Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-01-17, 00:17   #1
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
uśmiech Desperacja "Exoritow"

Pokazaliscie jacy jestescie bezradni
Na test serwie wszystko wam pasowalo, baa nawet chcieliscie zmiejszyc expa o 20% HA HA HA.

Oto wasz caly plan dzialania:
1. 80% teamu robi magow gdyz wiedza oni, ze mag na statcie jest najsilniejszy
2. Poczatki serwera wszystko wygrywanie zabijajac 2 magami caly nasz team z taiw fomesow
3. Gracie robicie 3 dniowe dominando nie narzekacie na balans
4. Wbijacie te 60 lvle w niecaly tydzien
5. Robi sie pod gorke bo lvla nie da sie wbic w 20 minut tak jak to robiliscie wczesniej
6. Jestescie bezradni, bo kazdy ma juz czosnkowe amulety i nie pada od 2 osob
7. Wielki placz, pajacerka exit z serwerka

Jeszcze wczoraj zapewnialiscie, ze nigdzie sie z tego serwera nie ruszacie a dzis rokujecie postacie[lol].
Moim zdaniem chcecie grac tylko wasz bog ktorym jest hektor i bez ktorego nie potraficie złapac fraga nie ma czasu, wojenka jest przegrywana i zaczyna sie kombinowanie HA HA HA.

Moge dać sobie reke uciac, ze zaczniecie te lvle odrabiac jeszcze dzis w nocy jak nie na mainach to na noob charach. Chyba najwieksze osmieszenie w historii calego altarona XD ELLO wyjasnieni

Pozdrawiam,
Bezkarny rpg gracz exo
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-17, 00:55   #2
Hardyzz Skilzz
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 82
Domyślnie

Przypomnę Ci tylko, że jak przegrywaliście wojnę to błagaliście o możliwość expienia bo ineczej idziecie retired i nie będziecie się z nami bić. Wbiliście lvl to teraz kozaczycie?
Hardyzz Skilzz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-17, 01:00   #3
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

"Przyjmę to z pokorą i przyjmę to skromnie, bo do kurwy nędzy przecież to nie będzie o mnie"
Paweł "Eldoka".
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-17, 01:02   #4
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hardyzz Skilzz Zobacz post
Przypomnę Ci tylko, że jak przegrywaliście wojnę to błagaliście o możliwość expienia bo ineczej idziecie retired i nie będziecie się z nami bić. Wbiliście lvl to teraz kozaczycie?
Typie nie wiem kto "błagał" mogę sobie dac odciac lewe jajko, ze nie byl to nikt z obecnej topki naszego teamu. Nie wiesz co napisac to wymyslasz jakies pierdolenia to, ze nas nie biliscie przez jeden dzien to byla tylko i wylacznie wasza decyzja, bynajmniej ja o cos takiego nie prosilem bo to takie troche disrespect
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-17, 01:23   #5
Hardyzz Skilzz
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 82
Domyślnie

Pecie to sie popytaj kolegów na vc, chociaż teraz to połowa nie się nie odezwie ale jutro podam Ci nicki kto błagał. Nie wiesz to się nie wypowiadaj!
Hardyzz Skilzz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-17, 01:27   #6
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

No to zatkaj kopare i nie wypowiadaj sie "wszyscy" bo typie uslyszales od kogos jakies cry, ze nie moze expic i wyolbrzymiasz. Naucz sie grac ELLO
Jakim prawem nazywasz mnie petem skoro ty nie masz u siebie w teamku nic do powiedzenia a twoje pvp jest jedym z najgorszych w twoim teamie ? HAHAHAHAHAHHAHAHA nie osmieszaj sie

Ostatnio edytowane przez Trixis ; 09-01-17 o 01:36
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-17, 02:13   #7
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Exerenius przeciez sam do mnie pisales ze bedziemy sie z hertagonem bili jak nie damy wam dobic lvli wiec skoncz pierdolic smuty balans jest taki ze mag bije 300 srednio na 100lv a zwiadowca 400 i elooo
Goferczarnegozla jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-17, 08:31   #8
natanek11
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 1
Domyślnie

desperacją to ja bym nazwał x-loga z PZ'tem w trapie. x loga? o czym ja gadam.. skoro sie leczyliście.. haha Altaron, graj 20h dziennie, wygraj w 4 osoby, bo masz każdego na buta :d Cóż... liczę na szybką odpowiedź Mervakisa w tej sprawie ;v
natanek11 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-17, 09:37   #9
Zurvy19
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 46
Domyślnie

Czytam sobie te wasze spiny i smiac mi sie chce :D

Gofer ktory podobno wiedzial o tym,ze tak jest (ze po 15min stania wylogowuje nawet jesli postac sie leczy) nie dal znac mervakisowi i reszcie tylko trzymal to dla siebie, po co? Marek nie jest w stanie sam wszystkiego przetestowac.

Ktos puscil taka plote o tym,ze ktos od nas pisal zebyscie dali sie wyexpic, gosciu jeden i drugi, co zmienia jakies 8h expienia?? Przez te 8h expienia az tak bardzo kazdy wam odlecial z lvlem i zarobil milion talarow? kurwa skonczcie byc smieszni

Znowu zaczyna sie to samo, jedna ze stron nie wygrywa z grze to uskutecznia placz na forum i blagania do merva o bana/deleta dla kogos z druzyny przeciwnej

Siadzcie na dupie napiszcie w 1 poscie co dokladnie od A do Z chcecie zmienic, niech reszta to poprze i moze marek to wprowadzi a nie kurwa placz dzieci z przedszkola

Nie wiem co dokladnie sie wczoraj dzialo poniewaz mialem zbyt h ping zeby cokolwiek uslyszec na tsie a co dopiero zobaczyc w grze, jednak po waszych wczesniejszych akcjach gdy wasze magi nosily juz na poczatku akcji 2 plecaki manasow 3 strzaly mw i 6 strzalow sd, uwazam, ze nie jestescie w stanie ujebac 100 ryca z pela alukow, rozdzek czy aa palkami

A co do zmian:
+50dmg do pociskow od 60-70lvl
SD sa ok tylko zmiejszyc im "prog" od ktorego staja sie silniejsze z 120 tak na 100-105 ( tylko dlatego,ze na tym przedziale bedziemy bic juz jak pal nekro)
male/duze bomby - 1 bomba to 1 strzal lub usunac te smieszne bomby ktore psuja tu PVP od poczatku altaronu i zwiekszyc DMG z GFB/Ava tak by to wlasnie tych run mozna bylo uzywac do wastowania itp.

nie gram wojem to nie wiem "czym" on tak napieprza ale bez przesady,ze tankiem robimy 500k.h bez bonusu a magiem (podobno najsilniejsza profa w tej grze) bez bonusu jest ledwo 200k.h = najlatwiej wyexpic postac ktora jest najtrudniejsza do zabicia
Zurvy19 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-17, 11:43   #10
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Zurvy nie możesz polepszyć pocisków a sd nie ruszać. Tutaj bardziej chodzi o większa bule niż ma zwiadek, a pociski swoją droga by trochę szybciej expic. Gdy nie można ruszać bo i tak ma spory dmg w porównaniu do pocisków, gdzie bijesz kilka targetow.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin