Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-05-15, 13:30   #81
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Artezon, no i po co piszesz?? Napisałeś coś do tematu, chyba nie. Chcesz mnie obrazić?? Próbuj może kiedyś Ci się uda, jak napiszesz coś co będzie naprawdę dotyczyło mnie. Walczę o swoją profesję, bo inne mają łatwiej. Może ty uważasz inaczej, ale moim zdaniem tak jest. Dlatego też nie chciałem, żeby inne profesje się wypowiadały, bo nie wiedzą jak jest teraz ze zwiadowcą po zmianach. Napisałem to co zauważyłem.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 14-05-15, 13:41   #82
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Piszę, żebyś się obudził bo robisz to co kiedyś pewien gość w walce o dual.
Piszesz w temacie "sugestie i propozycje", a nie "żądania Rekerafiego"
Nie zależy mi na obrażaniu kogokolwiek.
Masz problem, że wypowiadają się tutaj osoby nie grające zwiadowcami, natomiast sam wymądrzasz się i atakujesz inne profesje jako wielki ich znawca (hipokryta?).
Jeżeli Twoje tematy byłyby pisane w formie faktycznie sugestii i propozycji i były pisane tylko okiem patrzącym na zwiadowcę, to bym zrozumiał zakaz wypowiedzi innych osób w tym układzie co jest aktualnie bardzo dobrze, że inne osoby prostują Twoje herezje.
Zatracasz się w tej walce i głupiejesz, chyba, że jesteś taki na co dzień to sory.
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 14-05-15, 13:46   #83
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Zostawię bez komentarza. Ten temat powinien zawierać max 2 strony. :)
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 14-05-15, 13:48   #84
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Tego tematu nie powinno tu być, jedynie temat w "Błędy i problemy" pod nazwą "Problem z celnością czaru kpiro" i powinien zawierać 1 odpowiedź MG, "zostanie to naprawione"

Natomiast jeżeli jest to już w propozycjach, to jestem za tym, żeby celność wpływała tylko na autoatack, a nie dotyczyła czarów.
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 14-05-15, 14:29   #85
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Przyznam rację, bo sam o tym myślałem.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 14-05-15, 15:54   #86
Harakiri
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 9
Domyślnie

Jeszcze ci cos cysiu powiem ze jak gralem rycerzem to przy 90lvlu nosilem sobie na expa zrobione potiony w loot-bagu zeby nie refillowac sie co '30minut' moze sprobuj tez tak robic?
Harakiri jest nieaktywny  
Stare 14-05-15, 16:51   #87
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

@Harakiri
Ja nie mówię, że ty nie musisz, ale zauważ, że ja większość capa zaśmiecam nie potionami, a bełtami. Pomyśl o zmianie potionów na lepsze jak chcesz dłużej siedzieć. Osobiście nosiłem suple, bo inaczej wgl bym nie poexpił. U rycerza to jest kwestia tego, czy chcesz wziąć większe manasy i siedzieć dłużej, czy wziąć małe manasy ale więcej zarobić i siedzieć krócej. Także nie porównuj supli rycerza do supli zwiadowcy. Ja jakbym wziął 400 mikstur many, to bym wyszedł po 15 minutach expa.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 14-05-15, 17:04   #88
Harakiri
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 9
Domyślnie

Proste rozwiazanie tachasz po ziemi belty i mikstury many wiecej zarobisz i dluzej poexpisz lol
Harakiri jest nieaktywny  
Stare 14-05-15, 17:44   #89
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Tutaj chodzi o to, że ja nawet jakbym chciał to nie mogę dłużej siedzieć (biorąc pod uwagę cap). U rycerzy to kwestia wyboru. Rozumiesz?
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 14-05-15, 18:00   #90
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

Cytat:
Napisał Harakiri Zobacz post
Proste rozwiazanie tachasz po ziemi belty i mikstury many wiecej zarobisz i dluzej poexpisz lol
Chciałbym zobaczyć jak expisz 100+ zwiadowca na małych manasach używając kpiro.
sokoskiiii jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin