Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-06-14, 02:24   #1
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie Propozycja 1h/2h/dual wield, kiedy?

Cytat:
Napisał diogen
cyfry ktore podaje nizej sa poprostu zeby latwiej i wyrazniej bylo widac

np by mozna bylo zrobic cos takiego, ze:
1h bron ma 50atk 10def + shield 90 def = 50atk/100def
2h bron ma 100atk 15def
dual wield 2x 50atk 10def w tym ze jak trzymamy w obu rekach 1h bron mamy cos jak set bonus, ktory odejmuje troche troche ataku i dodaje defa (polowe defa 1h + shielda i polowe dmg 2h) = 75atk 50def (set bonus ktory odejmowal by atk/dodawal def bo zalezal od broni ktore trzymamy)

w takim ukladzie 1h + shield by bylo najbardziej tankowe, 2h najsilniejsze do dps, dual wield srednie w dps i tank
Cytat:
Napisał MG Altrel
Wprowadzone.
Kiedy to zostało, bądź zostanie wprowadzone? Bo jest to wiadomość na którą czekałem od up.
Jeszcze 1 sprawa, jeśli zatem zostanie to wprowadzone, to czy nadal hity dula będą zależeć od zręczności? Jeśli tak w jakim stopniu, jaki wzór, jaka mechanika dmg?
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 24-06-14, 03:01   #2
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Obecny stan rzeczy jest zbliżony do tej propozycji. Dual wield jest bardziej "tankowaty" niż broń 2-ręczna oraz zadaje większe obrażenia niż broń 1-ręczna. Przy wysokiej zręczności praktycznie dorównuje przedstawionemu tu założeniu obrażeń, jedyne co się nie zgadza to obrona.

Ostatnio edytowane przez Altrel ; 24-06-14 o 03:08
Altrel jest nieaktywny  
Stare 24-06-14, 03:08   #3
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Odnośnie defa zostanie coś zmienione? Czy smoczy tasak zostanie dodany do asortymentu duala?
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 24-06-14, 03:16   #4
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Jak już napisałem - obrona obu broni jednoręcznych jest sumowana, nic więcej tu zmieniane nie będzie. Smoczy tasak nie zostanie dodany do asortymentu broni.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 24-06-14, 09:01   #5
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Hmm, wracajac do tego defa troche lipa jest, bo suma od dwóch broni w dualu czasami nie osiąga tyle co pojedyńcza broń 2h, skoro dual ponoć bije 2,5x szybciej, to proponuję zrobić tak w defie:
suma defa dwóch broni x 2,5. np. jesli broń ma 10 defa to, 20 x 2,5 = 50. Wtedy założenia duala w pełni były by udane. :)
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 24-06-14, 09:17   #6
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Adrinadil, Ty naprawdę chcesz zrobić z Duala OP? Z defem to totalna porażka w Twojej propozycji... i tak Dual ma już większy def niż 2h więc po co robić z niego zbliżonego tanka z takim dmg? Cały czas kombinujesz co do tego Duala, cały czas coś Ci nie pasuje... Dual jest zrobiony według pomysłu Administracji i moim zdaniem jest to robione dobrze. A Ty chcesz teraz go zmieniać o 360stopni... I tak dobrze, że wzór na dmg został zmieniony. Więc tylko się cieszyć. :)

Pozdrawiam,
RubSon
RubSon jest nieaktywny  
Stare 24-06-14, 10:37   #7
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Wez sam przestań pierdolić, zrobiłeś chara duala dla picu, gówno nim grasz i za wszelką cene chcesz by nie został poprawiony, bo być może ucierpi na tym twój main char tak? Siejesz tu obłude i propagande... ja nie mówie o dmg duala tylko o defie, bo def jest mniejszy niż nie jednego 2h, a z założeń miało być pomiędzy 1h i 2h.
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 24-06-14, 11:39   #8
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Zrobiłem dla picu? :D Kolego, ja nie mam czasu grać tak jak Ty 24/7. Oprócz gry mam również inne obowiązki domowe jak i Kobietę... więc skończ proszę ja Ciebie. :) Pytaj kogo tylko chcesz i każdy Ci powie, że nie jest to char dla picu. :D Wiec Twój zarzut jest bezpodstawny. A nie chcę aby został poprawiony ponieważ moim zdaniem jest dobry... naprawdę nie wiem o co Tobie chodzi Kolego. I powiedz mi gdzie masz w 2h większy def od duala? :D Nie potrafisz patrzeć? Taki Szpon ma 10defa a jak założysz 2x zaibatsu to masz 24... Po raz kolejny obaliłem Twoje durne "widzi mi się". :)

Pozdrawiam,
RubSon
RubSon jest nieaktywny  
Stare 24-06-14, 14:36   #9
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

bbahahaba, 24 defa ło rety, ale dużo, dmg mniejszy jak 2h i do tego def jak 2h, atak jest ok, ale def do dupy.
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 24-06-14, 14:47   #10
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Def większy niż 2h kolego, nie potrafisz dodawać? Dual jest pomiędzy 1h a 2h? Jest, więc o co chodzi? :)

Pozdrawiam,
RubSon
RubSon jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin