Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-02-13, 09:19   #31
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

nie rozumiecie że to jest piaskownica slythi i dopóki ona będzie miała zwiadowce nekromantę alchemika to do póty ta profesja i sub-profesje będą faworyzowane
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 09:47   #32
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

@felczyk
Wiesz, kiedy np trav z praktem zaczęliby grać magami nekro to może coś by się zmieniło.

Zresztą, kiedyś była o tym rozmowa na czacie, o thali, która podobno jest slythią


20:20 Piekielny Jurek [19]: Przecież to picka która jest zapatrzona w swoje zdanie i ma układy ze Slythią tak wielke, jakich nikt tu nie będzie miał nigdy
20:20 Karmelia [50]: jeśli tak się zachowują w stosunku do niej to ja się nie dziwię, że ustala im takie ceny a nie inne
20:20 Kiaan [112]: ale wy pitolicie bzdury xD
20:20 Rian [17]: wiesz, jakbyś był takim mężem/kochankiem/bratem slythii to może miałbyś lepsze
20:21 Piekielny Jurek [19]: Rian przecież ona się nie bawi w seks i te sprawy bo musi siedzieć i bronić Thali

Ostatnio edytowane przez Rian ; 24-02-13 o 09:53
Rian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 10:33   #33
Śliski
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 49
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasiek50 Zobacz post
nie rozumiecie że to jest piaskownica slythi i dopóki ona będzie miała zwiadowce nekromantę alchemika to do póty ta profesja i sub-profesje będą faworyzowane
Nie rozumiemy? Jaka różnica czy ma postać czy nie? Jeśli będzie chciała to sobie zrobi nową dopasowaną do update w 5 minut i nic nie będziesz mógł zrobić. Pytanie tylko po co? Niektórzy widzą cel w tworzeniu, a nie siedzeniu bezmyślnie 6h na trollach dla paru cyferek.

Przy okazji poświęć chociaż 10% dziennego czasu spędzonego nad Altaronem na czytanie słownika. Praktycznie każdy Twój post zawiera jakiś błąd. W tym wieku powinieneś już starać się to skorygować.
Śliski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 11:28   #34
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasiek50 Zobacz post
nie rozumiecie że to jest piaskownica slythi i dopóki ona będzie miała zwiadowce nekromantę alchemika to do póty ta profesja i sub-profesje będą faworyzowane
No tak, normalne argumenty się*skończyły to musiałeś wyciągnąć te ad personam. Wiesz, że to bardziej świadczy o tobie, niż o mnie? Na pewno tak cokolwiek osiągniesz, powodzenia.

Rian, skoro bawimy się w cytaty to może pokazać tego, za którego dostałeś notatkę? Naprawdę uważasz, że dwoje graczy, z których jeden ma bana, drugi zaś - prawie bana, to jakiekolwiek wyznaczniki?
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 14:10   #35
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

@Slythia
O misji z solą dowiedziałem się dzięki screenowi Eastsida, gdy wykorzystał buga i za jednym razem dostał bodaj 1kk expa. Po za tym powiedz mi jak taki nowy gracz ma się o tym dowiedzieć? Widziałem już wiele rozmów odnośnie która subprofa jest lepsza i nigdy nie padło to, że nekromanta może otrzymywać lvl za darmo. Taki 20lvl na pewno nie ma pojęcia o czymś takim(no chyba że jakiś hlvl robi nowego chara) i zazwyczaj na 50 też ludzie nie wiedzą o tym. Więc wytłumacz mi gdzie tu jest świadomy wybór?
Tyrond jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 14:14   #36
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Hmm, ja widziałem to tylko raz (przy screenie easta) i do dzisiaj zastanawiałem się, dlaczego nie dostał bana za bug using. Już wiem. Nie uznajecie tego za bug.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 15:02   #37
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post

Rian, skoro bawimy się w cytaty to może pokazać tego, za którego dostałeś notatkę? Naprawdę uważasz, że dwoje graczy, z których jeden ma bana, drugi zaś - prawie bana, to jakiekolwiek wyznaczniki?

To o graczu z prawie banem to o mnie, tak?
Zresztą, przecież ja nie stwierdziłem, że ty jesteś zła i niedobra. Stwierdziłem, że gdybym był jedną z w/w osób miałbym lepsze kontakty u ciebie niż Thali. Chociaż wiem, że rozmawianie o twoich kochankach/mężach/braciach na czacie musiało cię lekko zdenerwować.
Ta wypowiedź Piekielnego Jurka obrazuje pogląd pewnej części altarońskiego społeczeństwa. A skoro tak bardzo ci zależy, abym podał powód mojej notatki to z przyjemnością podam ci ten cytat (i nie życzę sobie ostrzeżeń na forum za przekleństwa bo sama mnie poprosiłaś o podanie tego)


13:56 Rian [22]: sqrwysyny nie administracja, wszystko zrobią żeby wpierdolić gracza
Rian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 16:49   #38
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tyrond Zobacz post
@Slythia
Widziałem już wiele rozmów odnośnie która subprofa jest lepsza i nigdy nie padło to, że nekromanta może otrzymywać lvl za darmo. Taki 20lvl na pewno nie ma pojęcia o czymś takim(no chyba że jakiś hlvl robi nowego chara) i zazwyczaj na 50 też ludzie nie wiedzą o tym. Więc wytłumacz mi gdzie tu jest świadomy wybór?
Dobrze prawi. Dopiero z tego tematu dowiedziałem się o takiej misji dla nekro, choć mam już prawie 60 poziom. xP

Wg. mnie każda osoba z administracji powinna grać inni postaciami z innymi profkami i subprofkami, tak by sami między sobą mogli ustalić hity, wytrzymałość itp. Sami mogliby sprawdzić to, na co gracze się skarżą i szybciej wprowadzić balans profesji.
Arkadiasz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 17:00   #39
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

@vailo
Siły wyższe

Jeśli do administracji zaliczasz tylko MG masz 3 osoby:Trava, Prakta i Slythie (Pregusi nie liczę bo przecież silnik musi być jak najszybciej !). Jeśli liczysz SG masz razem 8 osób. Doradcy nie są administracją tylko doradcami.

W altaronie mamy 3 profesje i 4 subprofesje. Jednak nie można wziąść jednocześnie duchownego i nekromanty, więc mamy 3*3 kombinacje=9 kombinacji. Jednak, wojownik występuje w dwóch gatunkach więc mamy 4*3=12 kombinacji. Czyli naszej administracji jest za mało.

Rzecz jasna mamy doradców, którzy mają darmowy SS i się obijają, więc teoretycznie administracja ma możliwość czegoś takiego. Ale w pewnym momencie zapewne zamiast robić upy i pracować dla pożytku publicznego zaczną knować jak by tu sprawić żeby jego profesja była lepsza.
Rian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin