Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-04-14, 21:58   #23
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

@up
Po poście i przynależności do gildii możesz wywnioskować, że po Twojej.

Myślałem, że nie będę musiał się zniżać do takiego poziomu bo mam lęk wysokości ale ok.

1) Gram tu co prawda tylko pół roku, ale zdążyłem zauważyć, że tylko spinacze z dawnego exorit, którzy nie mają rl życia prowokują niemal każdego gracza do bójki. Ok jest to świat PVP, można kogoś zabić raz czy dwa a nawet dać mu hunta, tylko dlaczego robicie to wszystkim 100+ neutralom? Bo w update'cie Palka wg was zj*bali? Nie macie na to pytanie sensownej odpowiedzi bo robicie to od dawien dawna z tego co słyszałem.

2) Nie płaczę (emy*), że wczorajszą bitwę wygraliście i to bez dwóch zdań, ale nie można z góry ustalać scenariusza co by było gdyby (dot. tematu), Wicher nie jesteś wróżbitą Maciejem, aby szerzyć herezję, że i tak byśmy padli i na tym to skończę.

3) Tak wbiliśmy skulle, ponieważ przekonaliśmy się, że mamy spy'a w szeregach i gdy zrobiliśmy massloga nagle prawie wszyscy pojawiliście się na Praojcach kiedy 10 min wcześniej było od was 3-4 osoby online

4) Tu mam pytanie tylko i wyłącznie do "liderów" New Era, jakim cwelem trzeba być, aby dogadać się z graczem który płaci 10k x lvl, wykupuje się aby nie uczestniczyć w wojnie tylko swobodnie móc biegać i grać,żeby stworzyć gildię neutrali i z nimi spokojnie expić, ba nawet ewentualnie wam dopomóc na bossie czy w razie ataku na was stawić się po waszej stronie. To nie jest PVP-e tylko najzwyczajniejsze PVP dlatego są limity zabójstw, rs'y i inne rzeczy! Argumenty, że gdyby nie war to pvp by wymarło, albo że jak się nie podoba to idź na non możecie sobie wsadzić w ... depozyty gdzie poszły talary wykupionych "neutrali"

Nie mam nic więcej do dodania i nie będę się wdawał w dalszą dyskusję. Mówią, że jestem noobem z non co nie potrafi wystać Rokity i 2 Demonów bez siochera więc niech tak pozostanie, tu chcę tylko wbić symboliczny 100 i będę sobie stał wieczorami w dp z Mervakisem i Uiopkiem i was obgadywał.
Amen

Ostatnio edytowane przez Mcree ; 01-04-14 o 22:13
Mcree jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin