Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-05-11, 20:39   #31
saitaver
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

Sprawa z czarem została już omówiona w innym temacie to nie nawijajcie już o tym.
Łucznik ma mniejsze hity od wojownika, ale większą obronę od maga więc się uspokujcie z tego powodu.
Co innego skilowanie które jest zbyt długie i z tym się zgadzam.

@edit
a mag najgorszy armor i hity podobne

Ostatnio edytowane przez saitaver ; 08-05-11 o 20:58
saitaver jest nieaktywny  
Stare 08-05-11, 20:56   #32
Lejdii Keczap
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Czyli ma najgorsze hity i średni armor ... super :p tak jak lubisz chyba ... 8)8)8)
Lejdii Keczap jest nieaktywny  
Stare 08-05-11, 22:02   #33
drazbeczka
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Płock/Lwówek
Postów: 29
Domyślnie

zgadzam się prawie z wszystkimi negatywnymi opiniami na temat łucznika został on zrobiony na odwal sie przy tych ustawieniach i broniach od wyboru beznadziejnie sie nim gra :\
drazbeczka jest nieaktywny  
Stare 09-05-11, 08:59   #34
Ravson
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 4
Domyślnie

Prosimy o wypowiedź administracji....
Ravson jest nieaktywny  
Stare 10-05-11, 13:29   #35
Pawlo182
 
Avatar Pawlo182
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 40
Domyślnie

Kolejny minus zwiadowcy, który wczoraj mnie zadziwił: podwyższenie z 66 na 67 walki dystansowej kosztowało mnie 8 PN, kolejne podwyższenie jest za 9 PN :(
Pawlo182 jest nieaktywny  
Stare 10-05-11, 13:36   #36
Acolt
 
Avatar Acolt
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 35
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Acolt
Domyślnie

Proponuje skończyć już tą debatę.
Wczoraj zwiększyli prędkość skilla Łucznika.

@up
to nie minus zwiadowcy tylko taki system. Im masz większy lvl tym więcej PN na skilla potrzebujesz. Każdy tak ma, nikt nie płacze...
Acolt jest nieaktywny  
Stare 10-05-11, 14:35   #37
Adamus
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Salltron Zobacz post
Mg mogli byście się postarać o dorobienie łucznika bo moim zdaniem zrobiliście go na odwal się! Nie ma żadnych broni po za włóczniami (zwykłymi) i lukiem +strzały czy też kusza + bełty jak se wyobrażacie 50 łucznika z włócznią ataku 20 ?? :\:\:\:\ Jeśli inne profesje mają możliwość wyboru broni na dany lvl to czemu łucznik ma biegać z jedną bronią nie wiadomo do jakiego lvl? ZRÓBCIE COŚ Z TYM!!:\:\
Przeciez oni robili ta gre 5 lat
Adamus jest nieaktywny  
Stare 10-05-11, 17:17   #38
Pawlo182
 
Avatar Pawlo182
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 40
Domyślnie

A to mój błąd. Po prostu mając 29lvl musiałem mieć 6 PN na skilla, a na 30 nagle wskoczyło na 8 PN :P
Pawlo182 jest nieaktywny  
Stare 11-05-11, 11:02   #39
danield13
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Lublin
Postów: 1
Domyślnie

Hmmm... Ja nie zgadam się ze wszystkimi, którzy krytykują i negują zwiadowce. Dlaczego? Miałem 23lvl skille ok. 50~ brałem bełty i jak dla mnie po 1. Hity były całkiem sobie, myślę, że średnio 60-70 ( trafionych ) w arbitańczyków. Po 2 z leczeniem nie było w ogóle problemu co do obrony... Oczywiście nie jest to rycerz, który stoi bezkarnie bo ma wysoki poziom obrony tarczą ale uciekanie nie sprawiało mi większych problemów. W dodatku zwiadowca nie ma żadnych problemów " z doganianiem" np. szamanki, która jest utrapieniem dla rycerzy expiących solo. Nie poruszam już tematu, że zwiadowca ma teraz znacznie lepiej z umiejętnością walki na dystans. Co do małego wyboru broni to nie sądzę, aby był to w jakiś sposób problem... Tu nie chodzi o grafikę tylko o skuteczność ataku co wiąże się z wyższymi skillami. Więc po co nowe bronie skoro można wbić level i cieszyć się z 1 skilla więcej co równa się tak jakby z wyższym atakiem broni! W moim rankingu - łucznik jest na 1 miejscu!
danield13 jest nieaktywny  
Stare 11-05-11, 12:00   #40
Pawlo182
 
Avatar Pawlo182
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 40
Domyślnie

@danield13

Zgadzam się z Tobą - zwiadowca jest dobrą postacią, ale pomyśl jakie obrażenia zadaje rycerz ze skillem podobnym do Twojego plus bronią dwuręczną, która w porównaniu do bełtów ma lepszy atak. Oczywiście można powiedzieć - ale zwiadowca nie musi stać przy przeciwniku, więc nie dostaje obrażeń od niego.
Na niskich lvlach nie widać aż takiej różnicy, ale przy wyższym lvl i skillu, te rozbieżności (w zadawanych obrażeniach) będą większe.
Pawlo182 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin