Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy w bekelelu pownienien być drugi respwan?
tak 51 100.00%
nie 0 0%
Głosujących: 51. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-06-14, 15:37   #21
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Bez sensu, tzn bez sensu żeby Npc zapamiętywał akcje. Co jeśli zachce mi się wrócić pieszo do neo, pójdę sobie gdzieś na respa, również pieszo, załóżmy Raindar i padne, to co wywali mnie w beka~, poniewąz ostatnim Npc z którym rozmawiałam był przewoźnik...?
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 14-06-14, 23:14   #22
bezimieny
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 1
Domyślnie

jestem za!
bezimieny jest nieaktywny  
Stare 15-06-14, 07:06   #23
pan
 
Avatar pan
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 71
Domyślnie

A nie dałoby rady zrobić czegoś takiego jak np medaliony? Mam np medalion z bekalelu - respie się w bekalelu.
pan jest nieaktywny  
Stare 15-06-14, 10:38   #24
Majkul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 745
Domyślnie

Albo z drugiej strony, może zmienić skrypt który odpowiada za respawn i wprowadzić takie pojęcie jak obywatelstwo, które wyrabia się u npc. Z drugiej strony na mapie jest sporo namiotów zakonu, które chyba z założenia miały służyć jako miejsca respawnu, idealnie byłoby, gdyby gracz trafiał do najbliższego, ale to może być trudne do zrobienia. Jednorazowa rejestracja w takim namiocie może ułatwić życie, do tego w większych osadach jak neo i beka można się zarejestrować na stałe, to musi być zmienione bo jak dojdą nowe oddalone osady to jak to będzie wyglądać?
Majkul jest nieaktywny  
Stare 17-06-14, 13:14   #25
Narwashi
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 35
Domyślnie

zostanie to wprowadzone ?
Narwashi jest nieaktywny  
Stare 17-06-14, 13:44   #26
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Piękna statystyka - 33:0 za wprowadzeniem.
Ja również się podłączam.

Jak działa medal krasnali? Kiedy się uaktywnia? Czy jak jesteśmy na ankardii, ale mamy medal krasnoludów, to przeniesie nas do krasnali?

Pomysły:
1. Może amulet/pierścień od Ignacego, któremu przecież zależy na rozwoju osady.
2. Lewa rejestracja. Np. babinie koło studni umarł mąż, i za drobne 1k może nam ofiarować jego papiery mieszkańca wioski
3. Zwoje. Klikając na zwój, który można zakupić od zarządcy konkretnego miejsca, rejestrujemy się w danym mieście. Usuwamy wtedy z Ankardii tę auto-przynależność po przepłynięciu. Zwoje byłyby wielorazowe.
Jakby to działało? Znalezieni po nokaucie, jesteśmy nieprzytomni transportowani przez służby medyczne do miejsca naszego zameldowania.

Pytanie, czy tym miejscem miałby być szpital (czyli sporo zwojów w różnych cenach) czy tylko miasta i wsie.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 17-06-14, 13:44   #27
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Od kiedy potrzeba akcji po postaci przeniesienia postaci, aby ustawić jej domyślny punkt odrodzenia? Do tego wystarczy ActionID na jakiejś kratce, np. na moście do Bekalelu. Gdzie po przejściu taką kartkę gracz do czasu, aż nie przejdzie do innego miasta będzie się odradzał w miejscu do jakiego przypisał go skrypt tej kratki.

To było zrobione i na mojej arenie PvP jak i w dworku Norta (tak w ogóle to co z tymi lokacjami, są w grze?). Gracz z czerwonej drużyny ginął na arenie to odradzał się w budynku czerwonych, itd. Tak samo mieszkańcy dworku Norta, który po wejściu do niego odradzali się tam do czasu, aż przypisali sobie inny punkt odrodzenia.
Tron jest nieaktywny  
Stare 17-06-14, 14:16   #28
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Dworek Trona jest w grze, ale zasypany kamieniami....
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 17-06-14, 15:13   #29
Majkul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 745
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post

Jak działa medal krasnali? Kiedy się uaktywnia? Czy jak jesteśmy na ankardii, ale mamy medal krasnoludów, to przeniesie nas do krasnali?
Jeżeli się nie mylę to to działało tak: jeżeli miałeś założony medal i zginąłeś z rąk któregoś z ideowców to odradzałeś się w carskiej stacji. Nie wiem czy ten skrypt dalej działa, dawniej to było trochę nieprzemyślane, bo przecież ginąc traciło się plecak a w nim glejt i nie było jak stamtąd wyjść. Może dlatego informacja o tym nie była rozpowszechniana.
Majkul jest nieaktywny  
Stare 18-06-14, 21:32   #30
kokoz
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tron Zobacz post
Od kiedy potrzeba akcji po postaci przeniesienia postaci, aby ustawić jej domyślny punkt odrodzenia? Do tego wystarczy ActionID na jakiejś kratce, np. na moście do Bekalelu. Gdzie po przejściu taką kartkę gracz do czasu, aż nie przejdzie do innego miasta będzie się odradzał w miejscu do jakiego przypisał go skrypt tej kratki.
Troche bezsensu ponieważ gdy gracz z neolith będzie chciał zabić kogoś w bekalelu i sam padnie to pojawi się w świątyni i nie będzie mógł wrócić bo w dp nie ma żadnych itemów
kokoz jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin