Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-05-11, 20:57   #81
pleban1982
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie popieram

co to za gra jeśli wychodzisz z 10 lvl na główny kontynent i jeszcze nie doszedłeś do depo a już leżysz bo komuś się w tej chwili zachciało Cie zabić??Jak dla mnie to to akurat jest smutne i żal mi takich ludzi.
pleban1982 jest nieaktywny  
Stare 08-05-11, 21:04   #82
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

dzisiaj mi tak kumpla zabili... spadły mu 2 rzeczy z eq. Na szczęście zmieniłem seta więc swoje stare rzeczy na 20 lvl mogłem mu pożyczyć. Inny kolejny już znajomy przestał grać bo został zabity dziś chyba 4x w ciągu godziny... Proszę administrację o zabranie głosu w sprawie naszego apelu. Myślicie Mistrzowie coś o tym? Jakiś znak dajcie że chociaż to czytacie :/
__________________
Dętka na kickach mhm.
Sosna jest nieaktywny  
Stare 08-05-11, 21:09   #83
szapur
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

up: Kolego Okocim, a ktoś komuś każe czytać te spoilery ? Podaj mi nick tej osoby która Ciebie zmusza.

Ci którzy mają problemy do nonpvp, ogarnijcie się........:\
To jest gierka (podobnie jak tibia i wszystkie inne gierki, czy to MMO czy jakiekolwiek inne) przyciągająca noby i trole. Spoile, kradzieże, lurowanie, blokowanie, wyzwiska i 100 innych bzdur i tak będzie, czy to nonpvp czy pvp, wybierasz sobie sam/sama serwer i wiesz jakie są + i -.
Jeszcze ktoś tego nie rozumie ? No to pozostaje mi tylko złożyć kondolencje.
szapur jest nieaktywny  
Stare 08-05-11, 21:57   #84
n0taku
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Ja również jestem za serwerem non-pvp. Ten serwer jest tak skonstruowany, że ja wole zmagać się z noobami, trollami i inna hołotą niż odrabiać stracone punkty skilli przez kilkanaście-dziesiąt godzin bo komuś mama nie chciała zrobić kolacji. (Do tych co napiszą, że mogę się odegrać - nie, nie mogę, nie lubię zabijać ludzi ;p)
n0taku jest nieaktywny  
Stare 09-05-11, 06:13   #85
wicia102
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

zgadzam sie z @sosna ^^. Popieram system no-pvp.
wicia102 jest nieaktywny  
Stare 09-05-11, 07:51   #86
apollo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 28
Domyślnie

Hahaha to idźcie na tibie npvp. Nikt nie bije bez powodu. Poprostu dolaczcie do gildi na zasadach npvp a nie placzecie.
apollo jest nieaktywny  
Stare 09-05-11, 08:05   #87
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

@up to idź sobie XD zbaczasz z tematu. Biją bez powodu jednak się okazuje a co do tych guild nikt nie zwraca na to uwagi i tak Cię klepną :D

EDIT: hah przykład z dzisiaj wpada typek Lord papacośtam :P mówię że zajęte na razie. ten wywalone chodzi sobie. Już mam go bić odzywa się power abuser niejaki Ogryz wyjdź z jego respa O.o kij ze od paru godzin tam byłem... i mówię mu że ja tu pierwszy a on coś w stylu "h*j mnie to obchodzi wyjdź" bez komentarza ^^
__________________
Dętka na kickach mhm.

Ostatnio edytowane przez Sosna ; 09-05-11 o 11:01
Sosna jest nieaktywny  
Stare 09-05-11, 08:39   #88
paola92
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 2
Domyślnie Gotowa Petycja o serwer Non-pvp.

PETYCJA
Administracja Altaron.pl

My, niżej podpisani, gracze Altaronu, zwracamy się w niniejszej petycji do administracji Altaron.pl, o stworzenie nowego świata gry Non-Pvp.

Stworzenie nowego świata gry niesie ze sobą wiele korzyści oraz dobrą inwestycję dla administracji. Wielu graczy nie lubi PK i woli spokojną grę. Na serwerze PVP jest dużo osób, które bija 'Low lvl'. Taki gracz po śmierci traci swój cały dorobek, następnie denerwuje się i daje Exit. Następną rzeczą, która zachęci więcej osób do gry to więcej wolnych miejsc do zdobywania doświadczenia. Gracze miedzy nimi również ja często dają loga z powodu braku miejsc do zdobywania doświadczenia, a na pewno jakaś część graczy już nie wraca do gry. Jest wiele takich korzyści.

Prosimy o pozytywne rozważenie naszej propozycji.

z poważaniem
przedstawiciel
graczy Altaron.pl

PaOla









Apeluję o zachowanie porządku w temacie. A administrację proszę o karanie osób zaśmiecających ten temat



-Osoba która tylko zatwierdza tą petycje proszę pozostawić po sobie jedynie podpis.

-Osoba która chce dopisać korzyść albo jakąś propozycję, odpowiada w temacie tak: Treść korzyści bądź propozycji i pod spodem podpis.






Drodzy gracze jeśli chcecie aby administracja zwróciła uwagę na petycję to proszę zachować porządek w temacie, aby administracja mogła na spokojnie przeczytać naszą prośbę.
paola92 jest nieaktywny  
Stare 09-05-11, 09:13   #89
Okocim
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Postów: 3
Domyślnie

Uwaga: proponuję byś przejrzał już istniejący temat w tej sprawie i w pierwszym poście umieścił ich nicki jako osoby które są za wprowadzeniem serwera.

Oczywiście postawie mój podpis:
Okocim
Okocim jest nieaktywny  
Stare 09-05-11, 10:09   #90
Kosky
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 24
Domyślnie

Cytat:
Napisał paola92 Zobacz post
Następną rzeczą, która zachęci więcej osób do gry to więcej wolnych miejsc do zdobywania doświadczenia. Gracze miedzy nimi również ja często dają loga z powodu braku miejsc do zdobywania doświadczenia, a na pewno jakaś część graczy już nie wraca do gry.
Heh, mysle ze na non-pvp, bedzie JESZCZE MNIEJ wolnych respow, bo nikt nikogo nie bedzie w stanie wyrzucic bez mozliwosci sprzedania paru "hitów"..
Świat Altaron jest OGROMNY, ja wciąż biegając po mapie odkrywam nowe, przez nikogo nie zajete respy- żadnych trupów, zadnych worków, po prostu CZYSCIUTKIE respy czekające na moje bełty :)

Nie jestem graczem, co mialby teraz napisac "naucz sie grac, to rpg, tu musi byc pvp", dlatego petycje popieram jedynie z grzecznosci, aczkolwiek zadnych korzysci nie widze :)
Kosky
Kosky jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin