotów to "MAgowie" ci powiedzą , ze M lvl praktycznie nic nie daje

Catthon
Ad2 .Zabiłem 300 opatów nie wypadł mi nawet 1 żółty klejnot :D
ad.3 Nie było by problemu wykręcić 1kk/h gdyby było ich więcej i kółko się respiło Piotrek brat pauliny 130 wojem "ELE-Alchemikiem) robi tam około 800k /h Solo .

Przy 235 lvl na kościanych robie nie więcej niż 1,2kk/h na lodowych nie byłem od popraw przed robiłem 750k/h i zamknąłem kółko , a zrobiłem to na 190 poziomie jakoś .

4. Na szeregowcach jest kółko mordeczko ale 20 lvl je zamyka :d to zmiana na niski poziom + przyda się na sezonowy serwer

5. Dla każdej profesji , która chciała by pójść na dicerosy są świetnym respem niskopoziomowym ale żaden z nich nie dzwignie więcej niż 150 tych rogów na 30-75 lvl
23:59 Widzisz demoniczne prochy.
Waży 6.00 uncji.
Aż czuć od nich pikanterią wściekłości i agresji.
23:59 Widzisz prochy gargantuana.
Waży 6.00 uncji.
23:57 Widzisz łapę górskiego trolla.
Waży 12.50 uncji.
23:57 Widzisz czaszkę kościanego smoka.
Waży 0.30 uncji.

Ad6. Zamknąłem kółko po 780k/h w nocy + bonus stamina po 1 przejściu

AD 7. Dodałbym do tego Białe perły jak je połączysz dają siłę też bym je poprawił aby dawały
ad8 byłem na 2 refilach na demonach i mam 5 par butów cóż skoro jest w porządku to nic .

Ostatnio edytowane przez Astero ; 28-03-19 o 00:31
Astero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-03-19, 00:24   #7
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

ad.3. No właśnie - to jest ta różnica. Na lodowych zrobisz te 750 max., na kościanych 1.2kk.
ad. 4. Wiem, że jest kółko. Ale gdyby resp wyrabiał, to misję robiłoby się w 20 minut. Tak trzeba poświecić kilka godzin. Na pewno nic nie będzie zmieniane w tej sprawie.
ad. 5. Do rozważenia, pewnie zmienimy.
ad. 6. Więcej wypowiedzi?
Ad. 7. Masz farta. To jak z tymi demo legami z lodowych... wypadły 3x z rzędu bo ktoś miał farta, a potem było gadanie, że siedzę po krzakach i obniżam loota :P
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-03-19, 03:23   #8
Astero
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 115
Domyślnie

https://media.discordapp.net/attachm...865&height=470

https://www.youtube.com/watch?v=lXqxaiIXa3I

https://www.youtube.com/watch?v=V1CK_ale7nU

02:17 Widzisz przeklęty hełm (+1, Zużycie: 6.32%).
Redukuje otrzymywane obrażenia fizyczne od 42 do 63 pkt.
Zwiększenie zadawanych obrażeń z żywiołu ognia o 2%
Zwiększenie zadawanych obrażeń z żywiołu ognia o 2%
Z tego przedmiotu prawidłowo korzystać może gracz o poziomie 202+, sile 112+.
Waży 7.00 uncji.



02:17 Widzisz przeklętą zbroję (Zużycie: 14.48%).
Redukuje otrzymywane obrażenia fizyczne od 121 do 144 pkt.
Zwiększenie zadawanych obrażeń z żywiołu ognia o 2%
Zwiększenie zadawanych obrażeń z żywiołu ognia o 2%
Z tego przedmiotu prawidłowo korzystać może gracz o poziomie 200+, sile 125+.
Waży 50.00 uncji.



02:17 Widzisz przeklęte nogawice (+2, Zużycie: 11.14%).
Redukuje otrzymywane obrażenia fizyczne od 75 do 92 pkt.
Zwiększenie zadawanych obrażeń z żywiołu ognia o 2%
Zwiększenie zadawanych obrażeń z żywiołu ognia o 2%
Z tego przedmiotu prawidłowo korzystać może gracz o poziomie 200+, sile 105+.
Waży 20.00 uncji.



02:17 Widzisz przeklęte buty (+1, Zużycie: 4.41%).
Redukuje otrzymywane obrażenia fizyczne od 33 do 46 pkt.
Zwiększenie zadawanych obrażeń z żywiołu ognia o 2%
Zwiększenie zadawanych obrażeń z żywiołu ognia o 2%
Z tego przedmiotu prawidłowo korzystać może gracz o poziomie 200+, sile 120+.
Waży 2.00 uncji.

Z takim Eq testowałem lodowe wyverny , kościane było wyklepane

Uważam , że to co najwyżej śmieszne aby lodowa wyverna dawała więcej expa niż kościany ale to wy decydujecie

Ostatnio edytowane przez Astero ; 28-03-19 o 03:36
Astero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-04-19, 11:52   #9
Astero
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 115
Domyślnie

Edition. Katakumby pod neolith spot mega potencjał kilka ciekawych zejść bardzo duży , a mimo to można zamknąć go po 1 przejściu na 110-120 poziomie . Skrócie bym lekko czas respawnu potworkow .


Chciałbym dodać propozycję aby na sezonowym potwory respily czy grać jest na ekranie czy to nie ma uważam, że może to usprawnić ponad połowę spotów na altaronie bez większej poprawy spotów

Ostatnio edytowane przez Astero ; 01-04-19 o 12:07
Astero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-04-19, 20:19   #10
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Cytat:
Chciałbym dodać propozycję aby na sezonowym potwory respily czy grać jest na ekranie czy to nie ma uważam, że może to usprawnić ponad połowę spotów na altaronie bez większej poprawy spotów
W altaronie jest malo bezpiecznych stref... z tym nie bedzie dalo sie odejsc od kompa... wiec wiazalo by sie to z przebudowa respow i dodaniem bezpiecznych miejsc gdzie mozesz odejsc otworzyc drzwi czy isc sie odlac ;)
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin