Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-06-14, 21:10   #1
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie Klasztor Nekromanci - nPvP.

Witam, proszę o rekompensatę dla drużyny z non-pvp która brała udział w zadaniu Klasztor 3 - Plugawienie Ołtarzy.


Nasza drużyna wykonała poprawnie opisane wyżej zadanie, każdy na końcu kliknął każdy ołtarz i gdy każdy był pewny że ołtarze zostały zbezczeszczone wróciliśmy oddać misję. Niestety zaliczyło ją tylko trzem osobom z pośród chyba ośmiu.

Zgłosiliśmy ów problem do Pregusii który jednak powiedział że nie zbezcześciliśmy wszystkich ołtarzy. Chcąc mu udowodnić błąd postanowiliśmy wrócić do komnaty z ołtarzami ( tpnąć nie chciał ). Po drodze pól drużyny poniosło śmierć, druga połowa zdążyła wyjść. I tu najdziwniejsze, po tej akcji każdemu zaliczyło misje, zarówno tym co zdążyli wrócić jak i tym co zginęli. Ewidentny błąd i jeszcze śmierć poniesiona przez błąd Administratora.


Teraz słyszę że i na PvP mieli ten sam błąd więc chce rekompensaty.





PS. Wiem że jej nie przyznacie, wy umiecie tylko pkt wklejać, pozdrawiam altrela -

Witaj Lonewolf,

Otrzymałeś ostrzeżenie na Forum Altaron.pl.

Powód: Zakładanie takich samych tematów
-------

-------

Ilość punktów karnych: 2

Ale mam nadzieję iż ukaże to wszystkim jakimi Amatorami jesteście. Bez urazy Pregusia.
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 14-06-14, 21:21   #2
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Po chuj drążysz temat, nie graj kurwa to oszczędzisz sobie nerwów i wszystkim innym. zamiast na priv uderzyć, pogadać, rozwiązać jakoś problem to napierdalasz jak pajac temat za tematem i się dziwisz że ostrzeżenia dostajesz.

za chwile obrońcy zwierząt kontrę przeprowadzą dlatego już tu nie zaglądam, PEACE.

PS. selekcja naturalna by się przydała
Walles jest nieaktywny  
Stare 14-06-14, 21:21   #3
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Misja polega na plugawieniu ołtarzy, splugawić (zabić bossa) ma za zadanie osoba, która go przywołała, w Pańskiej drużynie udało się to 3 osobom, pozostali zabijali bossy innych Graczy co skutkowało niezaliczaniem zadania dla Gracza, który dobijał nieswojego bossa. Plugawił ołtarz, który był przypisany do innego Gracza. Pan Pregusia się nad Wami zlitował i zaliczył zadanie ręcznie, podobna sytuacja miała miejsce na serwerze PVP, na którym zadanie zepsuli wszyscy co skończyło się na niemożności przywołania bossa przy użyciu środkowego ołtarza. Nie wszystkie zadania w Altaronie mają jedynie "dobre" zakończenie, coraz więcej będzie zadań, które można bezpowrotnie zepsuć, jest to gra RPG, w której historia może potoczyć się różnymi ścieżkami, przekonają się o tym osoby, które "zepsuły" misję mechanicznej rezydencji oddając plany kuźni w złe ręce.

Punkty karne otrzymał Pan za zakładanie tematu o nieistniejącym błędzie kolejny raz z rzędu.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 14-06-14, 21:25   #4
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

Casual, jeśli nie masz nic do powiedzenia to się nie odzywaj, fakty są takie że temat jest poprawny a bład był, więc jaki masz problem gościu ?

Altrel - wiemy jak misja przebiega - musisz przywołać i uśmiercić samodzielnie, myślisz że czemu tam godzine siedzieliśmy ? dopiero gdy zabijesz ostatnim ciosem pisze na ołtarzu że został zbezczeszczony co wszyscy mieli gdy próbowali uaktywnić ołtarz.


Edit. czyli był to błąd, skoro zabijając bossa którego przywołał ktoś inny, nie powinno było nam tego zaliczać, a zlitował się po fakcie.

Edit 2. Ah, tak to teraz tłumaczycie, to nie mam więcej pytań.
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 14-06-14, 21:28   #5
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Zarówno ja, jak i Pregusia obserwowaliśmy przebieg misji, bossów zabijaliście wielokrotnie, jeżeli ktoś dobił nieswojego automatycznie nie mógł już wykonać misji, jedynie zabicie 100% swoich bossów, bez zabijania bossa kogoś innego kończy się zaliczeniem misji.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 14-06-14, 21:31   #6
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

HOLA HOLA! RPG RPG ale jeśli zepsułem misje mechanicznej to niema to znaczenia bo wtedy nawet nie myślałem że będzie coś z tym dalej! (byłem młody i głupi ~60 poziom)

chcę powtórzyć misje odnowa! :C

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Zarówno ja, jak i Pregusia obserwowaliśmy przebieg misji, bossów zabijaliście wielokrotnie, jeżeli ktoś dobił nieswojego automatycznie nie mógł już wykonać misji, jedynie zabicie 100% swoich bossów, bez zabijania bossa kogoś innego kończy się zaliczeniem misji.
ale po co tak utrudniać? zabiłem bossa i zaliczyło, powinno chociaż pisać, że zabiłem nie swojego! a my wtedy się nie potrzebnie wracaliśmy i też wszyscy prawie padli na wejściu. znowu niewiedza graczy leży, bo kto normalny by się połapał mając za zadanie zabić bossa, które wydaje się być logiczne - zabijam = done
Arkon jest nieaktywny  
Stare 14-06-14, 21:32   #7
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

A causalku drogi, za te kupowanie kont nie powinieneś tu już wgl grać, no ale nic, pewnie masz jakieś względy :>

Altrel, dzięki za wyjaśnienie, możesz zamknąć i nie ukrywam zdziwienia, mogliście chociaz poinformować o tym w jakiejś zapowiedzi, nawet z małą podpowiedzią, zadanie i tak byłoby trudne, a gdyby nie te wyjaśnienie teraz, pewnie 90% graczy by nie zrobiło tego zadania.
Lonewolf jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin