Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-07-14, 12:32   #1
kacpinio1
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 134
Domyślnie Kilka pomysłów

Witam chciałem się podzielić kilkoma pomysłami na urozmaicenia Altarona:
-Jest wojna z abitancami ale tylko my atakujemy proponuje wprowadzenie najazdów na miasta
-Wpadłem na taki pomysł żeby czarodziej mógł mieć do wyboru 3 zestawy broni :
*różdżka + tarcza
*kostur
*różdżka + runa np: pociski,SD,gfb działałą by to na tej zasadzie że odrazu gdy zaznacza się potwora leci odrazu atak z różdki i runy (runa np -30%dmg )ale niech nie działa to w pvp ponieważ magowie byli by zbyt dobrzy w waleniu combo
-wprowadzenie takich questów jakie są w Tibi np idziemy ekipą przez obóz abitanców i w pewnym tajnym miejscu pilnie strzeżonym jest skrzynka a w niej np: set maga czy coś

To narazie tyle moich pomysłów prosze o opinie co o tym sądzicie. Za wszelkie błędy przepraszam
kacpinio1 jest nieaktywny  
Stare 01-07-14, 12:37   #2
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Mi się podoba twoja propozycja i popieram cię. Znając życie zgnoją cie na tym forum za to. Zaraz usłyszysz negatywne komentarze, że mag będzie zbyt OP, że narzekasz na maga a on taki dobry. Zgnoili mnie za duala zgoją i ciebie za maga.
Pozdrawiam, życzę więcej cierpliwości niż miałem jej ja.
Nie poddawaj się...!!!
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 01-07-14, 12:46   #3
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Tzn tak.... najazdy byłe męczone przez wszystkich, temat jest przemielony... I kiedys wejdzie w życie, narazie balans niech ogarną...
Różdżka + runa - nie podoba mi się.
Co do questów... Są na mapie takie miejscą, gdzie respią się zestawy, jakies miksturki czy pierścionki... Oczywiście nie są to zestawy chaosu, ale czasem coś się może przydać.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 01-07-14, 13:06   #4
Breaner
 
Avatar Breaner
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 88
Domyślnie

Cytat:
Napisał kacpinio1 Zobacz post
...
1.Jest wojna z abitancami ale tylko my atakujemy proponuje wprowadzenie najazdów na miasta
2.Wpadłem na taki pomysł żeby czarodziej mógł mieć do wyboru 3 zestawy broni :
*różdżka + tarcza
*kostur
*różdżka + runa np: pociski,SD,gfb działałą by to na tej zasadzie że odrazu gdy zaznacza się potwora leci odrazu atak z różdki i runy (runa np -30%dmg )ale niech nie działa to w pvp ponieważ magowie byli by zbyt dobrzy w waleniu combo
3.wprowadzenie takich questów jakie są w Tibi np idziemy ekipą przez obóz abitanców i w pewnym tajnym miejscu pilnie strzeżonym jest skrzynka a w niej np: set maga czy coś...
1. Jestem na tak jednak ten temat już jest zatwierdzony :
Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Ataki są w planach, te które były na serwerze testowym nie zostały wprowadzone, gdyż były problemy z pobieraniem pozycji, zostaną wprowadzone, gdy będą działać w 100% jak należy.
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11536

Dodam tylko że, rozmaiciło by to rozgrywkę, wprowadziło klimat rpg, każdy musiałby uważać będąc w mieście czy to robiąc runy, trenując czy idąc na map clicku. A dla nowych graczy będzie to z jednej strony motywacja żeby stać się na tyle silnym żeby obronić się i miasto przed najazdem a z drugiej strony nauczyło że Altaron to nie bajka i można tu czasami dostac po pupie ;)

2. Różdzka plus tarcza juz jest, kostur tez, rozdzka plus runa zniszczyla by expienie i pvp. Skoro zadawala by -30% to i tak nikt by nie expil bo jaki sens jest mniej walic skoro mozna dac rune na hotkeya i tylko kliknac przy zaznaczaniu potwora.

3. Zbyt latwo mozna by nabijac sobie pieniadze innymi postaciami. Musialo to byc tak zrobione zeby mozna bylo tylko raz takiego questa zrobic, zeby nie byl za latwy, nie pozwolil lepszym graczom ktorzy juz zrobili wyczyszczenia go dla nas i zeby zawieral w sobie klimat rpg.

//Adrondil po co ta wstawka o tym jak Cie olewają skoro tak się zachowujesz jak się zachowujesz i już Ci wyjaśniłem w temacie o Tobie dlaczego Twoje posty/tematy są mało skuteczne (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12020&page=2)
__________________
"Pamiętaj kim jesteś..."
Moja historia -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11176
Kupię/Sprzedam -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12468

Ostatnio edytowane przez Breaner ; 01-07-14 o 13:15
Breaner jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin