Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Artykuły

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-09-11, 14:10   #1
Domyślnie Artykuł III - Gospoda pod Żelazną Pięścią

Niedawno założona gospoda "Pod Żelazną Pięścią" to lokal znajdujący się nieopodal Bramy Żelaznej - południowego wyjścia z pierścienia gór wokół miasta Neolith. Zasłynęła już z licznych hucznych zabaw oraz świetnych warunków do odbywania spotkań biznesowych, które dyskutowane są na samej górze w sali specjalnie do nich przystosowanej. Barman Waldemar, przystosowując opuszczony w wyniku wojny zamek do swoich potrzeb, okazał się mistrzem w swym fachu, a jego talent wspierają najlepszej jakości trunki niespotykane gdziekolwiek indziej.


Jeśli postanowisz zatrzymać się w owej gospodzie, niech Ci lepiej nie przyjdzie do głowy wszczynać bójek, a tym bardziej próbować kogoś okraść, gdyż strażnik Tarnasz ze swoimi gwardzistami zawsze pozostaje czujny. Nawet jeśli nie wiesz o jego obecności - on ma na Ciebie oko.


Wielu postronnych obserwatorów zastanawia się jak to jest, że chroniony jedynie przez garstkę najemników zamek stojący właściwie w szczerym polu na obszarze działalności przydrożnych bandytów (nie mówiąc o bliskości linii frontu wojennego!) jest w stanie dobrze prosperować. Nikt jednak nie odkrył dotąd śladów łamania, bądź naginania prawa, co zresztą jest trudne, gdyż uprawnienia straży miejskiej Neolithu sięgają jedynie... Granic miasta, jak sama nazwa wskazuje.


Chodzą pogłoski jakoby poprzedni właściciel budynku miał prowadzić szemrane interesy z Ideowcami, a w podziemiach karczmy znajdowały się tunele, którymi przemycano diamenty - jednak nawet obecny gospodarz otwarcie przyznaje, że nie zbadał dotąd aż tak dokładnie piwnic zamku.


Przyjemnej gry!
Administracja Altaron.pl.
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gospoda2.jpg
Wyświetleń:	9417
Rozmiar:	54.0 KB
ID:	195   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gospoda1.jpg
Wyświetleń:	9399
Rozmiar:	69.0 KB
ID:	196   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gospoda3.jpg
Wyświetleń:	9281
Rozmiar:	35.9 KB
ID:	197   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gospoda88.jpg
Wyświetleń:	9511
Rozmiar:	60.4 KB
ID:	198  

Ostatnio edytowane przez Mervakis ; 23-12-11 o 00:36.
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Odpowiedź z Cytatem Mervakis jest nieaktywny  
Stare 07-09-11, 14:49   #2
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Można się tu natknąć na kilka bardzo fajnych dla fana "Baldur's Gate" smaczków, jak choćby powitanie na pierwszym zrzucie ekranu, czy wątek pewnej homoseksualnej pary egzystencjalnych nihilistów - nekromantów.
Warto zajrzeć do Żelaznej pięści na kufelek. ;)
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-09-11, 20:54   #3
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie

Da ktoś mała podpowiedz jak się dostać do piwnic "Żelaznej pięści" ? z pierwszego artykułu o kopalni "Henrykowskiej" znalazłem wejście i znalazłem Kamiennosercego ale tu ni huhu nie wiem jak dostać się do piwnic
Lord Darkei jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-11, 23:18   #4
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Smile

Cytat:
Napisał Lord Darkei Zobacz post
Da ktoś mała podpowiedz jak się dostać do piwnic "Żelaznej pięści" ? z pierwszego artykułu o kopalni "Henrykowskiej" znalazłem wejście i znalazłem Kamiennosercego ale tu ni huhu nie wiem jak dostać się do piwnic
Czy Wy naprawdę nie macie rozumu? Po to nie ma spoilerów by każdy mogł sam dociec do prawdy, przez co gra ma swój urok... Nie wiem sama czy jest jakieś wejście, nawet jeśli jest to uważam, że najciekawszym sposobem jest poznawanie wszystkiego samemu a nie pytanie się innych o każdy szczegół w grze...
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin