Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-03-14, 17:47   #1
Maciek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 45
Domyślnie Kick

Otóż po raz kolejny doświadczam sytuacji, kiedy mi wywala klient Altaronu i pojawia się komunikat "Kurczę pióro cośtamcośtam.....". A że akurat grałem sobie spokojnie magiem na oficerach to nie za bardzo mnie to zadowoliło kiedy takie coś nagle pojawia mi się na oczach kiedy podbiega do mnie oficer.
Recz jasna, padłem. I pewnie zadalibyście sobie w takiej sytuacji pytanie: "Co do k*rwy nędzy znowu się dzieje?!". Nie no, gdybym potrafił tak szybko odpalić klienta i tak szybko wpisać passy aby oficer mnie nie zabił w ciągu swych dwóch hitów to spoko. Ale jednak nie. Wcześniej opisywałem ten problem, kiedy jeszcze miałem nie przeinstalowany system i walały mi się starsze klienty po różnych folderach. Lecz tydzień temu system przeinstalowałem, dokonałem formatu dysku, więc żadnych plików nie mogło być oprócz nowego, świeżo pobranego klienta. Sądzę, że musi być wina klienta lub czegoś innego w grze.
Chciałbym, żeby nasza szanowna administracja jak najszybciej zajęła się tym problemem i rozwiązała go raz na zawsze, aby inni nie mieli takich przykrych doświadczeń, jak ja, i w jakiś sposób, nawet najmniejszy, zrekompensowała mój czas stracony na wbicie poziomu.
Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź
Sirvuxill
Maciek jest nieaktywny  
Stare 29-03-14, 18:11   #2
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Kick a raport błędów to dwie zupełnie inne i niezależne od siebie sytuacje.
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 29-03-14, 18:26   #3
pregusia
niby admin
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Postów: 1,017
Domyślnie

Na przyszlosc zrob screenshoota tych info ktore wyskakuja po tym bledzie, w sensie jak wlaczysz ponownie klienta. (albo nawet dwa, bo tam jest troche tego) i przeslij.
pregusia jest nieaktywny  
Stare 29-03-14, 18:48   #4
Maciek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 45
Domyślnie

Tak wiem, że to inne rzeczy. Po prostu lekko podkur*iony wpisałem na szybkiego byle jaki temat nie patrząc na to .
Następnym razem zrobię screena, tylko, że po prostu musiałem szybko biec po loota żeby nikt nie zakosił .
Tylko chodzi mi o to, żeby coś z tym zrobić. Jak nie ma możliwości zwrócenia lvl czy jakiejś innej rekompensaty to trudno, nie będę płakał nad grą. Zależy mi na tym, żeby nie było więcej takich sytuacji dla mnie i innych graczy.
Maciek jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin