Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-05-14, 03:41  
Aktualizacja została wprowadzona!
Altrel Altrel jest nieaktywny 19-05-14, 03:41

Witajcie w ten piękny, poniedziałkowy poranek!

Przede wszystkim przypominamy o pobraniu najnowszego klienta gry, bez którego nie zalogujecie się do świata Altaronu.


Aktualizacja właśnie została wprowadzona. Oprócz zmian w samej grze stworzyliśmy całkiem nową stronę główną, która zawiera teraz wiele nowości oraz udogodnień. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi opcjami i podzielenia się ewentualnymi uwagami oraz pomysłami.

Mnogość wprowadzonych nowości jest na prawdę duża! W zapowiedziach opisywaliśmy Wam nowe wyzwania, które dla Was przygotowaliśmy, systemy oraz zmiany w pvp jak i zmiany w balansie profesji i sub-profesji. Ponadto w tym temacie możecie przeczytać dokładnie o wszelakich zmianach dokonanych w celu poprawy balansu miedzy profesjami jak i odczytać wykresy, które przedstawiają sposób w jaki "to wszystko" działa.

W tym miejscu chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim zaangażowanym podczas testów! To dzięki Wam - graczom, którzy spędzają godziny nad testami i dyskusjami dotyczącymi zmian w grze udaje nam się tworzyć Altaron taki jakim jest teraz . Interakcja na poziomie gracz - administracja jest dla nas bardzo ważna!

Mamy też kilka ważnych wiadomości na temat zmian w ekipie. Matt The Healer oraz Mervakis rezygnują ze stanowiska doradcy. Dziękujemy za ich wkład w tworzenie Altaronu. Witamy tym samym nowych doradców: Eletrix na serwerze npvp oraz Slip na serwerze pvp. Miejmy nadzieję, że świeża krew wpłynie pozytywnie na całokształt prac nad Projektem. Ponadto Majkul postanowił, iż skupi się jedynie na tworzeniu grafik tym samym rezygnując ze stanowiska Mistrza Gry. Dziękujemy mu za dotychczasową pracę i pomoc w wielu ważnych zadaniach!

Nie zatrzymujemy Was już więcej na forum. Ruszajcie w świat odkrywać nieznane!


Administracja Altaron.pl

Ostatnio edytowane przez pregusia ; 19-05-14 o 13:24.

Altrel
Mistrz Gry
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Odwiedzin: 56194
Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-05-14, 11:18   #121
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

może dlatego że ty masz inna wizje tego wszystkiego, a ja mam inną, mogli byśmy tak dyskutować cały rok i dalej każdy by upierał się przy swoim proste :)
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-05-14, 11:22   #122
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał bilsom Zobacz post
może dlatego że ty masz inna wizje tego wszystkiego, a ja mam inną, mogli byśmy tak dyskutować cały rok i dalej każdy by upierał się przy swoim proste :)
To nie moja wizja - to wizja tego, co jest obecnie na serwerze i jak mają być zbalansowane poszczególne profesje.
Różnie bywało. Kiedy zaczynałem, zwiadowca ele-duch był najlepszą profesją i właściwie nikt nie robił nic innego. Potem lepsi byli rycerze, potem zwiadowcy zdecydowanie najgorsi... ten balans tutaj, oparty o te czynniki co obecnie (pomijając takie bugi jak dzisiejsze leczenie) z tego, co wiem, utrzyma się na dłużej. Nie do następnego up-date.

No ale co prawda, to prawda
Pozdrawiam.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-05-14, 11:43   #123
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

no czy taki balans się utrzyma dłużej to się zobaczy, bo od 3 lat przy każdym upie taki syf robią w tych profesjach i podprofesjach że należało by co upek robić nowa postać, bo nie wiadomo za co jest odpowiedzialna dana postać.
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-05-14, 11:48   #124
THC
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 4
Domyślnie

nie zwykłem wyrażac sie w ten sposob ale ktoś to musi powiedzieć : gosc ktory odpowiadal za balans profesji niech sobie kupi miotłe albo łopate i znajdzie prace w tym kierunku. To co sie dzieje jest dla mnie niepojete. Gral ktos z was moze kiedys magiem? wiesz ile razy wiecej mag wciska hoty na expie niz inne profesje, ile skupienia wiecej wymaga exp magiem? chamy z budowlanki maja wiekszy zamysl techniczny i patrza dalej w przyszlosc niz ekipa od update, zastanowcie sie moze co chcecie zrobic i co robicie
THC jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-05-14, 11:54   #125
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

ahahaha padłem xd ale rzeczywiście coś w tym jest
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-05-14, 11:55   #126
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał bilsom Zobacz post
no czy taki balans się utrzyma dłużej to się zobaczy, bo od 3 lat przy każdym upie taki syf robią w tych profesjach i podprofesjach że należało by co upek robić nowa postać, bo nie wiadomo za co jest odpowiedzialna dana postać.
I z tym tutaj się zgodzę. Co up date był syf i profesja wyprzedzała profesję, a najlepsi w jednym byli nerfieni do bólu w drugim.

Obecnie rozpisany został pewien, nazwijmy to, 'wzór', na którym ma się opierać balans tych profesji. Obecnie balans został wprowadzony według tego wzoru po to, by w kolejnych aktualizacjach tego balansu nie zmieniać i by każdy wiedział co wybiera i miał tego pewność na dłużej.

Przyznam, że gdy ja wybrałem sobie moją pierwszą postać, to robiłem to według mojego własnego poglądu na to, jak powinno to wyglądać:
a) Wybiorę zwiadowcę, bo chcę uciekać przed potworami, być DPSem na grupowych polowaniach
b) Wybiorę elementalistę, by posiadać moc żywiołów
c) Wybiorę duchownego, by się lepiej leczyć

Co się okazało? Że zwiadowca:
a) jest lepszym blokerem niż rycerz
b) stoi w miejscu jak rycerz podczas polowania solo
c) leczy się tak samo jak inni (tapena nikt nie używał)
d) używa żywiołu jak inni (krzaki były bezużyteczne, a ładunki można kupić)

Obecny balans jest dużo bliższy intuicyjnym wyborom i o to chodziło. Wszystko jest w miarę logiczne.
Problem widzę w tym, że poszczególne mixy subprofesji czasem się znoszą i wykluczają (nekro ele ma mniejszy bonus do nekro od nekro alchema). To niestety trzeba doczytać i mocno się nad tym zastanowić przy wyborze subki.
Mam nadzieję, że kiedyś również to będzie proste i klarowne.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-05-14, 18:01   #127
ziaik123@interia.pl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 59
Domyślnie

no to jest parodia, przechodzę sobie obok kolegi Surlinga patrze a tu on sie leczy tyle co ja, ja mam 328 lvl on 200 lvl i sie leczymy tyle samo z uha hape tawisa ze wszystkiego.
balans profesji normalnie jak po ch..u tak samo czestotliwość parala np na profanach to jakaś porażka 3 profany i 3 parale x3 non stop no masakra jakaś. A po trzecie po cholere mi ten alchemik ktory sie do niczego nie przydaje, niemam elementalisty i z zywiolow oprocz swietosci bije po 300 w moby jak dobrze wejdzie a dodam ze jestem 2H bo mam o 0,75 gorsze hity z tych zywiolow to po co wgl sa te wrażliwości potworow jak nie moge teraz z nich korzystac z takim kiepskim alchemikiem nieprzydatnym do niczego
Proszę droga administracjo coś z tym zrobić bo zamiast przyciagnac nowych graczy to i odstraszacie tych starych weteranów którym sie odechciewa grać jak widzą taki balans i update. reszta aktualności update'owych myśle ze na + ale zważając na te zmiany które wymieniłem wyżej update zdecydowanie na -.
Pozdrawiam
ziaik123@interia.pl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-05-14, 18:08   #128
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Macie ten sam mlvl to się tyle samo leczycie, zrób seta na mlvl to się będziesz leczył więcej.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-05-14, 18:58   #129
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Altaron nie jest Tibią, Panie Zurvy, wykresy mają to do siebie, że jeżeli ktoś potrafi je odczytać, wie dokładnie ile uderzy w danej sytuacji, przy użyciu danej broni/amunicji.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin