Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-06-14, 01:20   #11
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Przekalkuluj wszystko i podaj wyniki testów z wyciągniętą średnią, zobacz jakiej broni używasz bo pewnie nie jakiejś słabiutkiej. Weź pod uwagę żywioł jakiego używałeś, wszelkie bonusy, bonus od 2h to Ci wyjdzie dlaczego tyle uderzyłeś, nie myśl, że jak wbijesz 200 siły to się to jakoś drastycznie zmieni. +ofc. Podatność górskiego na ten żywioł.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 11-06-14, 01:27   #12
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

Przekalkuluje to magiem, wchodze na resp, padam od glaza z dysta majac wyzszy poziom, jesli jakos przezyje, to padne i tak z lapy. Teraz biore rycka, nizszy poziom(68), biore 3 i je niszcze wychodzac bez szwanku, i tak na kazdym respie :D. Jesli chcesz mi powiedziec, ze to jest ok, to nie mam wiecej pytan i temat mozna zamknac.


RIP magowie.
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 11-06-14, 01:31   #13
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

To chyba jakieś zbugowane te głazy, że 140 poziom zabijają. (Przykładowy lvl z 1 postu).
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 11-06-14, 01:36   #14
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

Trwaj w swoim, nie chce mi sie z Tobą użerać, ale hity które osiągam 60-tym ryckiem nawet 150 mag sie nie pochwali.
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 11-06-14, 01:42   #15
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

temat roku co najmniej.. z nutek też niech kryty wchodzą co z tego że teraz w ludzi po ~1,5k, niech zabijają na hita!
Walles jest nieaktywny  
Stare 11-06-14, 01:44   #16
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

naucz sie czytac, kryty nie wchodza w ludzi , jest to w pierwszym poscie, dziekuje.
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 11-06-14, 01:49   #17
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Chodzi mi o to Sunflare, że podałeś najgorszy z możliwych przykładów.

Woj 2h nekro-alchem. Broń pewnie na śmierć i to nie słaba. Stąd 100% podstawy, 40% od mrok od subek, 10% od 2h, 20% podatności stwora. Mag nekro z sd i tak osiągnąłby tam lepsze wyniki niż Twoje krytyki, jedyna różnica to ilość bitych jednocześnie stworów.

Weź pod uwagę, że mag jest jedyna profesją, która NIE MA KARY do żywiołów będąc nielementalistą, jego obrażenia nie redukują się do wartości 0,7 co sprawia, że na każdym respie może wykorzystać podatności mobów. Gdyby tak było to nekro alchemicy mogliby expić jedynie ze śmierci.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 11-06-14, 01:52   #18
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lonewolf Zobacz post
naucz sie czytac, kryty nie wchodza w ludzi , jest to w pierwszym poscie, dziekuje.
Nauke czytania polecam własnie tobie, tylko podałem swój pomysł..

hmm jeżeli mag miałby bić kryty, to mobki też niech biją kryty, taki sam sens i logika w tym bo taka boruta by pierdolnęła 10k zamiast 5k DZIĘKUJE.
Walles jest nieaktywny  
Stare 11-06-14, 02:36   #19
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Nie mogę się doczekać aż ktoś zrobi jakiegoś bekowego mema. Temat do kosza, co to ludziom do głowy wpada :D walnął ryckiem kryta za 1300 i myśli, że jest lepszy niż mag nekro walący z sd po 2k w moby (przy średnim mlvl) co 2 sec

@Merv od skilla 2h też zależy jak mocno walnie z kryta

Cytat:
Napisał Lonewolf Zobacz post
hity które osiągam 60-tym ryckiem nawet 150 mag sie nie pochwali.
skoro walisz kryty po 1300 to obstawiam, że normalnie bijesz po 400-500, jak już pisałem znajomy mag nekro 37(?)lvl bez rozdanych pnów, po 400-500 hity w ludzi :)
cewix jest nieaktywny  
Stare 11-06-14, 05:38   #20
mody189
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 58
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Chodzi mi o to Sunflare, że podałeś najgorszy z możliwych przykładów.

Woj 2h nekro-alchem. Broń pewnie na śmierć i to nie słaba. Stąd 100% podstawy, 40% od mrok od subek, 10% od 2h, 20% podatności stwora. Mag nekro z sd i tak osiągnąłby tam lepsze wyniki niż Twoje krytyki, jedyna różnica to ilość bitych jednocześnie stworów.

Weź pod uwagę, że mag jest jedyna profesją, która NIE MA KARY do żywiołów będąc nielementalistą, jego obrażenia nie redukują się do wartości 0,7 co sprawia, że na każdym respie może wykorzystać podatności mobów. Gdyby tak było to nekro alchemicy mogliby expić jedynie ze śmierci.

:O Szok!:O :O Myślałem że jak zrobie maga necro alche, to teraz to będzie złe! Dziękuję! Opłaca mi się jednak znów nołlajfić :DD
__________________
Warjots$musk^mars.zoo - Zawsze na czas, wywiady, zdrady, zbrodnie! SPECJALNIE DLA WAS!
mody189 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin