Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-05-11, 12:02   #11
crunchips
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Łódź,Bielsko-Biała,Kraków
Postów: 50
Domyślnie

z tegeo czaru szybkostrzelność nie walne po 3x100 bo maxymalnie walnelem 20x3 juz z jedego hita wale po 85 czasami na 60 skilach wiec ten czar jest bezużyteczny nawet ze strzałami proponuje dodać przynajmniej jden czar na 20 lvl z magicznej strzały, bełta albo włóczni np za 30 many i zebym walil ze tego tak jakiego mam skila czyli np na 60 skilach po 40-70 żeby można było dobijać stwory jak niemożna trafić albo stwór ucieka albo strzała obszarowa od 30 lvl która by zastąpiła potrójny strzał czyli że zamiast na 3 kratki na boki potwora to zeby waliło go na około czyli na 9 kratek i żeby można klorzystać z tego czaru za pomocom bełtów. A jeśli chodzi o broń to przydała by się obojętnie jaka inna broni jednoręczna która będzie lepsza od zwykłej włóczni
To są tylko propozycjie :]
crunchips jest nieaktywny  
Stare 08-05-11, 12:11   #12
Salltron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Angry koszmar

Ja proponuje szczególnie i przede wszystkim dodać bronie łucznikowi.
To jest karygodne woj se może zmieniać bronie po osiągnięciu wyższego poziomu z mocniejszym atakiem a łucznik co ma biegać do usranej śmierci z włócznią atak 20?? :\:\
Salltron jest nieaktywny  
Stare 08-05-11, 12:38   #13
meneca
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Poznań
Postów: 3
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do meneca
Domyślnie

Faktycznie łucznikowi skile lecą za wolno, jak na razie jest za duży rozrzut w ataku. Powinna być podniesiona szybkość skilowania dystansu.Co do obrony to jeszcze nie mam zdania. Łucznik też powinien mieć dwie drogi rozwoju. Albo maxymalny atak z pominięciem obrony na co iwestuje punkty + czary atakujące, postać wtedy świetnie się nadaje do huntów grupowych jako shooter i będzie chętnie zapraszana do takich. Druga opcja, punkty będzie inwestować w obronę + czary leczące by można było samodzielnie expić, co prawda wolniej i z większym waste mikstur ale za to w miarę bezpiecznie ze względu na def.

Nie prawdą jest że woj musi skilować 3 skile jednocześnie, to wyjdzie gdy osoby będą miały już wysokie lvle. Od początku trzeba wybrać jedną drogę i w nią inwestować, albo tank więc punkty idą tylko na obronę i maxymalny def albo chce mieć duży damage więc idą na broń dwuręczną ale za to będzie słaba obrona. Tak samo do tego trzeba będzie dobrać odpowiednią gildię. I to właśnie innowacyjność Altaronu o czym jak widać po postach na razie zdecydowana większość nie zdaje sobie sprawy :) Przy odpowiedniej kombinacji i dobrym rozplanowaniu skili dwóch wojów może wymiatać w teamie.
meneca jest nieaktywny  
Stare 08-05-11, 14:57   #14
Pawlo182
 
Avatar Pawlo182
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał Camol Zobacz post
2. Potrójny strzał może jest dla strzał z tego powodu, że strzały mają właśnie mało ataku? Nie wiem ile atakuje się ze strzał i bełtów ale pomyśl np. 20 łucznik strzela potrójnie z bełta 3x100?
Potrójny strzał to nie szybkostrzelność. Nie my tego, bo to 2 różne czary. Potrójny strzał uderza 3 kratki obok siebie (coś w rodzaju explosion, ale nie na planie krzyża, tylko linii).
Szybkostrzelność to 3 strzały zamiast jednego. Bardzo fajny czar - szczerze powiedziawszy, to jest siła łuczników. Co prawda nie zdarzyło mi się, aby walnąć 3x100 czy 3x150, ale i tak robi wrażenie wbicie się jednym ciosem za obronę przeciwnika (przypomnę: 2 ciosy w jednej turze likwidują obronę tarczą) 3x50 czy czasami więcej (takie obrażenia zadaje na 29lvl, 63 dista).

Wracając do potrójnego strzału: żaden szanujący się łucznik idąc na hunta nie zabierze ze sobą strzał, żeby mógł użyć potrójnego strzału, bo po pierwsze: strzały z tego co zauważyłem zadają bardzo podobne obrażenia co włócznie, a po drugie: jeżeli zadają podobny dmg, to lepiej wziąć włócznie i mieć tarcze (nawet jeżeli będziemy mieli niską obronę tarczą, to i tak mamy szanse na zblokowanie ciosu).
Pawlo182 jest nieaktywny  
Stare 08-05-11, 15:54   #15
Daykiri
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Pawlo w takim razie pytam sie po co są te strzały i ten czar?:P strzały słabe i bez defa, a czar tylko dla strzał wg. mnie to troszke nonsens ^^
Daykiri jest nieaktywny  
Stare 08-05-11, 16:27   #16
Kosky
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 24
Domyślnie

Nie tylko ten czar jest bezsensowny!
Kupiłem promocję, dołączyłem się do duchownych (coś a'la Paladyn rpg, ale bijący na dystans (naleciałość tibijska)) , chce kupic czar na 20 lvl (mialem ponad 20 lv) okazuje sie ze musze miec promocje ta od 50 + lvla... to czemu czar jest od 20 a nie 50 ? ta subprofesja traci wtedy wiele na wartosci...
Gram łucznikiem (nick na forum taki jak w grze ) i niejednokrotnie lobbowalem za podniesieniem szybkosci nabijania skilla łucznikiem, juz nie o sama bron chodzi, tylko o skill. bo jak skill bedzie wyzszy, to i dmg bedzie wieksze.a teraz ? ani ATAKU z broni ani SKILLA i siły z niego płynącej...
Kosky jest nieaktywny  
Stare 08-05-11, 16:27   #17
Muminek
 
Avatar Muminek
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 4
Domyślnie

Gram Ryckiem i jak po maśle nie idzie mi ze skillami, ale łucznicy mają ciężej, trzeba dopracować ich klasę trochę, bo to oni powinni być głownymi dpsami a nie tank, rycerz, który bije więcej od shootera. Proponuje podnieść trochę cechy łucznika nie zmieniając przy tym innych klas.
Muminek jest nieaktywny  
Stare 08-05-11, 16:41   #18
Pawlo182
 
Avatar Pawlo182
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał Daykiri Zobacz post
Pawlo w takim razie pytam sie po co są te strzały i ten czar?:P strzały słabe i bez defa, a czar tylko dla strzał wg. mnie to troszke nonsens ^^
Masz rację - strzały są słabe i bez defa. Ogólnie tylko raz na hunta wziąłem strzały i nigdy więcej ich nie wezmę. Czar byłby "ok", gdyby faktycznie działał dla broni dystansowych z amunicją. "ok" dlatego, że wtedy by działał, ale tak jak napisałem w pierwszy poście i tak byłby zbyt słaby, żeby go używać.
Dodatkowo za włóczniami przemawia fakt, że od 20 poziomu dostajemy czar na ich tworzenie :D Więc kolejny nonsens - po co brać łuk+strzały i robić strzały na expie (robimy 10 strzał, więc 10 strzałów), jeżeli możemy wziąć włócznie+tarczę i tworzyć włócznie (1 włócznia może wytrzymać dużo więcej niż 10 strzał).

Łuk jedynie można by używać z eksplodującymi strzałami, chociaż i te nie mają powalającego dmg. Łuk+strzały to nietrafione uzbrojenie w tej grze. W tibii mamy do wyboru np. onyxowe strzały, które mają dobry dmg i gdyby nie royal spears, assa stars, to naprawdę były by bardzo użyteczne. Powinno się tutaj też o takim pomyśle zastanowić, by zrobić lepsze strzały/bełty.
Pawlo182 jest nieaktywny  
Stare 08-05-11, 16:53   #19
Brando
 
Avatar Brando
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2
Domyślnie

dobrze jest tak jak jest nie zmieniajcie nic :)
__________________
Dziewczyn jest tak niewiele w grze więc szanuj je :)
Brando jest nieaktywny  
Stare 08-05-11, 17:07   #20
Ravson
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 4
Domyślnie

Czar wijące pnącza jest od 20 lvl a potrzebuje 300 many na niego;/
Ravson jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin