Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-06-14, 20:15   #1
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie Mechaniczna Kuźnia po update

Witam, proponuję napisać jakąś tabliczkę ostrzegająca przed utratą plecaka gdy zostawiamy go pod schodami w trakcie misji 5. Podwykonawca ( bieganie ).

Próbując zaliczyć tę misje rycerzem, zostałem zmuszony zostawić ekwipunek przed pomieszczeniem questowym by szybciej biegać ( inaczej nie zaliczę ).
Udało mi się zaliczyć misje ale mój plecak został pod schodami przez które już zejść nie mogłem. Poza tym, gdy opuściłem sale questową, moja postać przeniosła się w inny wymiar a plecak nadal był w poprzednim.

Problem zaistniał po aktualizacji w której to udźwig znacząco wpływa na prędkość poruszania się naszej postaci.

Myslę że takich przypadków przybędzie więc należy coś z tym zrobić, Pozdrawiam.
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 05-06-14, 20:17   #2
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Tabliczka byłaby na swój sposób spoilem co należy tam robić. Ale fakt, jest to pewien rodzaj błędu.
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny  
Stare 22-06-14, 14:55   #3
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Czy nie łatwiej zostawić plecak wewnątrz pomieszczenia z maszynerią zamiast zostawiać go przed drzwiami i po zakończeniu "biegania" go zwyczajnie podnieść?
Altrel jest nieaktywny  
Stare 22-06-14, 16:01   #4
zolxik
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 4
Domyślnie

Miałem dokładnie tą samą sytuacje, tyle że w ostatnim pomieszczeniu. Zostawiłem plecak za drzwiami maszyny, aby móc szybciej biegać i kiedy udało mi się, również nie mogłem wrócić po plecak za drzwiami, a dodatkowo nie mogłem wziąć jednego schematu z ostatniego pomieszczenia, ponieważ nie miałem go gdzie włożyć (cały główny plecak został za drzwiami). Miałem na sobie kuszę i kołczan, który zostawiłem na rzecz jednego przedmiotu. Niby straciłem tylko ponad 200 mikstur maga, oraz nie mam tego przedmiotu, ale fakt można by coś z tym zrobić.

Ostatnio edytowane przez zolxik ; 22-06-14 o 16:06
zolxik jest nieaktywny  
Stare 22-06-14, 16:20   #5
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Czy nie łatwiej zrobić, aby po wykonaniu zadania i rozmowie z Nikolą, przechodząc przez ciężkie drzwi, pojawić się ... za drzwiami? o_O Tak tylko myślę...
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 22-06-14, 16:43   #6
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cała mechaniczna kuźnia skonstruowana jest w taki sposób, że po przejściu jednego z pomieszczeń tracimy do niego dostęp na zawsze, jest tak od samego początku zadania, więc zostawianie plecaka w pokoju, który opuszczamy, jest nielogiczne.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 22-06-14, 16:49   #7
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

Wiem , widać to już po pierwszej misji, gdy ja ją wykonam a ktoś inny nie, mnie przenosi na drugą mapkę tej kuźni a poprzednia osoba dalej jest na tamtej dopóki nie skończy misji. Problem w tym ze przy bieganiu byłem przekonany iż będę mógł wrócić za drzwi po plecak bo myślałem że misję zalicza dopiero po podniesieniu książek, stroju i dopiero gdy zagadam do Nikoli zablokuję mi się tamto pomieszczenie...

Prawda jest taka że kuźnia jest zrobiona pod stary system, gdzie cap nie wpływał na prędkość poruszania i mogliśmy z obładowaną postacią zaliczyć te misję, teraz tak nie jest i każdy będzie musiał zostawić swoje przedmioty w depo/pomieszczeniu przed mechanizmem co jest równoznaczne z utratą przedmiotów zostawionych przy schodach przed mechanizmem jeśli zostawimy je w tym pokoiku.
Lonewolf jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin