Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-09-17, 10:48   #11
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Chcialbym jeszcze nadmienic ze 3 dni temu mlodszy brat dark shootera zeany krawczykiem, chwalil sie talarami sugerujac mi ze tez moglbym tyle miec. No i brak umiejetnego zarzadzania zasobami doprowadzil do owej propozycji. W altaronie liczby nie sa wyznacznikiem balansu. Brak przecinkow, mam nadzieje ze rozumiecie sens wypowiedzi, ale pisana w locie.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 22-09-17, 18:50   #12
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Cóż... zwiadowca rozkręca się po prostu później, wraz z lepsza bronią, amunicją i umiejętnościami.
Musicie w końcu zrozumieć, że nie każdą profesją gra się tak samo, nie każda ma taki sam początek, środkowy i późny etap gry.
Marudzenie tydzień po starcie, gdy biega się z łukiem jest niedorzeczne.

Czekam z niecierpliwością, jak za miesiąc-dwa będą marudzić magowie, których teraz tak wielbicie, a którzy nie będą tak uniwersalną postacią jak zwiadowca w późniejszym etapie gry.
Zdajesz sobie sprawę że edycje temu zwiadowcy kręcili normalny profit na około 120 poziomie ? + na tej edycji moby maja 50% więcej życia i mniej się bije więc profit pewnie będzie dopiero na 150. A chodząc na team hunty zwiadowca na poprzedniej edycji wastował 15t na th gdzie mag wastował wtedy 7t a mieli ten sam dmg praktycznie. Więc na tej edycji będzie na th wastował 25t na refil ? Bo na to wygląda jeżeli używa 60 many za hape odes kpiro z którego uderzy ~250 gdzie mag za 20 many walnie więcej + fakt że ma jeszcze do kupienia bełty które nie mają małej ceny. mam 60 lvl i po raz kolejny mówie nie zrobiłem nigdzie profitu poza czerwiami/dicerosami/gryfami nawet na abi na niewidce mam waste ^.^
wojtek12345 jest nieaktywny  
Stare 22-09-17, 19:01   #13
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

za tydzień góra manasy będą produkowane hurtowo po niskich cenach i dając więcej many niż sklepowe, w godzinkę będzię się zbierać składniki na 2h darmowego hunta i tyle ...
ezzak jest nieaktywny  
Stare 22-09-17, 19:29   #14
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojtek12345 Zobacz post
Zdajesz sobie sprawę że edycje temu zwiadowcy kręcili normalny profit na około 120 poziomie ? + na tej edycji moby maja 50% więcej życia i mniej się bije więc profit pewnie będzie dopiero na 150. A chodząc na team hunty zwiadowca na poprzedniej edycji wastował 15t na th gdzie mag wastował wtedy 7t a mieli ten sam dmg praktycznie. Więc na tej edycji będzie na th wastował 25t na refil ? Bo na to wygląda jeżeli używa 60 many za hape odes kpiro z którego uderzy ~250 gdzie mag za 20 many walnie więcej + fakt że ma jeszcze do kupienia bełty które nie mają małej ceny. mam 60 lvl i po raz kolejny mówie nie zrobiłem nigdzie profitu poza czerwiami/dicerosami/gryfami nawet na abi na niewidce mam waste ^.^
Widzisz jak to dobrze ze nasz kolega zza granicy was wyploszyl z renegatow tamtego dnia zdropil 5 kompozytow w przeciagu 4 godzin a pozniej tyle samo mastah nie maja oni teraz problemow z kasa

Ja robie 10k/h exp rycerzem co prawda moge zrobic 90k/h pg ale wtedy 2 -3talary waste na godzine dlatego zbieram skladniki na manasy i czekam az ktos zacznie je hurtem produkowac polecam zrobic to samo

Zreszta ludzie od nas przychodzili do was na respa bo odpalaliscie pk i wastowaliscie siano zeby zabic 35 maga ktory wastowal 100 manas dziwilismy sie skad macie na refill lecac na "gather" co godzine wypierdalajac 300 potow kazdy po nic dobrze ze juz mamy sprawe jasna - nie macie siana i zaczal sie placz
Goferczarnegozla jest nieaktywny  
Stare 22-09-17, 19:33   #15
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

@Wojtuś


A ty wiesz że jak się robi th takie prawdziwe TH To się zlicza ceny potów supli od każdego by każdy miał takie samo waste? No chyba że nie, to daj mi iść z wami na respa, nic nie będę robił ale wezmę swoje pare % :)))))))

To ja nie wiem jak ty na abi na niewidce masz waste, jak my wczoraj na 300 wynieśliśmy profit low lvlami w 4 gdzie trzeba spamić potionami by przeżyć.
I to nie tak że bierzemy sobie grupkę i odes rago, bo nikt nie miał 30lvla, pojedyńczo wszyściutko tak jak ty swoim zwiadem.

Są respy gdzie masz profit, są respy gdzie lecisz wastować i robić pg.
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 22-09-17, 19:39   #16
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

@Rahilux
On zalozyl ten temat po tym jak wyjebal sie z 2 godzinnym lootem z gryfow jezeli tak ma powstac balans w altaronie to ja podziekuje haha
Goferczarnegozla jest nieaktywny  
Stare 22-09-17, 19:42   #17
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
@Wojtuś


A ty wiesz że jak się robi th takie prawdziwe TH To się zlicza ceny potów supli od każdego by każdy miał takie samo waste? No chyba że nie, to daj mi iść z wami na respa, nic nie będę robił ale wezmę swoje pare % :)))))))

To ja nie wiem jak ty na abi na niewidce masz waste, jak my wczoraj na 300 wynieśliśmy profit low lvlami w 4 gdzie trzeba spamić potionami by przeżyć.
I to nie tak że bierzemy sobie grupkę i odes rago, bo nikt nie miał 30lvla, pojedyńczo wszyściutko tak jak ty swoim zwiadem.

Są respy gdzie masz profit, są respy gdzie lecisz wastować i robić pg.
ty gościu wbij co najmniej 100 lvl na jakiejkolwiek edycji i ogarnij życie zwiada sie na th nie opyl brac bo wastuje tylko a dmg robi tyle co mag
wojtek12345 jest nieaktywny  
Stare 22-09-17, 19:45   #18
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

xd.


jak ja lubie jak osoba która wyjebała mnie na runy (ty to mithril ta?)
bo nie wieżę że wyszedłeś wtedy z rokity bez żadnych łupów wojennych...
próbuje mnie uświadomić w czymś.

To nie było moje jedyne konto, grałem tu jak npvp otwierali, narzekałem na to,
ale ty mi i tak powiesz to co widziałeś że nie wbiłem 100lvla, chcesz to mogę iść na npvp
jebne 2 godzinki na gwardzistach i dam Ci tu screena jak dobijam magiem 100lvl, tylko oddaj runki plx.


Póki co masz lvl taki że jedyny th na jaki możesz pójść to afki pod depo.


@
Tak sobie przypomniałem, argumentem każdej osoby który kontrował mój argument było zawsze to:

Nie wbiłeś 100lvla to się nie wypowiadaj.


6?
3 mnie biło xD mówiłem Ci o tym, gdyby nie to że miałem wtedy fajne lagi to by tego nie było, w ogóle nie wiem jak ty zrobiłeś że sabamanorie odjebałeś na demcu.

Ostatnio edytowane przez Rahilux ; 22-09-17 o 19:57
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 22-09-17, 19:54   #19
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
xd.


jak ja lubie jak osoba która wyjebała mnie na runy (ty to mithril ta?)
bo nie wieżę że wyszedłeś wtedy z rokity bez żadnych łupów wojennych...
próbuje mnie uświadomić w czymś.

To nie było moje jedyne konto, grałem tu jak npvp otwierali, narzekałem na to,
ale ty mi i tak powiesz to co widziałeś że nie wbiłem 100lvla, chcesz to mogę iść na npvp
jebne 2 godzinki na gwardzistach i dam Ci tu screena jak dobijam magiem 100lvl, tylko oddaj runki plx.

Póki co masz lvl taki że jedyny th na jaki możesz pójść to afki pod depo.
ale ty jesteś dzieciakiem. wbiegaj se 80 wojem w 6 czarnoksiężników jak nie masz mózgu
wojtek12345 jest nieaktywny  
Stare 22-09-17, 20:12   #20
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

No dobrze, co raz mniej merytorycznej dyskusji, co raz więcej udowadniania innym jakim to nie jest się świetnym graczem.
Zmian póki co nie przewiduję, dlaczego - wyjaśniłem.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin