Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-01-22, 09:09   #11
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

On chyba nie wie ile gwander kręci expa tym magiem. A boost dla zwiada będzie tylko w th, w którym i tak jest miękki bo nie ma obszarówek. Rix co 6 sekund to nie obszarówka.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 09:23   #12
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
On chyba nie wie ile gwander kręci expa tym magiem. A boost dla zwiada będzie tylko w th, w którym i tak jest miękki bo nie ma obszarówek. Rix co 6 sekund to nie obszarówka.
To nie jest temat o tym, że zwiadowca za slabo skaluje się z lvlem w porównaniu do maga.Jak chcesz zabłysnać i podyskutować na temat skalowania postaci to zapraszam do innego tematu, mam tam duzo do powiedzenia i altaron w tym kierunku potrzebuje duzo zmian.
Niepotrzebnie zaśmiecasz kolejny temat swoim gownem, bo o ile grasz w tą grę po 20godzin i wiesz o nie duzo tak twoje propozycje zmian które często dajesz zniszczyły by ten serwer w 2 dni i sprowadziły do rox otsa
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 09:30   #13
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
To nie jest temat o tym, że zwiadowca za slabo skaluje się z lvlem w porównaniu do maga.Jak chcesz zabłysnać i podyskutować na temat skalowania postaci to zapraszam do innego tematu, mam tam duzo do powiedzenia i altaron w tym kierunku potrzebuje duzo zmian.
Niepotrzebnie zaśmiecasz kolejny temat swoim gownem, bo o ile grasz w tą grę po 20godzin i wiesz o nie duzo tak twoje propozycje zmian które często dajesz zniszczyły by ten serwer w 2 dni i sprowadziły do rox otsa
To też nie jest temat dla osób, które spłakały się po 1 przegranej akcji i walneły exita z otsa. A to co napisałem wyżej jest o zwiadowcy, który jest słaby w th, więc powinien mieć więcej kryta. Nie obchodzi mnie ile mag robi, odpisałem na twój płacz ile zwiad robi.

Wymień, które propozycję moję by zniszczyły tego otsa bo jak narazie conajmniej 5 wprowadziła lub wprowadzi administracja, es.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 09:34   #14
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
To też nie jest temat dla osób, które spłakały się po 1 przegranej akcji i walneły exita z otsa. A to co napisałem wyżej jest o zwiadowcy, który jest słaby w th, więc powinien mieć więcej kryta. Nie obchodzi mnie ile mag robi, odpisałem na twój płacz ile zwiad robi.

Wymień, które propozycję moję by zniszczyły tego otsa bo jak narazie conajmniej 5 wprowadziła lub wprowadzi administracja, es.
Jeżeli twoim zdaniem zwiadek jest słaby w th, gdzie na gargi/bagienne czy piaskowe bez niego ani rusz to nie zamierzam wdawać się z tobą w dalsze dyskusje. Dobranoc
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 09:37   #15
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Jeżeli twoim zdaniem zwiadek jest słaby w th, gdzie na gargi/bagienne czy piaskowe bez niego ani rusz to nie zamierzam wdawać się z tobą w dalsze dyskusje. Dobranoc
Ty chyba zapomniałeś, że już są 200 lvle i piaskowe nie biję się pojedyńczo xD
Gargi też już podhaczamy po 2. Bagienne niedługo będą masowo ładowane z visko.

I gdzie tam zwiad z rixem co 6 sekund, osłabionym kpiro z jakimś spellem na 4% kryta?

Mi spell daje 15% kryta i ten temat jest o tym, że zwiadowcą nie opłaca się expić w 3 zwiadów ;s Czytaj ze zrozumieniem
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 09:52   #16
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

[QUOTE=Figovsky;178607]Ty chyba zapomniałeś, że już są 200 lvle i piaskowe nie biję się pojedyńczo xD
Gargi też już podhaczamy po 2. Bagienne niedługo będą masowo ładowane z visko.

I gdzie tam zwiad z rixem co 6 sekund, osłabionym kpiro z jakimś spellem na 4% kryta?

Mi spell daje 15% kryta i ten temat jest o tym, że zwiadowcą nie opłaca się expić w 3 zwiadów ;s Czytaj


Po ilu miesiącach gry na x1 będziesz mieć 200 poziomy? Z twoimi zdolnoscismi do padania to w pół roku go nawet nie wbijesz grając po 16 godxin dziennie. Wiedziałem, że Ty mi tu zaraz zaczniesz wypisywać co się na 200poziomach robi XD. Zmiana cain terama będzie miala wpływ również na th 100-200(wyobraź sobie, że na tych lvlach głównie biję się piaskowe,gargi,bagienne pojedynczo, dasz wiarę?) gdzie zwiadek jest najsilniejszy i to nie jest wina tego spela, że mag jest taki op. Nadal nie mam z toba o czym rozmawiać bo próbujesz powiedzieć mi coś co ja już wiem, a dalej nie rozumiesz tego, że ten temat który założył rekerafi jest idiotyczny

Ostatnio edytowane przez Exoreniuss ; 24-01-22 o 10:07
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 12:50   #17
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

@Exoreniuss

Ty nie potrafisz normalnie rozmawiac. To wlasnie dlatego nikt z altaronu nie chce juz z toba grac. Po prostu zniknij.
Ma 80 lvlu miales juz full swiety set. Miales niemaleze wylacznosc na niezbalansowanego spota jakim byly gorskie orki. Jak ty sie chcesz wypowiadac o balansie skoro twoja gra wygladala jak na haxach? Zreszta balansowanie w PvP a w PvE to dwie rozne sprawy. My w tym momencie nie chcemy nie wiadomo jak wielkich buffow dla zwiada, tylko delikatnego podniesienia jego przydatnosci w malym pt.

Zwiad do 150 lvla jest ok (Zwiad necro). Problem zaczyna sie nasilac po 150 lvlu do momentu az bedzie mial w chuj kasy i set na mrok zeby zaczac efektywnie bic z pugi.
Od 150 lvla magowie i rycki solo wyciagaja wiecej expa i kasy niz w th ze zwiadkami.
Inaczej wyglada sytuacja zwiada ducha, gdzie na warlockach i klasztorze robi duzo wiekszy exp niz z kilkoma innymi zwiadami w pt.

Do 150 lvla zwiadek rowniez kuleje jesli chodzi o exp z innymi zwiadkami. Spadek szansy na kryta jest zbyt mocno odczuwalny, z tego powodu oplacalnym jest expienie tylko w 4+ zwiadków. Exp w duo/trio wypada slabiej niz expienie solo. W tym jest glowny problem. Buff na kryta powinien sie skalowac wraz z iloscia ludzi w pt. Czysto hipotetycznie -
zwiad 150 lvl solo +15% szansy na kryta
zwiad w 2 osobowym pt - 10% szansy na kryta
3 os pt - 9% szans na kryta
4 os pt - 8% szans na kryta
5 os pt - 7% szans na kryta
6 os pt - 6% szans na kryta
Przy 6+ wartosc stala jak przy 6 osobowym pt

Tak czy siak najlepsze expy wyciagane sa przez team z magami i spamowanie visko. Zmiana ta bylaby tylko lekkim buffem dla zwiada, ktory chce poexpic w malym pt.
Zreszta po to jest sezonowy. Sprawdzajmy, testujmy
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 13:02   #18
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

[QUOTE=Exoreniuss;178608]
Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Ty chyba zapomniałeś, że już są 200 lvle i piaskowe nie biję się pojedyńczo xD
Gargi też już podhaczamy po 2. Bagienne niedługo będą masowo ładowane z visko.

I gdzie tam zwiad z rixem co 6 sekund, osłabionym kpiro z jakimś spellem na 4% kryta?

Mi spell daje 15% kryta i ten temat jest o tym, że zwiadowcą nie opłaca się expić w 3 zwiadów ;s Czytaj


Po ilu miesiącach gry na x1 będziesz mieć 200 poziomy? Z twoimi zdolnoscismi do padania to w pół roku go nawet nie wbijesz grając po 16 godxin dziennie. Wiedziałem, że Ty mi tu zaraz zaczniesz wypisywać co się na 200poziomach robi XD. Zmiana cain terama będzie miala wpływ również na th 100-200(wyobraź sobie, że na tych lvlach głównie biję się piaskowe,gargi,bagienne pojedynczo, dasz wiarę?) gdzie zwiadek jest najsilniejszy i to nie jest wina tego spela, że mag jest taki op. Nadal nie mam z toba o czym rozmawiać bo próbujesz powiedzieć mi coś co ja już wiem, a dalej nie rozumiesz tego, że ten temat który założył rekerafi jest idiotyczny
A ty będziesz miał z kim grać na globalu skoro tu tak wypowiadasz się o nim?

Nigdy takiego lvla nie miałeś to Ci mówię jak to jest xD
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 14:18   #19
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicher Zobacz post
@Exoreniuss

Ty nie potrafisz normalnie rozmawiac. To wlasnie dlatego nikt z altaronu nie chce juz z toba grac. Po prostu zniknij.
Ma 80 lvlu miales juz full swiety set. Miales niemaleze wylacznosc na niezbalansowanego spota jakim byly gorskie orki. Jak ty sie chcesz wypowiadac o balansie skoro twoja gra wygladala jak na haxach? Zreszta balansowanie w PvP a w PvE to dwie rozne sprawy. My w tym momencie nie chcemy nie wiadomo jak wielkich buffow dla zwiada, tylko delikatnego podniesienia jego przydatnosci w malym pt.

Zwiad do 150 lvla jest ok (Zwiad necro). Problem zaczyna sie nasilac po 150 lvlu do momentu az bedzie mial w chuj kasy i set na mrok zeby zaczac efektywnie bic z pugi.
Od 150 lvla magowie i rycki solo wyciagaja wiecej expa i kasy niz w th ze zwiadkami.
Inaczej wyglada sytuacja zwiada ducha, gdzie na warlockach i klasztorze robi duzo wiekszy exp niz z kilkoma innymi zwiadami w pt.

Do 150 lvla zwiadek rowniez kuleje jesli chodzi o exp z innymi zwiadkami. Spadek szansy na kryta jest zbyt mocno odczuwalny, z tego powodu oplacalnym jest expienie tylko w 4+ zwiadków. Exp w duo/trio wypada slabiej niz expienie solo. W tym jest glowny problem. Buff na kryta powinien sie skalowac wraz z iloscia ludzi w pt. Czysto hipotetycznie -
zwiad 150 lvl solo +15% szansy na kryta
zwiad w 2 osobowym pt - 10% szansy na kryta
3 os pt - 9% szans na kryta
4 os pt - 8% szans na kryta
5 os pt - 7% szans na kryta
6 os pt - 6% szans na kryta
Przy 6+ wartosc stala jak przy 6 osobowym pt

Tak czy siak najlepsze expy wyciagane sa przez team z magami i spamowanie visko. Zmiana ta bylaby tylko lekkim buffem dla zwiada, ktory chce poexpic w malym pt.
Zreszta po to jest sezonowy. Sprawdzajmy, testujmy
Święty set od 125 jak coś nie 80(i już bitewny set +2 jest od niego lepszy a uwierz mi nie jest go tak trudno skompletować w porównaniu do swietego), więc nie wiem, gdzie ty haxy widzisz XD, chuja się znasz jeżeli twoim zdaniem LEKKIE HAHAHAHAHA zbufowanie kryta pomoże zwiadkowi. A skoro mag jest OP I sobie śmiga z visko to moze załóż temat o znerfienie tego spella? A nie wypisujesz tutaj cos o krytykach w pt, w momencie gdy zwiadek od 80poziomu do 200 to najlepsza profesja do th(gargi,bagienne,lodowe,piro i wszystko) otwórz swe zamydlone oczy rusz pustym łbem i zastanów się raz jeszcze, czy nadal chcesz bufowac zwiada pomagając dzięki temu kręcić jeszcze większe expy i profity wszystkim???
Nigdy ze mną nie rozmawiałeś, a stwierdzasz fakt, że nie potrafię normalnie rozmawiac wtf XD. To jest właśnie zwieńczenie twojej osobowości. Coś tam Ci raz na jakiś czas przeleci przez ucho, kolega napisze ty potwierdzisz i karawana leci dalej ajeee, na pewno mój pomysł jest świetny HAHAHAHA

Tak, najlepsze expy są wyciagane z magami na visco tylko dlatego, że moim zdaniem na klasztor nekro nie powinno móc wchodzić się duchowny, który do 100lvla expil samego elementaliste/alchemika.

Ostatnio edytowane przez Exoreniuss ; 24-01-22 o 14:24
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 16:10   #20
Astero
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 115
Domyślnie Pokaż refil cyferki

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post

Szanujmy się, jeszcze nie dawno byl płacz, że zwiad ots bo 50lvli przewagi zrobiłem a teraz jakies bufy szykują, dla profesji która radzi sobie dobrze. Chyba nie musi być dobra do duo expa na 2 zwiadow, skoro nadrabia na każdym innym th.
Abusujesz spoty mówisz , ze sa op dla kogoś pokaż cyferki , zgłaszałeś to ?

Pokazujcie screeny , filmikiz refilów i potem coś bo hipokryzja i brakiem wychowania to akurat ty lecisz wykorzystując spoty do granic możliwości , wyjściu z serwera i po wypiciu wchodzisz na forum jedyne co zostało
Astero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin