Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-04-15, 08:52   #1
oczywaszki
 
Avatar oczywaszki
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 64
Domyślnie Droga Administracjo

Podirytowany kolejnymi zmianami po resecie, postanowiłem założyć temat. Czy aby wasze decyzje są przemyślane? Zdecydowaliscie, że altaron zostawiacie jakoby nam-starym graczom abyśmy mieli ten swój ots, a nową grę bedziecie rozwijać niezależnie od tego projektu. Dlaczego więc chcecie nam uprzykrzac czas tu spędzony? Nie oszukujmy się, w altarony gra niezmiennie ta sama ekipa od 3 lat +/-10 osob. Po resecie gracze mieli nadzieję na to, że administracja się kolokwialnie mówiąc ogarnęła i zmieniła podejście do sprawy. Jednakże jest to ten sam zespół, który tak samo popełnia błędy jak i kiedyś. Po co był reset skoro nie przetestowaliscie większości istotnych kwestii? Mowa tu o łupach pozostawianych przez potwory (zmieniane gdy kilku osobom przybyło za dużo talarow). Przykra uwaga, gra tu nadal 30osob jednoczesnie, srednio po tyle na obu swiatach wiec robcie te grę POD NAS. Po co zmiana doswiadczenia? Co wam to przeszkadzało? Co wam po zmianie sprzedaży mikstur? Uwaga zloty przepis na wiecej klientów -sugerujcie sie opiniami i sugestiami GRACZY a będzie ich coraz więcej. Narazie jest ich coraz mniej. Wasze pomysły wprowadzajcie na nową grę. Tę postanowiliscie zostawić nam, więc słuchajcie naszych opini. Ba! A ile rzeczy jest jeszcze przez nas, a co za tym idzie przez was nie sprawdzonych (wiem, powinno być odwrotnie ale to Altaron, tu najpierw jest wgrany update, a potem jest korygująca łatka)

Temat zostawiam do rozległej dyskusji moi drodzy, że tak napiszę - wylejcie swoje żale.
Pozdrawiam, Wysterylizowany.

Ostatnio edytowane przez oczywaszki ; 01-04-15 o 09:08
oczywaszki jest nieaktywny  
Stare 01-04-15, 09:03   #2
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Ja tam liczę, że dzisiejszy changelog to tylko prima-aprilisowy żart. I tak dużo czasu już poświęciłem na tą grę, średniO chce mi się poświęcać jeszcze więcej na dłuższe wbijanie lvla i robienie mikstur po każdym huncie ;|


Swoją drogą wątpię, że kur na serverze starczy, żeby wyposażyć wszystkich graczy na codzienne hunty, brak manasów = brak expienia = brak grania = brak statusu bo po co
małe mansy mnie nie przekonują

peace

Ostatnio edytowane przez Kr92 ; 01-04-15 o 09:17
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 01-04-15, 09:11   #3
paolis
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 11
Domyślnie

Cytat:
nową grę bedziecie rozwijać niezależnie od tego projektu.
o jaka nową grę chodzi?
paolis jest nieaktywny  
Stare 01-04-15, 09:14   #4
oczywaszki
 
Avatar oczywaszki
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 64
Domyślnie

Musieliby dodać najazdy kur, coś w rodzaju plagi egipskiej xD
Kolego, chodzi o to do czego altaron mial zmierzać. Do finalnej wersji z inna nazwą na innym silniku. Ale admini tacy dobrzy, ze zdecydowali to zostawic a tamto robić oddzielnie.
oczywaszki jest nieaktywny  
Stare 01-04-15, 09:17   #5
paolis
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 11
Domyślnie

Aha, a co do kur, wystarczyłoby przywrócić dawny drop piórek , gdzie z 3 na anan można było dropnąć ok 30.

Jak już pisałem w temacie o łatce altaron staje się piaskownicą dla highlvli i nolifów, nowi gracze nie maja teraz czego tu szukać.

Ostatnio edytowane przez paolis ; 01-04-15 o 09:26
paolis jest nieaktywny  
Stare 01-04-15, 10:47   #6
WarlordPL
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 107
Domyślnie

Chyba to jakieś żarty co do zmiany,bo nic nie zostało zmienione.
__________________
Suchy [WKL]: SRAM Suchy [WKL]: NA TWOJA
Suchy [WKL]: MATKE Suchy [WKL]: PSIE
WarlordPL jest nieaktywny  
Stare 01-04-15, 11:53   #7
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Zmiany zostaną wprowadzone po najbliższym zapisie serwera, jak zwykle.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 01-04-15, 12:06   #8
Kennis
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 97
Domyślnie

to juz lepiej dodac 4 krag alchemi i tylko te mikstury bedzie mogl robic alhemik nie bedzie mozna ich dropnac czy kupic a mikstury maga zostawic jak sa
plus dodal bym jeszcze zeby mozna bylo kupowac skladniki lachemiczne na slabe miksturki jak kiedys po wykonaniu jakies dlugiej misji podobnej do zbrojen u alchemikow
Kennis jest nieaktywny  
Stare 01-04-15, 12:42   #9
kacpinio1
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 134
Domyślnie

Z miksturami pomysl mi sie nie podoba :<. Tak jak wyzej napisano lepiej dodac 4 krag alchemi.
I co maja dac te zwiazki ? Bo jesli nic nie daja to po co to ? Mogly by dawac np wiekszy exp w party jakis buff do pt.

I o ile zmniejszono ten exp kazdy potwor ma inny minus czy kazdy rowno np o 10%
kacpinio1 jest nieaktywny  
Stare 01-04-15, 13:07   #10
WarlordPL
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 107
Domyślnie

Fajnie bo miksty maga będą mogli robić alchemicy,dzięki temu dodatkowy zarobek i trenowanie alchemi(Która idzie bardzo wolno) :)
__________________
Suchy [WKL]: SRAM Suchy [WKL]: NA TWOJA
Suchy [WKL]: MATKE Suchy [WKL]: PSIE
WarlordPL jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin