Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-11-18, 17:14   #21
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
1. Rok 2019
2. Neolith jest w posiadaniu rakiety z głowicą nuklearną o zasięgu 40 000 km.
3. 'Generale Sel'bo, cel abitańskie obozy
5. Umierający z niedożywienia naukowiec źle podłączył klona ardiuno.
6. Rakieta leci w drugą stronę.
7. Cel: Archipelag licor.
8. Namiestnik dalej nie dał tarczy.
9. Rakieta w zasięgu radarów.
10. Trzeba ostrzec mieszkańców.
11. syrena.wav
12. 'GRAZYNA PRZESTAŃ BIĆ MŁODEGO SMOKA JAKIEŚ ŚWIENTO JEST STÓJ NA BACZNOŚĆ MINUTA CISZY'
13. korbacz.png
14. Straty wyceniono na 9 złoty i 11 groszy
you made my day xD
19Fafarafa06 jest nieaktywny  
Stare 02-11-18, 17:45   #22
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Ja gratuluje Psimgothowi samozaparcia i heroizmu w tym co zrobił, brawo. Na zawsze zapamiętamy Cię jako chorego pojeba który próbował uratować Licor przed pochodniami.
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny  
Stare 03-11-18, 13:10   #23
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

no kurwa rzeczywiście
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny  
Stare 03-11-18, 13:42   #24
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Właściwie nawet nie wiem jak to skomentować... Życzę Ci powrotu do zdrowia.
A przedmiotami i postaciami się odpowiednio zajmę.
Jedyny punk regulaminu pod jaki można się podpiąć a który de fakto nie jest złamaniem regulaminu to IV.10

Gracz został zbanowany za grę na wielu komputerach (i ok prawidłowo wg. regulaminu.
Gracz nie wykorzystał żadnego błędu gry, a jedynie skorzystał z faktu że Admin zachowywał się schematycznie, a on to zauważył i potrafił w odpowiedni sposób wykorzystać. O czym to świadczy ? Mianowicie o tym że maci do czynienia z osobą bardzo spostrzegawczą i kreatywną (specjalnie nie piszę że inteligentną choć też tego nie wykluczam).
Uważam, iż dobrze jest że takie osoby są. Pozwala to spojrzeć na pewne rzeczy z innej perspektywy.

Cytat:
Napisał Psimgoth Zobacz post
Najlepsze jest to że mają tak wyjebane na ten licor, a jak przeszmuglowałem itemy z kontynentu na licor to od razu ban na 31 dni i że będą starać się odzyskać te przedmioty. Trochę hipokryzja.
Nie wiem czy rzeczą właściwa było banowanie bądź co bądź bardzo zapalonego gracza. Fakt że opisanie tematu w ten a nie inny sposób nie było zbyt mądrym posunięciem. Te śmiechy i pisanie że masz na coś wyjebane. Chociaż w pewien sposób to rozumiem ponieważ wiedziałeś że skończy się to BANem tak czy inaczej.

@Selbo widzisz i w tym punkcie kolega przewidział wasze działania, pomimo iż jak pisałem wyżej nie widzę tutaj żadnego złamania regulaminu gry. Przypomnijmy, że to ADMIN przetransportował itemy razem z graczem.

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
Licor to wisienka na torcie Altaronu.

Przypominam noobom że wszyscy jesteśmy Licoryjczykami :)
I tu się zgodzę. Może z punktu widzenia starych graczy jest on niepotrzebny ale skoro jest i znajdują się chętni aby właśnie tam zagrać to czemu miałoby go nie być ? Wymaga tylko lekkich poprawek.

@Wesoły Kupiec Gdzieś ty się podziewał jak Cię nie było. Miło Cię znowu usłyszeć :D
Zetix jest nieaktywny  
Stare 03-11-18, 15:14   #25
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

Również przewidziałem to, że przed założeniem tematu zdążyłem wyrzucić przedmioty z głównej postaci ponieważ wiedziałem że skończy się to banem a administracji ułatwiłoby zlokalizowanie przedmiotów.. Nawet jeśli je znajdą w xxx kontach mam na nie wyjebane. Swoje zrobiłem, oszukalem system, ale też przy tym się przyznałem. Administracja dzięki temu stanie się też bardziej doświadczona i nie popełni drugi raz tego błędu. Zamiast być karanym powinienem zostać wynagradzony. Poza tym nie prosiłem o transport na licor. Mogłem zostać równie dobrze w neolith.


Tak więc... Czytam do przodu każdy ruch ze strony mistrzów gry.



EDIT: "mistrzów gry"
Psimgoth jest nieaktywny  
Stare 03-11-18, 15:15   #26
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Jeżeli uważasz, ze ban jest niesprawiedliwy, to spójrz na podpunkt 10, w punkcie IV regulaminu. Jest to pozycja, która na każde odwołanie od kary odpowiada: "nie, nie masz racji".
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 03-11-18, 15:21   #27
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Psimgoth Zobacz post
Również przewidziałem to, że przed założeniem tematu zdążyłem wyrzucić przedmioty z głównej postaci ponieważ wiedziałem że skończy się to banem a administracji ułatwiłoby zlokalizowanie przedmiotów.. Nawet jeśli je znajdą w xxx kontach mam na nie wyjebane. Swoje zrobiłem, oszukalem system, ale też przy tym się przyznałem. Administracja dzięki temu stanie się też bardziej doświadczona i nie popełni drugi raz tego błędu. Zamiast być karanym powinienem zostać wynagradzony. Poza tym nie prosiłem o transport na licor. Mogłem zostać równie dobrze w neolith.


Tak więc... Czytam do przodu każdy ruch ze strony mistrzów gry.
Haha!
Z tym czytaniem to nic specjalnego nie odkryłeś bo w takich sytuacjach zachowują się szablonowo więc co tu wgl można czytać ?

Widzisz Administracje zdenerwowałeś a u mnie wywołujesz uśmiech. "oszukałem system" "mam na to wyjebane" (a jednak nie do końca skoro je chowasz) :D
Po stylu wypowiedzi oceniam dojrzałość na jakieś 15 lat.
Jedno co popieram to szukanie nieszablonowych rozwiązań problemów. To szanuję u ludzi, że nie idą jak te lemingi jednym jedynym wyznaczonym kursem tylko szukają innych rozwiązań.
Fajnie że znalazłeś sposób na przemyt itemów i dobrze że się przyznałeś, ale jak to mówił Catthon lepiej było to zrobić na PW, a już napewno używając innej pisowni.

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Jeżeli uważasz, ze ban jest niesprawiedliwy, to spójrz na podpunkt 10, w punkcie IV regulaminu. Jest to pozycja, która na każde odwołanie od kary odpowiada: "nie, nie masz racji".
Ten podpunkt w regulaminie jest niewłaściwie sformułowany. Regulamin powinien być jasny do bólu a to jest furtka do tego że Admin ma zawsze racje a gdy nie ma racji patrz wiadomo gdzie.
Zetix jest nieaktywny  
Stare 03-11-18, 16:16   #28
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

zdaje sobie sprawę że wiele z tego co piszę jest nieścisłe, bez sensu oraz hipokrytą jestem ja sam. Jak już pisałem wyżej - trolluje sobie. Mam 22 lata. Pamiętaj że nie słowa a czyny się liczą :) Ale myślę że jesteś na tyle spostrzegawczy że o tym wiesz.
Psimgoth jest nieaktywny  
Stare 03-11-18, 16:17   #29
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Przejrzysta to ma być KON STY TU CJA 😂😂😂, a nie regulamin gry. To jest tylko gra i regulamin musi byc tak skonstruowany, żeby w przypadku świadomego dzialania na niekorzyść serwera ręce administracji nie były związane.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 04-11-18, 15:05   #30
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

Przedmioty zostały rozdane. Zapraszam za tydzień na nową porcję szczerbców :)
Psimgoth jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin