Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-05-14, 19:38   #21
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

No jeżeli nie masz wymagania siłowego żeby broń potrafić utrzymać to masz kary rzędu -50% do dmgu.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 29-05-14, 19:38   #22
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Merv od kilku dni Cię nie poznaje. Zrozum, że grają tu też dzieciaki, półmózgi, daivery i inne wynalazki które nie są w stanie pojąć niektórych rzeczy, a ty na siłę mówisz coś w stylu Tusk to wymyślił, Bronek zatwierdził a ciemny naród nie jest w stanie zrozumieć- najlepiej niech wyemigruje.
Można przecież wszystko zrobić -.- od czego bym zaczął?
Od tematu changelog w aktualnościach, osobny temat z wszystkimi tabelkami i opisami z legendą.
Odkąd nie jesteś doradcą stałeś się wrogo nastawiony do każdego starego gracza :/
Mcree jest nieaktywny  
Stare 29-05-14, 19:40   #23
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Nie jestem wrogo nastawiony, ale mój kuzyn z 1 liceum nawet ogarnia te wykresy, a to coś znaczy. =/
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 29-05-14, 19:44   #24
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Ogarniać wykresy? Nie problem, ale najpierw może niech administracja łaskawie je nam przedstawi, pozatym z tego co tu wynika, ludzie biją słabiej z lepszych broni, czyli to chyba jest jakiś błąd :)
Napisałes, że jeżeli broń pokazywała by co potrafiła odrazu to po co byłyby skille, no a po to, żeby ten dmg jeszcze podrasować, a nie zakłądasz broń która ma 50dmg więcej i bijesz o 15 mocniej(choć jak narazie z tego co tu wynika bije się mniej)
cewix jest nieaktywny  
Stare 29-05-14, 19:47   #25
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

tu nie ma zadnego wykresu odnosnie tego zagadnienia, btw mam 81 sily a bron wymaga 70 sily wiec mi nie wmawiaj ze nie mam sily by utrzymac broni, czlowieku, ze ty masz jakies info od administracji to nie znaczy ze kazdy na serwirze wie jak to dziala. nikt kogo spytalem na non-pvp nie potrafil mi wytlumaczyc jak to dziala wiec zejdz w cien. lepiej zedytujcie detale broni bo dla czlowieka na prosta logike, skoro cos czegos wymaga i to spelniasz to powinnes tego uzywac poprawnie. A nie tak jak z gorszej broni ktora ma mniejsze wymagania silowe walisz jak z lepszej ktora ma wieksze wymagania silowe bo nie masz dobrze rozwinietego skilla 2h by to zauwazyc, tego juz na broni nie zobaczymy ani w newsie nt update wiec czlowieku, prosze cie jeszcze raz, zejdz w cien i sie lepiej nie odzywaj, jesli juz to zaloz swoj temat, poradnik, jak jestes tak dobrze poinformowany to napisz i objasnij nam jak to dziala DOKLADNIE a nie pierdolisz 3 po 3. ja sie opieram na prostych danych, skoro moja bron wymaga 70 sily a mam 81 to oczekuje od niej ze bede bil z niej wiecej niz z broni ktora ma wymagania 45 sily.
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 29-05-14, 20:00   #26
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

@Cewix, te wykresy są analogiczne do tych z amunicji zwiadowcy, oś x bez zmian, dmg broni to oś y. Możesz nawet nanieść ich dmg na ten sam wykres żeby łatwiej Ci było przesuwać.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 29-05-14, 20:01   #27
encorre95
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 32
Domyślnie

Dokładnie zgadzam się z kolegą wyżej. Mam 111 poziom siły i bije z odkażacza, hmm muszę stwierdzić że mając coraz lepszą broń bije coraz mniej. No ale może to temu że wcześniej biłem czerwie teraz bije bandyty i bije z odkażacza po 10-40 raz udało mi się uderzyć
20:50 Przemytnik otrzymuje 108 obrażeń.
Ale to był tylko jednorazowy przypadek.
Zazwyczaj obrażenia zadawane przy 111 poziomie siły i mając odkażacz wyglądają tak:
20:53 Bandyta otrzymuje 36 obrażeń.
20:53 Bandyta otrzymuje 25 obrażeń.
20:53 Bandyta otrzymuje 35 obrażeń.
20:53 Bandyta otrzymuje 19 obrażeń.
20:53 Bandyta otrzymuje 5 obrażeń.
20:53 Bandyta otrzymuje 14 obrażeń.
20:53 Bandyta otrzymuje 16 obrażeń.
20:53 Bandyta otrzymuje 41 obrażeń.
20:53 Bandyta otrzymuje 10 obrażeń.
20:53 Bandyta otrzymuje 18 obrażeń.
20:53 Bandyta otrzymuje 13 obrażeń.
To normalne? Bo moim zdaniem chyba nie. Tak jak Mcree napisał koniecznie potrzebny jest jakiś wykres z wymaganym poziomem skilla czy coś w tym stylu
encorre95 jest nieaktywny  
Stare 29-05-14, 20:02   #28
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Czytałeś co napisałem wyżej? ;p

Bandyci są ustawieni jako wojownik 1h i mają dużą redukcję obrażeń. Te same bronie testuj na tym samym przeciwniku.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 29-05-14, 20:06   #29
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał encorre95 Zobacz post
Dokładnie zgadzam się z kolegą wyżej. Mam 111 poziom siły i bije z odkażacza
Nie ma Pan 111 poziomu siły, Ma Pan 107 ponieważ została zredukowana przez zestaw, bije Pan za niecałe 50% właściwej wartości.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 29-05-14, 20:11   #30
encorre95
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 32
Domyślnie

Fakt Lonewolf wczoraj z egzekutora walił w nie krytyki po 240 i hity po 120.
Super pytanie jakim cudem mając mniejszą siłę niż ja i słabszą broń bije więcej niż ja?

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Nie ma Pan 111 poziomu siły, Ma Pan 107 ponieważ została zredukowana przez zestaw, bije Pan za niecałe 50% właściwej wartości.
Dobrze nie wnikajmy już dokładnie jaką mam siłę przecież ona i tak mało daje do ataku, tak? Z tego co pisaliście tak własnie zrozumiałem. Więc te 4 siły które mi bitewny set odejmuje to pikuś
encorre95 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin