Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-06-13, 21:53   #21
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nil Loth Zobacz post
Miałem nic nie pisać ale zgadzam się częściowo z tym co napisałeś chociaż wszystkiego nie przeczytałem bo mi się nie chce.
Mam to samo.
I też się zgodzę. W tym, że Mervakis ma głupi pomysł i w tym, że od wpisania krótkiego komunikatu Altaron nie wybuchnie, a ręce komuś tam nie odpadną. Mnie też irytuje gdy widzę, że jakiś tam czar zmieniony bez niczyjej wiedzy/testowania lub pomimo testowania i akceptacji, ustalenia! Tak jak to było dzień po upie <3
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-13, 22:05   #22
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

@Nill,

Piosenka mnie zniszczyła. DZIENKI. :D

@topic,

Zmiany tego, co było na teście i było już ustalone, zdają się być niebywale smutne, bo oznacza to, że ni mniej, ni więcej, ale praca testerów została potraktowana jako niewiarygodna/zbędna/bezużyteczna. A sam spędziłem nad tym trochę... i co? Na darmo, skoro i tak potem zostało poprawione na oko? Albo wcale.

Co do info. No cóż. Od dawna o tym mówię, od dawna o to proszę. A potem się dziwią, że ludzie wkurwieni. No cóż. Nie każdy lubi marnować czas z winy administracji. ;)
Jak przez cofki niektórzy tracą czas, to jest wielkie halo i przepraszanie, a jak przez zmiany są cyrki i cuda, to już smutełkę.

Cytat:
Na pvp ciągle graczy tam widuję, a wiedzą, że hełmy nie lecą. Dziwne?
Tjaaa... ciekawe, że tam wiedzą, a gdzie indziej nie. A może wiedzą tak, jak i ja, tzn, nabijają się przez 2 dni, a potem to się okazuje prawdą?
Nie dowiemy się. No, chyba, że WR, które ma skany z dupy i info od boga. :)
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-13, 00:24   #23
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Taaak tego właśnie brakuje! Po co mam tracić tydzień życia siedząc na respie i dropiąc ówcześnie tam już dropnięty sprzęt ? Pytacie po co ? Po to żebym później mógł przesiedzieć kolejny tydzień na respie, gdzie aktualnie dropi ten przedmiot, którego szukam ! A może będę zmieniał tak co tydzień wszystkie respy ? Trafienie w mój gust!
TAK TO JEST GRUBY HEJT

Cytat:
Na pvp ciągle graczy tam widuję, a wiedzą, że hełmy nie lecą. Dziwne?
Info od Boga ?
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-13, 12:58   #24
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Teraz pytanie dnia do naszej ukochanej Altarońskiej najlepszej administracji.
Czy z lodowych Yrmcośtamów lecą jeszcze czapki czy też zostały usunięte w ramach akcji: "Czapki tylko dla Collegium/PvP"? I czy jest ewentualnie cień malutkiej szansy, takiej tyci, że takie informacje będą już publikowane gdzieś dla szerszej publiki, a nie jedynie paru wybranych osób należących do krewnych i znajomych królika?
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-13, 13:05   #25
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Weź kamień i postępuj zgodnie z instrukcją przedstawioną w pewnej mądrej bajce. Reszta hejterów też może.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-13, 13:06   #26
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Dobrze, uproszczę dla Ciebie Mervakisie, bo widzę, że Tobie bajka się przysłużyła i pytania nie dostrzegłeś:
"Czy. Z. Yrmgricośtam. Lecą. Jeszcze. Święte. Czapki?"
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-13, 13:07   #27
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Idź i sprawdź. Powodzenia.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-13, 13:13   #28
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Ach, zapomniałem, że takie informacje są dostępne tylko dla pszyjaciuł. No cóż, szkoda, że nie mam żadnych ziomków w GTW. Chyba zwykły plebs nie doczeka się takich informacji o zmianach i zostaje nam liczyć na kaprysy i nagłe humorki. ;_;
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-13, 13:22   #29
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Skoro nie umiesz zadawać pytań w sposób prosty nie wplatając w nie hejtu to ich w ogóle nie zadawaj. Zamierzasz po każdej nieudanej wyprawie, w której nie zloocisz jakiegoś rarka zadawać tutaj pytanie "czy ciągle leci?". Loot z lodowych stworów nie był zmieniany.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-13, 13:25   #30
Śliski
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 49
Domyślnie

Ojejku jaki biedny Kael : <.
Od kiedy nie ma Slythii jest taki poszkodowany, szkoda że jak grała był najlepiej poinformowany o zmianach z test serwera, ba o nadchodzących łatkach PRZED doradcami!

Mervakis ja bym dał mu kartofla jako rekompensatę, się męczy chłopina.

#Topic

Było wałkowane setki razy, że zwyczajnie im się nie chce. To samo było z puginałami, nagle znikąd z 3,3k nie dało się ich kupować, potem na 5,5k, a jakiś czas temu na 11k.

Byłoby fajnie gdyby było, ale nie będzie informacji i tyle w temacie. Nie ma nikt chęci na dodatkową robotę w celu ułatwiania gry. Wiki jest złem koniecznym, które się toleruje, a nie popiera.
Śliski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin